PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rolanti sorunu

cecenmurat
04-02-2017, 18:00
Merhaba uzun zamandır peugeot 206 1.4 lpg aracımdaki rolanti ve titreme sorununu çözememiştim. en az 4 tamirci gezdim bir dünya para harcadım ve sorun hallolmamış idi. Bugün Öz Simge Peugeot firmasına gittim Serdar adındaki usta aracımın sorununu çözdü daha önceden başka bir ustaya yaptırdıgım subap ayarını tekrardan yaptı ama bilerek yaptı. Ve sorun çözüldü. Aynı sorundan muzdarip olan arkadaşlara duyurulur. Cidden ilk defa düzgün bir usta ile karşılaştım.

tsinanb
04-02-2017, 19:33
Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Sizi daha yakından tanımak isteriz ve paylaşımlarınızı görmek isteriz. Bende de 1.4 lpg li ve otomatik 206 var. Benim arabada da tekleme ve rolanti sorunu vardı. Bobin ve bujileri değiştirdikten sonra gaz kelebeğini temizledik ve hiçbir sorun kalmamıştı

SM-G935F S7 Edge cihazımdan gönderildi.

HamzaHakkı
04-02-2017, 20:13
Maşallah epey iyi ustaymış yav ama keşke reklam yapmadan önce sizi ve aracını daha detaylı tanısaydık. Ayrıca sizin aracınızda subap ayarından kaynaklanan sorun başka bir araçta tamamen farklı sebepten olabilir o yüzden sorunun kesin kaynağı bu diyemeyiz.