PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİPPER Fabrika Çıkışı Hata Kontrol edermisiniz!!

ftt2710
28-10-2010, 15:58
arkadaşlar daha sonradan fark ettiğim aracımda bir hata var. Bu hatayı foto olarak ekliyorum. Bunun tamiratı teknik servis tarafından nasıl yapılır bilen varmı acaba. Bu parça bagajdan bağımsız çıkartılıp yeniden takılabilen bir parçamı yoksa bağaj komple sökülecek ölemi işlem görecek yardım bekliyorumm

FOTOLARI BİRAZDAN EKLİYORUM.....

reisG
28-10-2010, 18:15
resimleri bakliyoruz...

ftt2710
30-10-2010, 01:49
fotoğraflar ek olarak var ama gözükmüyor beceremedim sanırım verdiğim linklere bakarsanız orada göreceksiniz.

http://img353.yukle.tc/image.php?id=8828BAHSET_1.JPG

http://img353.yukle.tc/image.php?id=1332BAHSET_2.JPG

ftt2710
30-10-2010, 01:52
BİRDE ŞU KONUYU MERAK EDİYORUM..

direksiyonu tam sağ veya tam sola kırınca cızzz... diye bi ses geliyor tekerlerklerden bu normalmidir arkadaşlar yoksa sadece bende olan bişeymi. servise götürmem gerkirmi. >:( >:(

Ömer Gedik
30-10-2010, 02:45
Direksiyonu tam sol veya tam sağ yaptığınızda her araçta ses gelir. Bu bir sorun değildir.

Arka kapaktaki sorunla ilgili Size garantiden bir işlem uygulamazlar çünkü aracınızı teslim alıp kabul etmişsiniz nereden bilecekler ki o hasarın sizde iken olup olmadığını. Biraz onların tarafından bakmalıyız bencede haklı konumda olurlar. Bu sebeple araçları teslim alırken iyice incelemek gerekir varsa teslim fişi kontrol edilmelidir.

ftt2710
30-10-2010, 11:59
garanti kapsamında arcı kendi bulunduğum şehrin dışından aldığım için aracı bırakamadım onarıma sadece benim merak ettiğim eğer tecrübeli arkadaşlar varsa bunun tamiratı nasıl oluyor sadece o parçamı değişir, lokal bir işlemmi uygulanır yoksa bağaj komple sökülüp ölemi tamirat görür. dikkatla alakası yok tesadüf eseri görüldü o darbeler. kimse aracın o kısmını incelemez aracı satın alırken yada ben öle düşünüyorum. cevabın için teşekkür ederim

Ömer Gedik
30-10-2010, 13:33
ftt2710

Yanlış anlamayın ben sizi suçlamıyorum tabi ki ama bayi bunun sizde olup olmadığını nerden bilelim diyecektir. umarım giderirler. Ben sizin için şimdi service box tan bakacağım bu duruma

Ömer Gedik
30-10-2010, 13:37
Çıta ayrı olarak satılıyor değişim olacaksa yalnızca çıta değişecektir.

Tek çıta fiyatı 250 TL imiş.

ftt2710
01-11-2010, 22:25
ömer arkadaşım ilgin için teşekkür ederim. bana bagaj kapağı tamamen sökülecek demişlerdi demekki sadece çıta değiştirelebiliyormuş. service box dediğin yere nasıl bakabiliriz birde bana o çıtanan fiyatını ve resmini gönderebilirmisin yada benimde inceleyebiliceğim bir adres varmı. bu çıta değişimi içinde acaba bagaj kapağı komplemi sökülecek bir bilgin varmı?

Ömer Gedik
03-11-2010, 10:47
ömer arkadaşım ilgin için teşekkür ederim. bana bagaj kapağı tamamen sökülecek demişlerdi demekki sadece çıta değiştirelebiliyormuş. service box dediğin yere nasıl bakabiliriz birde bana o çıtanan fiyatını ve resmini gönderebilirmisin yada benimde inceleyebiliceğim bir adres varmı. bu çıta değişimi içinde acaba bagaj kapağı komplemi sökülecek bir bilgin varmı?

http://public.servicebox.peugeot.com/

Bu adrese üye olup bakabilirsin? Çıta ayrı olarak mevcut ama sökme takma işlemleri nasıldır bilmiyorum.