PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp & F1 Sorunu

emreugur
27-08-2017, 15:58
Merhaba,

Aracım 2009 Model 1.6 HDI Premium Auto6R. Aracımı yeni satın aldım bundan önceki aracımda 2008 Model 1.6 HDI Comforttu.

Premiumun özelliklerini bildiğim için bu paketi tercih ettim her şey var bu çok mutlu edici fakat Bluetooth ve Usb olmaması biraz can sıkıcı.

Üstelik tavandaki ambiyans aydıtlatmasının orada mikrofon a benzer bir yerde mevcut.

C tipi ekranımda var orjinal olarak. Acaba okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum servisten Handsfree özelliğini mi açtırmam gerek?

Bu konuda ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.

Birde F1 vitesimde sorun var. Arttırma çalışıyor fakat azaltma çalışmıyor butonu boşta içerisindeki pin tarzı şey bozulmuş sanırım. Vitesten azaltıp arttırabiliyorum. Bu parçanın tamiri var mıdır yoksa yenisi mi almam gerekir? Parça elinden olan var mıdır yada.

Desteklerinizi bekliyorum.

Ömer Gedik
27-08-2017, 20:04
F1 vites kolunun yenisi almak gerekir. Isterseniz temin konusunda yardımcı olurum.

Bluetooth ve usb içinse radyo ünitesini değiştirmeniz gerek. Ayrıca mikrofon ve usb bağlantı aparatı almalı ve kablo işlemlerini halletmelisiniz. Ekran için ise kodlama yapılmalı

SM-N920G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreugur
28-08-2017, 20:58
F1 vites kolunun yenisi almak gerekir. Isterseniz temin konusunda yardımcı olurum.

Bluetooth ve usb içinse radyo ünitesini değiştirmeniz gerek. Ayrıca mikrofon ve usb bağlantı aparatı almalı ve kablo işlemlerini halletmelisiniz. Ekran için ise kodlama yapılmalı

SM-N920G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba F1 fiyat ve temin konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

bluetooth ve usb için bana maliyeti yaklaşık olarak ne olur eğer ki makul tutarlarda ise yaptırmayı düşünebilirim. Sanırım bunun için RD-45 teyp almam lazım öncelikle galiba

gecegoz
29-08-2017, 11:45
Merhaba F1 fiyat ve temin konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

bluetooth ve usb için bana maliyeti yaklaşık olarak ne olur eğer ki makul tutarlarda ise yaptırmayı düşünebilirim. Sanırım bunun için RD-45 teyp almam lazım öncelikle galiba

Öncelikle aracınızda RD4 üzerinde Bluetooth modülmü mevcut,Yoksa RD45 teyp mi var.Ona bakılıp karar vermek gerekir,RD 45 teyp 2Adet versiyona sahip,Cihazın üzerindeki kodun sonu XT ise diger araçların,XN ise 308 yada rcz için kullanılan teyptir,piyasada 2.ci el RD45 cihazlar 300-400 tl arasında bulabilirsiniz...

emreugur
29-08-2017, 12:01
Benim aracımın üzerinde RD4 teyp var. Fakat premium paket olduğu için midir bilmiyorum üst konsolda mikrofon yeri var. İçerisinde mikrofon var mıdır bilemiyorum açıp bakmadım açıkçası. Benim RD 45 XN kodlu teyp almam lazım sanırım. Ekranım orjinal Type C fakat ona rağmen birde yazılım mı yaptırmam gerekiyor bilgi ekranında görebilmek için.

emreugur
12-09-2017, 16:58
Merhaba, RD45 buldum sahibinden de, alsam kodlama olayını nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum :(

emreugur
15-09-2017, 23:42
Merhaba, konu günceldir. RD45 teyp arayışım hala devam etmektedir. (2 veya 3 çıkışlı olması gerekmektedir)