PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 407 arka döşeme sağ tarafta sıvı kaçağı

plummedia
15-10-2016, 23:35
Merhaba, Sizlere sormak istediğim bir sorum var. Dün akşam arabanın arka sağ paspasını kaldırdığımda döşemenin kesik olduğunu gördüm ve döşeme altının ıslak olduğunu farkettim. Resimlerini bugün çekip koyacam. Belirtmiş olduğum yerde bir boru keciyor ve borunun bağlantı kısmı baya bi paslamış durumda. Moralim bozuldu acaba ciddi bişeymi diye. Bu arada benzin deil, kokusu yok çünki. Bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim.
http://i.hizliresim.com/PQJl96.jpg

plummedia
16-10-2016, 19:50
Yokmu kimse :)

Pars
16-10-2016, 20:03
araçın sağ arka tarafında hiç bir şekılde sıvı borusu yoktur sizin araç su alıyor olabilir yada sıvı bir madde dökülmüş olabilir..

Ömer Gedik
17-10-2016, 16:11
Aklıma Kapı izalatörü geldi. Eğer biniş eşiği de ıslaksa izalatör kontrol edilmeli...

plummedia
23-10-2016, 09:49
araçın sağ arka tarafında hiç bir şekılde sıvı borusu yoktur sizin araç su alıyor olabilir yada sıvı bir madde dökülmüş olabilir..
Cevaplandırdığınız için teşekkür ederim, peki nereden su alıyor ola bilir? alttan girme durumu söz konusu ola bilirmi ?

plummedia
23-10-2016, 09:53
Aklıma Kapı izalatörü geldi. Eğer biniş eşiği de ıslaksa izalatör kontrol edilmeli...
Cevaplandırığınız için teşekkür ederim, ama izolatör normal. Arabanı yeni aldım, daha 10-15 gün kadar önce. Yani arabayı yavaş yavaş tanıyorum. Ama arabanın içerisinde her hangi ıslak alan yok. Baya bi yağmur yağarken kullandım. Bu olayı da temizlik yaparken paspası kaldırdığımda döşemenin kesik olduğunu farkettim.