PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima&Fan

kuntyz
20-11-2016, 22:52
Selamlar , aracımda fan seviyesini 1.5-2 derecesine getirdiğimde ıslık benzeri bir ses geliyor . Sizlerdede bu şekilde bir durum yaşayan oldumu acaba ? Servise göstermelimiyim ? Fan seviyesi 0.5-1 seviyesinde ve 2.5-3 seviyesinde bu ses yok . Çok rahatsız edici bir sesde değil . Aracın garantisi aralık ayında bitiyor . Garanti bitmeden servise gitme konusunda kararsız kaldım . Görüşleriniz nedir ? Teşekkürler.

http://www.youtube.com/watch?v=Y3G2U-T-wJw

Ömer Gedik
21-11-2016, 08:07
Bence göstermenizde fayda var. Kaloriferin fan motoru o seviyede balans yapıyor olabilir.

Sent from my SM-N920G using Tapatalk

kuntyz
21-11-2016, 08:39
Teşekkürler bilgi için . Randevu alıp göstereyim . Aracın göğüs kısmını sökmeden yapabilecekleri birşey varsa yaptırırım , fakat gögüs kısmını söktürme yanlısı değilim hocam. Duruma göre bakıma geldiğimde bakarız sizinlede.

Ömer Gedik
21-11-2016, 09:04
Teşekkürler bilgi için . Randevu alıp göstereyim . Aracın göğüs kısmını sökmeden yapabilecekleri birşey varsa yaptırırım , fakat gögüs kısmını söktürme yanlısı değilim hocam. Duruma göre bakıma geldiğimde bakarız sizinlede.

Sizinle hemfikirim. Çok doğru düşünmüşsünüz.

Friendchip
17-04-2017, 12:39
Aynı sorun bende de vardı. Kümbet diye bir parça değiştirdiler bende sorun çözüldü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

canmühür
17-04-2017, 21:49
Aracin on gogsunun sokulmesi neden bu kadar can sıkıcı? Yani sokecek ve toparlayacak olan kisi bu isi daha once defalarca kez yapmis tecrubeli biri olsa dahide mi yaptirilmasina sicak bakmiyorsunuz yada tekrar montajlanirken baglanti noktalari ve birlesen heryerine disardan gozukmeyecek sekilde yalıtım bandi falanda yapilsa yinedemi onermiyorusunuz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Friendchip
19-04-2017, 09:22
Yetkili serviste yapılıyor işlemler, memnun olmadığınız bir şey olursa gider şikayetinizi dile getirirsiniz. Aslında bu sesten rahatsız olanlar genellikle titiz insanlar. Bu titizliklerinden dolayıdır ki göğüslüğü söktürmek istemezler. Ben söktürdüm, bir problemle karşılaşmadım. Sorunsuz sürüşler dilerim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kuntyz
19-04-2017, 14:11
Arkadaşlar benimde yetkili serviste komple fan&klima kutusu değiştirildi , sorun çözüldü. İlginize teşekkürler.