4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Yeni Üye çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    öğrenci
    Model
    308

Peugeot 308 multimedya sistemi

Arkadaslar multimedya sistemi yaptırmayı düşünüyorum peugeot 308 sabit bir android ekranlı teyip ile android tablet arasında gidiyorum tablet sökülebilir olduğundan çalınma olayı olmaz diye düşünüyorum ama peugeot 308 uyumlu ekranlı teyipte o cocpit e çok yakışıyor sizce hangisi mantıklı

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    araç ile uyumlu mümkünse android işletim sistemli multimedya cihazı,yanına birde obd2 bağlantı cihazı,cihaza indirilcek bir kaç uygulama ile de gayet keyifli sürüşler...
    2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Yeni Üye
    Meslek
    Yazılım
    Model
    308
    Alıntı mimit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç ile uyumlu mümkünse android işletim sistemli multimedya cihazı,yanına birde obd2 bağlantı cihazı,cihaza indirilcek bir kaç uygulama ile de gayet keyifli sürüşler...
    Odb bağlantı ıle neler yapışa bılır. Birde bazı teyidlerde yol bılgısayar kontrolü var teyibin desteklediğini nasıl anlarız

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    araç sistemi ile tam uyumlu ürünlerde yol bilgisayarı park sensörü vs gibi özellikler görsel olarak çalışıyor,bunu ürünleriin açıklamalarından yada bayilerin açıklamalarından öğrenebilirsiniz.

OBD2 bağlantısı ile gösterge panelinde göremediğimiz bir çok değeri görebiliriz,tabi buna araç beyini nin izin veriyor olması lazım,turbo basıncı gibi mesela yada anlık oluşan arıza kodlarını okuyup durum hakkında bilgi sahibi olabilir ve hata kodlarını silebiliriz.farklı bir çok uygulamamevcut bu tarz.onun seçenekler fazla ama yapılabilecekler aracın izin verdiği kadar ile sınırlı.

2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)