PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Premium Pack Arka Tampon.

erener
24-11-2010, 11:44
Selamlar,
Geçenlerde eşimin aracının arka tamponunu serviste farkını vererek premium+Pack ile değiştirmiştim hatırlarsanız.

O ara servisin elinde tampon ızgarası olmadığı için ve bende beklemek istemediğimden geçici olarak çıkma bir ızgara takmışlardı. Aslına bakarsanız taktıkları ızgaranın sıfırdan hiç bir farkıda yok.

Dün servisten sıfır ızgaranın geldiğini ve buyrun servise gelin yenisi ile değişelim dediler. Bu sabah Aktif İriyıl'a değilşim için uğradım.

Aklımda hemen proje canlandı yetkiliye ben sıfır ızgaramı bu şekilde alayım aracın üzerindekini bana çıkma olarak yada fiyatı neyse satın alayım dedim. Neyse lafı uzatmadan ben sıfır ızgaramı aldım aracın üzerindekinide bana hediye ettiler.

Çok yakında bu ızgaranın sağ ve sol tarafından tekli egzost için çalışma yaptıracağım ha öyle basit değil en kaliteli şekilde olacak.

Bekleyin yakında...

ve Bmw ile pek oynayamıyorum Ömer tahmin ediyordur az çok maliyetleri nedeni ... bu nedenle eişimin aracı iyi oldu bu konuda iyiki almışız. Hem ÇOKKKK ekonomik hemde çok yakışıklı modifiyeye yatkın bir araç..

Tşk.

mygold
24-11-2010, 12:15
erener hedıye işi guzel olmuş . bence o tampon ızgarasının kalıbını çıkarttıralım ve onceden sanal modıfıye konusundada bahsettıgım şu ızgarayı yaptıralım ...tabii ki yaptırma işini araştırmak lazım kalitelı olmalı...
http://img189.imageshack.us/img189/4421/peugeot308difizorcopy.jpg

reisG
24-11-2010, 13:00
Hocam tek kelime ile harika olmuş. oval çıkışlar ve difüzerin çevresindeki kromaj çubuk nefis...

mygold
24-11-2010, 13:47
teşekkurler reis abi. olacaksa bunu yapmalı diyorum... :D

Abdullah
24-11-2010, 15:23
gerçekten bu görüntü harika ellerine sağlık mygold abim.

erener
24-11-2010, 21:57
Eve şimdi geldim. Maslak Sanayideydim hep ;D Hızımı almışken gideyim dedim.

2.kısımda 28. sokağın neredeyse tamamını tanırım aramız iyidir . üniversiteden arkadaşımında bu sokakta 4 tane dükkanı var Kaporta boya üzerine onun yanına gide gele kanka olduk esnaf ile. ( Gümanlar Fırınlı Boya bu arada dükkan. )

Neyse egsozcu Şenol Dayı ile ne yapacağımıza karar verdik.
Şenol abimin önerisi Honda 1.8 Civic in egsoz kafalarını ufak bir işlem ile azıcık ovalleştirip araca takmak oldu ben ise 308 in orjilan şeklinde olan egsoz kafalarından yana idim..
Şenol Dayı işime karışma ben napıcamı bilirim deyince bize pek laf düşmedi sesimizi kestik , dayı bey bugune kadar aynı işlemi çook araca uygulamıştır ve hepsinden tam puan almıştır.

Hafta sonuna kadar müsade istedi, bir kaç kafa bakıcam sonrasında monte ederiz vs..

Artık zaman bundan sonrası..

Bilginize.

Abdullah
25-11-2010, 10:40
hadi bakalım heyecanla bekliyoruz.