PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far Ampulü Tavsiyesi

doganatak
26-10-2017, 12:41
Farlarım iyi aydınlatmıyor. Farın camından içinden vb... değil hepsi temiz forumlarda bakıyorum bu tür konuların sonu hep led veya xenon a bağlanıyor ben bunları istemiyorum normal ampül hangisini tavsiye edersiniz. Rengi beyazmış veya çok sarıymış farketmez sadece güzel aydınlatsın yeter.

_EsaT_
26-10-2017, 16:50
Philips X-treme vision ,en iyi görüş ve aydınlatmasına göre iyi bir ömür sunan ampul. Biraz görüntü istiyorsanızda Osram Night Breaker Laser öneririm. (Osram ampüllerinin ömrü değişken.)

doganatak
26-10-2017, 16:54
Philips X-treme vision ,en iyi görüş ve aydınlatmasına göre iyi bir ömür sunan ampul. Biraz görüntü istiyorsanızda Osram Night Breaker Laser öneririm. (Osram ampüllerinin ömrü değişken.)

teşekkürler inceleyeceğim görüntüyle işim yok iyi aydınlatsın yeter

doganatak
15-11-2017, 11:54
Fotoğraf eklemek istemiyordum Video çekmek istiyordum daha iyi olacaktı. Çekmeyi unutuyorum hep bende fotoğraf ekledim. Genel olarak memnunum bunlar patlasa yine aynısını alırım en azından yolda giderken elimi sürekli far koluna atıp farlar kapalımı diye kontrol etmiyorum. Farlara önden bakınca beyaz gibi gözüküyor ama aydınlatması sarı yağmurda vb.. denemedim ama iş görür gibi geliyor. Yan tarafları da iyi aydınlatıyor. Bu arada akümü kendim şarj ettim bunla ilgilide konu açıcam düşenin dostu olmuyormuş.

https://i.hizliresim.com/Oy8zM3.jpg (https://hizliresim.com/Oy8zM3)

https://i.hizliresim.com/ZOjnno.jpg (https://hizliresim.com/ZOjnno)

NecdetPek
15-11-2017, 13:10
Güle güle kullanın.

Resim yeterince aydınlık görünüyor. Eğer kullanırken de sorun yaşamıyorsanız, iş tamam demektir. Ben de Osram NightBreaker % 110 denen H7 leri kısalara takmıştım.
1 yıldır kullanıyor ve çok fazla gece sürüşü yapıyorum. Memnunum.

Elbette yağmurlu havalarda geceleri hele bir de yolda çizgiler yetersiz ise farların hiç biri yetmiyor gibi geliyor insana.

Onun dışında aslında LED H7'ler var, duyuyorum sağda solda, taktırsak bir şey değişir mi, bilemiyorum. Bir de karşıdan gelenlerin gözlerini almasını da istemem. Yeterli bir araştırma yapmadım. Ama ısınma sorunu ve orjinal olmama nedeniyle sorun yaratma olasılıklarından çekiniyorum.

doganatak
15-11-2017, 13:13
Güle güle kullanın.

Resim yeterince aydınlık görünüyor. Eğer kullanırken de sorun yaşamıyorsanız, iş tamam demektir. Ben de Osram NightBreaker % 110 denen H7 leri kısalara takmıştım.
1 yıldır kullanıyor ve çok fazla gece sürüşü yapıyorum. Memnunum.

Elbette yağmurlu havalarda geceleri hele bir de yolda çizgiler yetersiz ise farların hiç biri yetmiyor gibi geliyor insana.

Onun dışında aslında LED H7'ler var, duyuyorum sağda solda, taktırsak bir şey değişir mi, bilemiyorum. Bir de karşıdan gelenlerin gözlerini almasını da istemem. Yeterli bir araştırma yapmadım. Ama ısınma sorunu ve orjinal olmama nedeniyle sorun yaratma olasılıklarından çekiniyorum.

Teşekkürler sorun yaşamadım şimdilik kullanırken ileriyi ve özellikle kenarları aydınlatması hoşuma gitti öncekinde kenarları aydınlatmıyordu. Şimdi biraz daha rahatım

ANKA
15-11-2017, 13:18
Ben de konuyu görünce GE Mega Light diyecektim almışsınız. Çok doğru bir seçim olmuş diğerlerine göre fiyatı uygun ve performans olarak aşağı kalır yanı yok. Güle güle kullanın.

doganatak
15-11-2017, 13:23
Ben de konuyu görünme GE Mega Light diyecektim almışsınız. Çok doğru bir seçim olmuş diğerlerine göre fiyatı uygun ve performans olarak aşağı kalır yanı yok. Güle güle kullanın.

Teşekkürler osramın bir modeli vardı onu alacaktım fiyatları nerdeyse yarı yarıya

ayı_boğan
15-11-2017, 13:26
Resmen bariz fark var ortada. Güle güle kullanın.

doganatak
15-11-2017, 22:00
Resmen bariz fark var ortada. Güle güle kullanın.

Teşekkürler

rocker307
16-11-2017, 13:50
Led xenon bence almayın arada konusu geçmiş. Ben daha önce de paylaşılmıştım. Benim led xenonlar sıcaktan eridi ve teki kısa sürede patladı. Aydınlatma da rezaletti gerçekten. Kısalara takmıştım ben..

Halojene geri döndüm kısalara h1 aldım..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi