Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
47 sonuçtan 21 ile 40 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    özel sektör
    Model
    301
    herkeze slm bende 2000 model astra sedan vardı sattım 2015 model 301 active 1.6 hd aldım şimdilik memnunum yakıt zaten süper ayrıca rüzgar sesi olayını forumlarda görmeseydim farkına varmazdım bile kısacası aracını hor kullanırsan hurdası çıkmıcak araç yok herkese saygılar...

Acemi Üye fatihtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tebukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yazılan maddeler abartı. Yazılan hiçbir madde aracım için geçerli değildir. Kullanım konusunda sıkıntı var gibi. Özellikle forumda tekrarlanan 301 hakkındaki art niyetli gördüğüm yazılardan biri. Sanki birileri marka ve model karalamaya çalışıyor gibi. Trollerin varlığı sözkonusu
    +301

Kesinlikle kullanim sekliyle alakali. Bir amortisor bile patlatamadim ben ona yanarim.
    Using Tapatalk

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    407
    Takoz gibi araba bence..Bakın bence diyorum.2002 model 307 im daha konforluydu bu araçtan. Şimdiki kara aslanımla kiyaslamiyorum bile.Mamafih fiyatı uygun ve 40 bin tl civarı Euro5 motora binmek isteyen için İdeal araç. Yakıtı iyi ve geniş.

Aktif Üye Emrah_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Alıntı 407 exe.b. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takoz gibi araba bence..Bakın bence diyorum.2002 model 307 im daha konforluydu bu araçtan. Şimdiki kara aslanımla kiyaslamiyorum bile.Mamafih fiyatı uygun ve 40 bin tl civarı Euro5 motora binmek isteyen için İdeal araç. Yakıtı iyi ve geniş.

Takoz derken ?

Sanırım takozun ne olduğunu bilmiyorsunuz ...
    PEUGEOT 301 VTI (+lpg) ALLURE (BOĞAZİÇİ MAVİ)

Acemi Üye b.kocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    OPTİK
    Model
    307
    Segment farkı var aradıgınız rahatlıgı bulamamnız dogal

biraz araştırıp yorum yapalım
    1-ARACINIZI SATIN
    2-ARACINIZI SATIN
    3-ARACINIZI SATIN
    4-ARACINIZI SATIN
    5-ARACINIZI SATIN
    6-ARACINIZI SATIN

Acemi Üye ercoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ampul bu sonucta cogu aracta ayni marka kullaniliyor :s omurluk olsa inanin bir araci da bu fiyatlara alamayiz. Cunku adamlar arac satisindan degil yedek parca satisindan para kazaniyor.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acemi Üye Mustafa_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Yazılım
    Model
    yok
    Alıntı Emrah_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takoz derken ?

Sanırım takozun ne olduğunu bilmiyorsunuz ...
    Bencede abi
    Yalnızca adımı biliyorsun, Hikayemi değil...

Tecrübeli Üye ssgti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    307 artık üretimi bitmiş miyadı dolmuş bir araç. Her ne kadar 307 C segmenti olsada allure donanım 301 bir çok yönden 307 nin önünde. Bundan 10-15 yıl önceki C segmenti araçlar günümüz B segmentini özellik bakımından yakalayamıyor. Mesela 306 C segmentidir. Bu aracı günümüz 308 iyle mukayase edilebilir mi? Veya C segmenti Fiat Temprayı günümüz bir B sınıfı aracıyla mukayese etmemk mümkün mü? Yanlış bir karşılaştırma olmuş. Peugeot 307 o dönem üretilen Fiat Tipo, Golf 4 veya Astra H gibi araçlarla karşılaştırılmalı. Bu arada takoz ne anlama geliyor? Amortisör takozu, motor takozu, lastik takozu!!!!,
    2008 classic edition

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    407
    Allah herkesin gonlune gore versin.
    Konu 407 exe.b. tarafından (29-03-2016 Saat 11:09 ) değiştirilmiştir.

tebukan
    Ziyaretçi
    Takoz lafı biraz ağır olmuş.

Aktif Üye Emrah_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Hadi bakalım 2 hurda satıp 1 takoz alabiliyor musunuz
    PEUGEOT 301 VTI (+lpg) ALLURE (BOĞAZİÇİ MAVİ)

Aktif Üye HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    İki gün foruma uğramadım, çok şey kaçırmışım. Takoz muhabbeti nedir anlamadım. Üst bölümleri döndüm okudum yine anlamadım. 301 bir otomobildir, takoz nedir?
    2013 Active 1.6 HDI Köpekbalığı

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    407
    Kusura bakmayin elestirim daha yapici olabilirdi.Sonucta bahsi gecen bir araba ve aslolan biziz.Ozur dilerim.

Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Kusura bakmayin elestirim daha yapici olabilirdi.Sonucta bahsi gecen bir araba ve aslolan biziz.Ozur dilerim.
    Neticede teneke parçalarından ibaret olan araclarimiz için birbirimizi incitmeye gerek yok. Neticede eleştiri gören araclarimiz biz değil. Başta kendine söylüyorum kendimizi araçlar ile bu kadar özdeştirmemeliyiz.

Acemi Üye
    Meslek
    Kalite
    Model
    301
    Bence arkadas biraz kizginlik birazda ufaktefek hatalarin birikmesiyle sitemde bulunmus.tavsiyem daha da sorunları birikmeden araci satmasi.

Uzman Üye ayzinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Arkadaş üye olup konuyu açmış ve firar etmiş. Bir daha da foruma giriş yapmamış . Resmen fitne soktu aramıza
    2012 Peugeot 308 Access 1.6 HDİ

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Alıntı ayzinim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş üye olup konuyu açmış ve firar etmiş. Bir daha da foruma giriş yapmamış . Resmen fitne soktu aramıza
    Bence forumun birliği kanıtlandı fitne soktu aramıza ama tutmadı
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

tebukan
    Ziyaretçi
    Trol diyorum size, inanmıyorsunuz

Yeni Üye
    Meslek
    ins muh
    Model
    301
    Arkadaslar,

Sikayetlerime vermis oldugunuz cevaplar icin tesekkur ederim. Sat diyen arkadaslarin yaklasimi gercekten komik. Sikayetleri genel merkeze soylesem eminim onlar bile sat demezdi. Birlik olup genel merkeze sikayetleri soyleyelim sosyal medyada sesimizi duyurulaim baski olusturalim araclardaki eksiklikler giderilsin demiyorsunuz da sat kurtul diyorsunuz. Amortisor konusunu servisteki ustayla gorustum bizzat kendisi bu araclarin uzerinde gelen amortisorler dandik bu takacagimiz yeni versiyonlari daha kaliteli icin rahat olsun dedi. Oyle bi sat demissinizki sanki turkiye olarak arac uretmisiz ben de karaliyorum gibi olmus. Pejo fransanin 301 aracini kastederek turkiye gibi gelismemis ulkelerde bu araci piyasaya surduk lafina dami alinmadiniz Sat kurtul deyeceginize birleselim sorunlari cozmemiz daha kolay olsun. En basitinden servis aracin ses yalitimini yapsa kotumu olur? ha bi de piyasayya gore bu arac ucuz diyorsunuz ama bu araci almak icin kac sene calistiginizi bi dusunun sanki bedavaya verdiler.

Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Leküm diniküm veli ye din (sizin görüşünüz size, bizim görüşümüz bize). Olay; tamamen nereden baktığınızla alakalı. Ben o kadar beğeniyorum ki (eksiklerini bilerek) neresine ne yapacağımı şaşırıyorum. Birileri o kadar nefret ediyor ki yerin dibine sokuyor. 301 tüm eksiklerine rağmen (parasını hah etmemesi konusunda haklısınız ) alınabilecek bir araç. Limitler dahilinde kullanıldığında gayet iyi araç. Ben linea symbol ile kiyasliyorum. Polemiğe gerek yok. Aracı aldıktan sonra büyük keyifle yaklaşık üç bin TL harcadım. Halâ da harcıyorum. O kadar çok eksigi var ki.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler