PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aliminyum Aslan :)

Volante
25-05-2017, 07:01
Merhaba arkadaslar araniza Adanadan katiliyorum daha oncede Gece mavisi 208 1,6 thp Allure kullaniyordum 6 aylik bi seat leon 1.2 tsi macerasindan sonra 2017 308 ve ilk dizel arabam ile peugeota geri dondum. Ailem hep almanci yani alman araci tercih etsede ben Peugeotu sundugu donanim ve fiyatlarindan servisinin uygunlugundan ve benim zevkime uydugu icin tercih ediyorum ya leon satilir 308 alinir mi klisileriyle karsilastim kullanmadan yorum yapmak halkimiza ait bi ozellik :) araclarla hasir nesir olmayi seviyorum elimden geldigincede soker takar denerim korkmam eski aracima ses yalitimi dahi yapmisligim vardir. Garantiyi etkilemeyecek sekilde yaptiklarimi zamanla paylasirim diye dusunuyorum herkese keyifli forumlar dilerim:gül3:

https://i.resimyukle.xyz/6WQ6y.jpg (https://resimyukle.xyz/resim/6WQ6y)

ssgti
25-05-2017, 07:37
Hoşgeldiniz... çok iyi bir seçim yapmışsınız. Peugeot belki en fazla ön yargı ile yaklaşılan marka. Ancak hem teknolojisiyle hem konforuyla hem de ekonomik kullanım avantajıyla peugeot en önde gelen firmadır. Peugeot hakkında yorum yapanlarda genelde bu markayı hiç kullanmayanlardır.

murtibey
25-05-2017, 08:02
Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın...
Söylenenleri hiç dert etmeyin hangi markayı tercih etseniz benzer şeyleri duyacaktınız zaten...

Volante
25-05-2017, 08:29
Hoşgeldiniz... çok iyi bir seçim yapmışsınız. Peugeot belki en fazla ön yargı ile yaklaşılan marka. Ancak hem teknolojisiyle hem konforuyla hem de ekonomik kullanım avantajıyla peugeot en önde gelen firmadır. Peugeot hakkında yorum yapanlarda genelde bu markayı hiç kullanmayanlardır.

Tesekkurler hos buldum , aynen oyle zaten olumsuz yorumla gelenlere anahtari uzatiyorum bir tur at sonra konusalim diye:gül4:

Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın...
Söylenenleri hiç dert etmeyin hangi markayı tercih etseniz benzer şeyleri duyacaktınız zaten...

Sirf marka adina cope atacak param yok bu donanima bu motora sahip herhangi bir xx alman markasi +10 bin hatta 20 bin tl daha istiyor. Alman arabasida kullandim halada ailemde kullaniyorum hatta en cok karsilastirilan golf7 cok yakin arkadasimda var o bile arac bakarken kesinlikle 308 dedi. Biraz at gozlugumuzu cikarmak lazim sanirim :i-ih1:

tsinanb
25-05-2017, 08:57
Hayırlı olsun çok iyi bir tercih yapmışsınız harika bir araba yeni 308

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

macropolo
25-05-2017, 10:42
Maşallah, aracınız hayırlı olsun, bende 308i kullanana kadar Fransız araçlarına önyargılıydım fakat şimdi tamamen farklı düşünüyorum.

Elrohir
25-05-2017, 11:05
Öncelikle hoşgeldiniz ve aracınız hayırlı olsun. 308 çok iyi bir tercih, çok keyif alacağınıza emin olun.

Bakmayın siz kullanmayıp yorum yapanlara, tamamen marka algısı ile konuşur çoğu insan.

Ömer Gedik
25-05-2017, 15:15
Çok güzel görünüyor. Maşallah :iyi

2017lerde yayılmaya başladı artık :iyi

ayı_boğan
25-05-2017, 23:34
Hoşgeldiniz,aracınız hayırlı olsun. Aslan harika duruyor.Maşallah:nazar

Volante
26-05-2017, 08:37
Tesekkur ederim hos buldum:gül3:

burak.erol
31-07-2017, 15:26
T9 kasada bu rengin hayranıyım :) Ben de siyahı var, nakit sıkışıklığından dolayı satma niyetindeyim, bir kaç ay sonra durumu toparladığımda ilk işim aynı renk bir Allure aramak olacak.

mechanix
31-07-2017, 15:52
Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun. Maşallah çok güzel görünüyor.

Leon satılıp 308 alınır mı klişesi demişsiniz de öyle bir klişe mi var? Benim bildiğim Seat araçlar düşük malzeme kalitesiyle VW'e alternatif oluşturuyorlar. Yani Leon aynı segment olsa da 308 ile alakası olmayan bir araba. Yakında 308'i Tata ile kıyaslayacaklar pes doğrusu ya.