PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klimadan anlayan bakabilir mi? (Video Ekledim)

Eyüp B.
06-08-2016, 22:48
Merhaba arkadaşlar en son 2 ay önce klimaya gaz bastırmıştım ama ondan önce usta bişeyler yaptı arızayı giderdim dedi sıcak ufluyor diye sonra düzeldi. normalde klima açmayan biriyim bugün bi açayım dedim gaz kaçağı gibi ses geliyor ve sıcak üflüyor teyp konsolunun ustundeki yerden. Bu arada ses bazen kesiliyor 2-3 saniye sonra tekrar başlıyor.
sorun ne olabilir sizce?

20. saniyeden sonra o ses geliyor fark edersiniz

http://www.youtube.com/watch?v=_aJrtO9_Jpk

gomecli
07-08-2016, 10:13
bende yuksek basinctan dolayi kendini korumaya aliyordu yesil cihaza baglatin sorunu ordan gorurler

Halil5759
07-08-2016, 12:58
Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla klimanın gazı yok...

Tapatalk for windows phone

206ss
10-08-2016, 22:28
Arkadaşım bende de sıcak üfleme vardı arada düzelir gibi oluyordu sonra gene sıcak kompresörün içinde çekvalf var o değişti şuan sıkıntı yok.

sabanirenz
10-08-2016, 23:41
Merhaba benim 407 dede sol taraf normal soguturken sag taraf ilik geliyor klepe calisiyor bazen soguyor gibi oluyor.yan kapagi soktum baktim ama su tahliye cikisindan hic su gelmiyor.sebep ne olabilir.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eskiz23
01-09-2016, 05:17
Bendede 2011 Dizel Peugeot 206 + var aynı ses bendede oluyor ilk çalıştırdığımda ve giderken sanki arkada bişey metale sürtüyormuş gibi ses yapıyor bazen azıylıyor bazen artıyor ustaya götürdüm ses az geldği için duyamadı bile piskolojik dedi :) benim tahminimce içeride klimayı açınca fan yada klima motorunda hareketli bir parçası biyerlere sürtüyor ama açılıp detaylı incelenmesi lazım ama artık kulak asmıyorum bu sese çünkü aracımı sevmem için çok sebep bazı şeyleride görmemezlikten gelmek lazım :)