PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 307 çalışmıyor

ysnclk
10-07-2016, 22:39
hayırlı akşamlar tatil için istanbuldan samsuna gelmiştim bir haftadır buralardayım.Bugün 5 dk bir mesafeye gittim durdum ve 1 dk sonra tekrar hareket edecekken araba çalışmaz hale geldi arabada radyo far vs çalışıyor bu arada araba benzin ve lpg li arkabalar benzin bitmiş dediler gittin 5 lt benzin aldık ama durum aynı zaten arabada sürekli yarım depo üstü benzin bulunur.araba kontak açtıgımda ekrandaki ışıklar yanıyor kontak basınca tüm ışıklar farda dahil sönüyör ,araç marş sesi geliyor fakat motor hiçbir şekilde çalışmıyor.İstanbuldan ustamı aradım benzin pompası olabilir dedi lpg ile çalıştırmamı söyledi ama nafile 2 kezde vurdumdum aracı ama tık yok ,yarın servis bulabilirsem götürecem ama daha önce karşılasan veya herhangi bir fikri olan vardır diye konuyu buraya açayım dedim

MaCReM
11-07-2016, 06:33
Vurdurdugunuz halde calismadi mi o zaman aku degil bana marsa basinca isiklar falan sonuyor diyince aku gibi geldi peki mars sesinde bi kisilma oluyor mu isiklar sonuyor dediginizde

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysnclk
11-07-2016, 09:03
herhangibir kesilme yok marş basıyor ama motor çalışmıyor

ysnclk
11-07-2016, 11:49
benzin pompası arızalanmış 60 tl ye bir parça aldık 25 tl de ustaya verdik hallettik çok şükür

rocker307
11-07-2016, 12:12
Geçmiş olsun.. Elektrik arızası gibi dururken pompa çıkmış..

Sony Xperia Z2 ile Tapatalk kullanılarak yazıldı..

ysnclk
11-07-2016, 21:59
saol:) bu arada arabada çeki demiride yokmuş onuda öğrendik mecburen sol salıncağa bağladık halatı öyle bir 20 km gittik ama yinede buralarda çeki demiri bulamadım istanbulda ilk işim çeki demiri almak olacak

rocker307
12-07-2016, 00:38
Bagajda sağda cepte vardı sanki bir şeyler ama çeki demiri miydi tam hatırlamıyorum. Gerçi benimki sw..

Sony Xperia Z2 ile Tapatalk kullanılarak yazıldı..