Selam arkadaslar. Proje yapacagimdan bahsetmistim. Bugun kendime bosch professional darbeli matkap aldim. Set olarak. Icerisinde 2 adet Li-ion batarya, sarj aleti, delici uclar ahsap ve beton icin, ve vida uclari var. 2 yil garantili +1 yil da bosch garantili. Yedek parcasinin da garantisini veriyorlar. Yaninda da Bosch un yine yesil kadrosundan (ev icin) dekupaj makinesi aldim. Yaninda sadece 1 adet kesici uc verdiler. Ayrica stanley tornavidamda vardi ama o rafa kalkti. Fotograflar;

Evet yerdeki hali hasir ve 11 tl 😁
Neyse. Dogukan in projesini anlatmiyorum cunku ona surpriz olacak. Yerine baska bir proje gostereyim.
Projem orta sehpa yapmak. Cizimi yaptim. Kendi fikrim degil ilk etapta internetten buldum modeli. Kafama gore ayarladim. Biraz da gelistirecegim tabii ki. Kabataslak olarak bakacak olursak;

Ustunde 5mm araliklarla 3 serit tahta olacak. Tamamen tarali yer bosluk. Ben oraya saksi koymayi planliyorum. Evimizin dekoru yesil oldugundan canlilik katacaktir. Rengi klasik kahverengi. Dikey tarali yer fake dolap. Kulpunu da gorebilirsiniz zaten. 50cm gosterilen yer 20cm derinlikteki alt raf. Yatay tarali yer ise en arka kisim.
Yarin baslamayi dusunuyorum Dogukan in projesini bitirince. Bugun yapmam gereken odevler var. Onlari halletmeliyim. Gorusmek uzere simdilik. Konunun devamina her zamanki gibi farkli projelerle devam edecegim. 1000 tane konu acmak istemiyorum.

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi