PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 3008 sorunu

haruhutr
30-05-2017, 10:52
Herkese merhaba;

2012 20000km ehdi s&s 3008 20 günlük sahibiyim.

Aracı aldıgım yerden yolda gelirken enjektör sorunu oldu.neyse nazar dedik...:D..İst geldm..1-2 gün sonra sabah çalıştırdım kaputtan egzoz dumanı ve sakırdama....moralaler bozuldu. Aldırdım servise....baktılar enjektör tutucusu kırılmış dediler 4 birden değiştirdim.

Bitti hersey derken arada çalışması düzensizliği kafama takılıyordu. Arada yolda giderken ESP Fren sis arızası veriyor.kontak kapatıp acınca gidiyordu.

Vee beklenen bomba geldi......Dun akşam iftar oncesı çıkarken motor arıza lmbası ve fren sistemi sonunu yazdı. Çlaışması salınımlı ....aldırdım....arcı servise bakalım ne diyecekler....

Allah beterınden korusun diyecegım amma keyfım kaçtı....moralım de bozuk.... umarım servis canımı moralimi bozmaz

ayı_boğan
30-05-2017, 12:06
İlk önce hayırlı olsun ve geçmiş olsun.tüketici mahkemesine başvurun oradan gelecek sonuca göre olumlu ise paranızı alın eğer kabul olmazsa yargıtay 13.hukuk dairesine başvurun.Bu arızalarla uğraşacağınıza hakkınızı arayın.Emsal örnekler vardır

Ömer Gedik
30-05-2017, 13:36
Geçmiş olsun üzücü olaylar yaşamışsınız. Aracınızı yetkili servise çektirip Peugeot Genel merkezden destek talebinde bulunun. Yardımcı olacaklardır.

haruhutr
02-08-2017, 08:48
Arkadaşlar değerli desteğiniz için ve bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Bu gecen süre için de satıcıya ihtarname gönderdim. Malum olumsuz sonuç geldi. Artık uygun oldugum bi zaman da kaldıgım yerden devam edeceğim.

İlginç olan satıcı aracı benım kötü niyetli kullandıgımı ifade etmesi. ....nasıl bi algı var ise.... Zman için de gelişemlerden hbaerdar edeceğim.