4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    308

308 1.6 thp otomatik stop etme

öncelikle herkese merhabalar. ikinci el olarak 2008 1.6 thp otomatik premium pack 308 satın aldım. 120.000km'de. araçta brc sıralı lpg uygulanmış. aracım (her zaman olmuyor) durunca bazen de devir düşünce/yavaşlayınca stop ediyor. aracı lpg'de kullanıyorum. bazı arkadaşlar lpgnin gaz ayarını yaptırmamı söyledi.. fikirlerinize açığım , araçla ilgili bilgilendirmelerinize de açığım.. herkeze iyi forumlar , şimdiden teşekkürler

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Thp motor lpg ye uyumlu bir motor değil. Turbo besleme, direk enjeksiyon ve yüksek basınçlı sıkıştırmadan dolayı tam uyumlu lpg sistemleri yok bu tip motorlar için. Gaz ayarını yaptırsanız da bir miktar düzelebilir ancak uzun vadede pek sağlıklı olmaz ve lpg ciddi sorunlar çıkarabilir. Thp motorlara lpg kesinlikle önermiyorum
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Acemi Üye S.keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    yönetici
    Model
    308
    Alıntı sedat16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese merhabalar. ikinci el olarak 2008 1.6 thp otomatik premium pack 308 satın aldım. 120.000km'de. araçta brc sıralı lpg uygulanmış. aracım (her zaman olmuyor) durunca bazen de devir düşünce/yavaşlayınca stop ediyor. aracı lpg'de kullanıyorum. bazı arkadaşlar lpgnin gaz ayarını yaptırmamı söyledi.. fikirlerinize açığım , araçla ilgili bilgilendirmelerinize de açığım.. herkeze iyi forumlar , şimdiden teşekkürler
    Öncelikle hayırı olsun aynı aracın 2009 modeli de bende var ancak LPG li thp ilk sende duydum inşallah sorunsuz kullanırsın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

308 1.6 thp premıum pack oto.

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    308
    Aracım vti'mış )çok özür dileyerek sorumun buna göre tekrar cevabını bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler