10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Acemi Üye YuHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    serbes
    Model
    308

308torpido kaplama

Öncelikle s.a herkese telefondan yazıyorum forumu çok inceleyemedim böyle birkonu varsa taşıyın lütfen aracımı kazalı aldım ve macera başladı çok sıkıntılı kaporta dönemini atlattık kaput aliminyum olduğu için en ufak hata dahi duzelmiyor aklınızda olsun yansanayisi saç onu tavsiye ederim şuan aracımda 3. Kaput takıldı çok şukur bunu uydurduk çıkma kesinlikle almayın gelelim asıl konuya airbag tamircisi ile önceden kanuştum olur yaparız sıkıntı olmaz dedi bir başladı 4 defada ancak kapladık yine olmadı ve çok sıkıldım siper olmadı ama yinede o şekilde tektım bu aracın siperini adam gibi kaplaya bilecek birisi varsa yardımlarınızı bekliyorum yenisi 4 bin tl alamıyorum.
    Konu YuHaN tarafından (17-01-2016 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.

Acemi Üye shaho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    öğretmen
    Model
    308
    Hg. Valla işin zormuş, inşallah sorununu çözebileceğin şekilde yardımcı olunur.
    2013 Peugeot 308 1.6 HDI Access

Aktif Üye gonsales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İTHALAT
    Model
    407
    çok iyi bir deneyim olacak, operasyonu merakla takip edeceğim allah yardımcınız olsun
    PEUGEOT 508 1.6 THP OTOMATİK ALLURE ( 2011 )
    ROVER 75 TOURER 2.0 CDTI OTOMATİK ( 2003 )
    FORD COURIER 1.6 TITANIUM DERİN MAVİ ( 2015 )
    RENAULT KANGOO 1.9 D RN ( 2004 )
    MARANTZ SLIM SERIES HI-END HIFI

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    308 in torpido kaplaması bildiğiniz üzere desenli ve düz bir yapıya sahip değil,bunun için bu işlemden olumlu sonuç alan daha kimseyi görmedim,bir araçta göğüsün orijinal parçalarını yerleştirip üstüne fiber glas yapıp onun üstüne aracın döşemesine benzer bir malzeme ile kaplama yaptılar, gördüklerim içindeki en iyi uygulama oydu ama hangi açıdan bakarsanız bakın sorunlu yerler kendini belli ediyordu göğüs değişmediği sürece oradan verim alamazsınız,çıkma sağlam ürünler araştırın .Orijinal kaput alüminyum ve evet alüminyum tamir olmuyor,hasarlı araçtan çıkan kaputlar da uymuyor ama gidip sac takmakta hoş olmamış, görüntü olarak daha sağlam olabilir ama alüminyum kaputunun kaza anındaki kırılma noktaları bellidir,kesinlikle araç içine doğru hareket etmez.yan sanayide bu mühendislik yoktur.
    2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Meslek
    serbes
    Model
    308
    Kaplanan malzeme birebir aynı desen olarak ama km saatinin şapkası dedikleri yerin çıkıntısı fazla olduğu için deri çok geriliyor ve neticede yırtılıyor sol uflemenin olduğu yerde yamalık gibi birşey oldu aslında bunun üzerine biraz çalışmış biri olsa yada saksıyı biraz daha çalıştıran bir usta olsa eminimki yapıla bilir

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    308 deki malzeme sıkıntılı işte, yoksa kaplama işi yapan yer çok, hiç döşemeciler ile görüştünüz mü, deri göğüsleri falan tamir edenlerde onlarda genelde,belki yardımcı olabilirler.
    2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Meslek
    serbes
    Model
    308
    Vallahi artık öyle yapıcam 308 cc lerin gögus deri kaplama onun gibi birşey yapıcaz artık şimdilik yamalıklı kullanıyorum ve kesinlikle kışın yapılacak bir iş değil.

Konu Yasin CCK tarafından (29-01-2016 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Öncelikle zor bır ıslemden gecıyorsunuz.arkadaslarımızında yazdığı gıbı kokpit kaplama zor ve ıyı ustalık ıstıyor.maslak sanayide ıstanbul kaldık otomobil klübünün araçlarınının dosemelerını yapan bır dükkan var ben onlara iş yaptırmıştım.her zor ısın ustesınden gelıyorlar.bır uğramak lazım.eger gösterge siperlıgınde çok pot yapıyor ıse mk1kasa X1lerın kokpit sıperlıgınde olduğu gıbı ayrı parça kaplaması da dusunulebılır.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Aktif Üye ilker22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Akademisyen
    Model
    308
    Öncelikle kolay gelsin,
    Şimdilik geçici bir çözüm arıyorsanız konsol matları var, en azından o bölgeyi bu matlar vasıtasıyla kapatabilirsiniz. aliexpres te ortalama 20-30 $ civarına bulunabiliyor.
    Bir kaç link göndereyim size
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...c-e49ab98d385b

http://www.aliexpress.com/item/Pulch...c-e49ab98d385b

Peugeot 308 Le Mans

Meslek
    serbes
    Model
    308
    Evet ilker kardeşim urunu çok beğendim gerçekten ama benim asıl sıkıntım direksiyon un sol tarafı yolcu tarafı güzel oldu foto atayım bak bi oraya ne yapa biliriz.

O urun ram benim sorunlu olan yeri açıkta brakıyor.
    Konu Yasin CCK tarafından (29-01-2016 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)