Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 308 bluetoot kit

Aykan
15-07-2016, 12:41
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba ;
Aracım 2012 Peugeot 308 Access Modeli Olup Bu Modeli Alırken Cokta Lüzumlu Olarak Görmediğim Bluetooth Ve Aux Özelliği Şimdi Gerçektende Bir Gereklilik Oldupunu Hissttiriyor.
Bu Gayeyle Servisi Arayıp Sordum Takma İşlemi Çok Zor Ve Aracınıza Bu Parça Zarar Verir Diyip Takmamak İçin Ellerinden Geleni Yaptılar ?
Parçanın Ücreti 120 TL ?

Bu Parça Orjinal Peugeot Service Box Dahi Satılmasına Rağmen Gerçektende Sonradan Takıldıgında Araca Zarar Vermesi Mümkünmüdür ?
Birde Gerçekten Bu Parçayı Temin Edip Özenle Takabilicek Bildiğiniz Varsa Şehir Fark Etmez Müsait Bir Zamanda Gidip Aracımı Bilen Kişilere Emanet Etmek İstiyorum ...

Arıner Otomotiv Lüleburgaz'a Engin Bilgilerinden Dolayı Çok Teşekkür Etmek İstiyorum . Bi Parçayı Takmamak İçin Ellerinden Geleni Yaptılar

Aykan
17-07-2016, 00:34
Arkadaşlar Yokmu Kimsenin Bilgisi ?

KarakurT
17-07-2016, 10:08
Merhaba zarar vereceğini düşünmüyorum şahsen. Araçta tanımalıysa zaten takınca uyum sağlar sanırım. Ama bu konuyla ilgili en güzel bilgiyi kanal moderatörlerinde. Ömer Gedik verir sanırım. Sorunu görünce fikrini söyleyeceğini tahmin ediyorum.

C4 Cactüs

Aykan
19-07-2016, 10:43
Teşekkürler İlginiz İçin . Fakat Ömer Abiye Mesajda Attım Cevap Vermedi

ayzinim
20-07-2016, 08:04
Kesinlikle bir zarar vermez. Bu nasıl bir cevap anlamadım. İçiniz rahat olsun. Gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz. Ömer yoğunluktan dolayı mesajı görmemiş olabilir. Bu arada forum kuralları gereği kelimeleri büyük harflerle yazmamanızı rica ederiz.

emax34
20-07-2016, 10:25
Merhaba,

ben aracı aldığımdan bu yana Parrot CK3000 Evo modeli Bluetooth kullanıyorum ve acikcasi tek bir zararini gormedim. Cok ilginc bir yorum yapmıslar gercekten.

Ömer Gedik
20-07-2016, 11:02
Kit olarak satılan ürünler uygulanabilir diye düşünüyorum. Özel mesaj çok geliyor ve birçoğuna dönüş sağlayamıyorum.

Aykan
22-07-2016, 17:14
Ömer abi İst geliceğim zaman sana haber versem sen parçayı temin etsen ve taksan olur mu ? ben bu servise güvenmiyorum malesef ki ?

Dün babamı yolladım hem bakım hemde blueetooth kit sormaya aynısını söylemişler. ya tembelliklerinden yapmak istemiyorlar yada beceriksizler kendilerine güvenmiyorlar

Kusura bakmayın baş harflerini büyük yazmak alışkanlık oldu :)

uzunca961
22-07-2016, 20:35
Yatour denen bir malzeme var 300tl civarı galiba bakmanı öneririm

Aykan
22-07-2016, 21:30
Evet o parçaya aktım fakat saece sd card flash bellek vs var .ama ben bluetooth özelliğnide kullanmak istiyorum .hemde orjinal parça olucagundan dolayı içim daha rahat edicek