PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 308 katlanır ayna anahtardan sürekli açılıp kapanması

çakır
16-05-2016, 15:38
Arkadaşlar Merhaba aracım 2012 1.6 e-hdi active start stop peugeot 308 aracım ın aynaları anahtardan her kitledigimde katlaniyor her açtığımda açılıyor ben arabayi her açtığımda açılmasın sadece istediğim zaman açılsın istiyorum ama bir türlü ayarlayamadim kitapçıkta içerden kapatilduginda açılmaz diyor ama anahtardan kapatıp açmak istiyorum sizce ayna bozulur mu aç kapa aç kapa bi de kumanda dan basılı tuttugumda camları kaldırımiyor onu da cevaplarsaniz sevinirim Teşekkürler

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

terzuu61
16-05-2016, 16:54
selam,
anahtardan her açma kapama yapıldığında kapılar la birlikte aynada açılıp kapanır bunun dışında araç çalışırken kendiniz koldan kapatırsanız aynaları anahtar açma devre dışı kalır arac a bindiğinizde koldan açıp kapamaya devam edersiniz. anahtar ile sadece ayna açıp kapama anahtar kumandayı değişim olursa farklı bir versiyon 3 tuşlu olan belki yaptırma şansınız olabilir farazi konuşuyorum. iki tuşlu ile olasılık yok bildiğim kadarı ile. çamlar ise açık vaziyette araçtan çıktığınızda kilitleme için kumandaya uzun süreli bastığınızda camlarda kapanır. kapıları kilitlerken bastığınızda butonu bırakmadan uzun süreli tutun arada bas bırak bas yaparsanız camlar kapanmaz.

çakır
16-05-2016, 18:14
selam,
anahtardan her açma kapama yapıldığında kapılar la birlikte aynada açılıp kapanır bunun dışında araç çalışırken kendiniz koldan kapatırsanız aynaları anahtar açma devre dışı kalır arac a bindiğinizde koldan açıp kapamaya devam edersiniz. anahtar ile sadece ayna açıp kapama anahtar kumandayı değişim olursa farklı bir versiyon 3 tuşlu olan belki yaptırma şansınız olabilir farazi konuşuyorum. iki tuşlu ile olasılık yok bildiğim kadarı ile. çamlar ise açık vaziyette araçtan çıktığınızda kilitleme için kumandaya uzun süreli bastığınızda camlarda kapanır. kapıları kilitlerken bastığınızda butonu bırakmadan uzun süreli tutun arada bas bırak bas yaparsanız camlar kapanmaz.
Teşekkürler yorumunuz için

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi