4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Yeni Üye Murat19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kamu
    Model
    308

308 VTI Açık Hava Filtresi Uygulayan Varmı ?

Merhabalar..

Aracım 308 1.6 VTI..Bundan önceki aracım 207 RC ydi ve durumumu anlayabilirmisiniz bilmiyorum şuan 308 den pek tat alamıyorum..Bu nedenle bu araca neler yapılabilir sizlere bi sorayım dedim..geçenlerde motorun ön tarafındaki hava filtre kazanını çıkardım ancak sanırım hava filtresi sileceğin alt kısmında bi yerlerde oraya da ulaşamadığım için ses de herhangi bi değişim olmadı..Açık hava filtresi uygulayan oldumu daha önce VTı motora ve nası bi sesi var ?

Orta susturucu iptali yaptırdım geçenlerde biraz cızırtılı bi sesi var şuan..yakınlarda kat iptali ve sona bişeyler düşünüyorum..sizinde bu bağlamda performansa yönelik tavsiyeleriniz varsa alırım teşekkür ederim

Acemi Üye YuHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    serbes
    Model
    308
    Vallaha dostum ben silecegin altındaki fitreyide çıkardım denedim yine ses alamadım senin çıkar dıgın malzeme hava dinlendir me kutusu diye geçiyor onunyerime bir zama zingontakıyolar fiyatı 500 tl di 308 lerde emiş zayıf mış genelde lpg takırken cıkıyo bu sorun emiş derken herhalde hava emişdir diye duşunuyorum cunki bu hava dinlendir me kutusunun yerine taktıkları cihaz performansı artırıp yakıtı dusuruyormuş bende performanstan yana sıkıntılıyım özellikle bayır yukarı ilk kalkışlarda inip arabayı arkadan yitesim geliyor o ne olduğunu bilmediğim alete gelince spor hava fitresi araştırırken gitti gidiyorda görmüştüm sanırım ama çok pahalı

Meslek
    serbes
    Model
    308
    [IMG][/IMG]Dostum o alet bu işte ama ses verirmi bilemiyorum

Meslek
    serbes
    Model
    308
    [IMG][/IMG]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)