PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 307 amerikan park modülü

caca
22-06-2016, 16:17
degerli arkadaşlar 2006 hdi aracımıza amerikan parl molülü taktık gayette güzel oldu tavsiye ederim yanlız arkadaşlar aracın orjinal park lanbalarını sökünce amerikan park lar direk yanıyo 1 dk sonra sönüyo amacım sis farı+kısa farlar+amerikan parlar yansın istiyorum bi kaç arkadaşla konuştuk sistemi kandırmak için direnç filan takman lazım diyolar bunu nasıl kolay yönden yaparız yapan eden arkaş varmı şimdiden tşk ler

mimit
22-06-2016, 18:21
Ben direk kontağa bağlattım ametikan park modülünü,muayenede sorun yapıyorlar.birde içeri küçük bir düğme koydurdum içeriden istediğim zaman açıp kapatabiliyorum. Kullandığımız modül anahtarlı oşan tipleren mi yoksa taş dirençli basit modüllerden mi?

caca
23-06-2016, 06:41
Ben direk kontağa bağlattım ametikan park modülünü,muayenede sorun yapıyorlar.birde içeri küçük bir düğme koydurdum içeriden istediğim zaman açıp kapatabiliyorum. Kullandığımız modül anahtarlı oşan tipleren mi yoksa taş dirençli basit modüllerden mi?
ayarlı modül benimkide ama ben parklara baglattım

mimit
23-06-2016, 10:02
Ozmn bağlantı aşamasında bir hata olmuş ben patk ampüllerini değiştirmek için söktüğümde herhangibir sorun olmuyor. Modül sürekli devrede kalıyor.

caca
23-06-2016, 12:02
Ozmn bağlantı aşamasında bir hata olmuş ben patk ampüllerini değiştirmek için söktüğümde herhangibir sorun olmuyor. Modül sürekli devrede kalıyor.
valla kaç gündür bakıyorum kimse bi çözüm bulamadı

mimit
23-06-2016, 13:21
bu işlerden çok anlamam ancak,park lambasından bağlantı alındığı için ve park ampulünü söktüğünüz için sorun olduğunu düşünüyorum, devre tamamlanmıyor ve araç gücü kesiyor olabilir.kısa ve ya sisler ise yansın istiyorsanız tetiklemeyi bu hatlar üzerinden yapmak daha doğru olabilir.

Murat19
23-06-2016, 13:34
Aynı sorunu bende yaşıyorum :) ama bu sorun aksine benim hoşuma gidiyor fallow me özelliği gibi kapıyı kitliyorum bi süre sonra kendi sönüyor :) yada kapı açma düğmesine bastığımda otomatik olarak parklarım yanıyor :)