PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni ve ilk aslanım bir kaç soru

slckaytc
11-12-2017, 23:12
selam arkadaşlar bugun aldıgım aracımın bır kac sorunları var peugeot ılk defa bınıyorum gunumuz yakıt fıyatlarından dolayı en ekonomik ve özelliklı arac oldugu ıcın sectım
sorunlarım
1.turbo ( motor yenı yapılmış ve bundan kaynaklı turbo basıncı cok dusuk bunun maliyeti bana nekdar olur duzen tutarmı)
2. debraj (gelen cikcik sesı var sorun bilya mı yoksa başka birşeymı nekadar maliyet olur)
3.katlanır aynalarda baya boşluk var cok sallanıyor nasıl bir tamiri olur
4.saatlerın ordakı ekran ve gogustekı ekran zamanla yazıları okunmuyor bunu nasıl tamır ettırırız maliyeti nekadar olur

forumdakı arkadaslar yardım edersenız sevınırım fıyatlar ortalama olur saten ben cok yabancısıyım 407 nın ondan dolayı yardımlarınızı beklıyorum

şimdiden teşekkürler

407 exe.b.
12-12-2017, 00:06
1. Soru hakkında fikrim yok.
2. Soru: Ayaginizi debriyajdan cektiginizde mi geliyor ses.Muhtemelen debriyaj bilyasi.
3. Soru : Katlanir aynanin tamiri yok.Yenisini almak gerekir.
4. Soru: Saatlerin ordaki ekran konusunda fikrim yok yalniz goguslukteki ekran tek tip sari renk ekransa zamanla solma yaptigi soyleniyor.Renkli ekranlarda solma olmuyormus.
Keyifle binin.407 güzel aractir..

numan406
12-12-2017, 23:41
1.sorun egr mi yani turbo elektrovanasımı acaba eğer öyleyse tahminen 150 200 tl masrafı var

slckaytc
16-12-2017, 11:04
1.sorun egr mi yani turbo elektrovanasımı acaba eğer öyleyse tahminen 150 200 tl masrafı var

Erken boşaltım yapıyormuş turbo basınc kalmıyormuş cözum bulamadılar bugun tekrardan baktırcam