Alıntı woonmalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zenon farin cifti mi 1528? Abc peugeot getirtemeyiz demisti bana
Bu arada bugün rcz xenon olarak girip baktım xenon farın teki 1528 TL Balast 970 TL Ampül 209 TL imiş. Yani indirimsiz sıfır ürün alınsa sanırım içinde balast ve ampül oluyor 3000'i gözden çıkarmak lazım. Hadi indirim olsa 2400-2500'e getirtilebilir. Buna ek olarak 1000 lira da diğer parçalar tutsa 3500, en az bir 300-400de işçilik alsa elektronikçi 4000'e çıkar sanırım. Komple sıfır malzeme ile. Tabi buna ek olarak far yıkama da gerekirse en az 1000'de ona gider hepsi toplam 5000. Düşündüm de bi 5000 daha koyup sportium almak daha mantıklı sanki İşte bu noktada sağlam çıkma parça bulmak önemli oluyor dürüst bir parçacıdan bulunsa maliyet yarı yarıya düşer maksimum 3000'e hallolur gibi ama öyle dürüst parçacı nerde. İsmail ile konuşmamızda da en büyük sorunun bu olduğunu konuştuk arıyorsun rcz farı var diyor ama balast yok ampül yok. Zaten bunlar sıfır alsan 1200 nerdeyse. Boş fara da en az 1000 istiyorlar. Bilmiyorum artık bakalım ama sanırım herkesin kafası şuan daha net hem fiyat hem de yapılacak işlemlerle ilgili. İş sadece kafası çalışan dürüst bir elekronikçide bitiyor aslında.