PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 Premium Arka Tampon

kivanc
18-10-2009, 23:52
Selamlar,

Bugun yolda giderken Premium tampon gördüm ve akşam aynı arabayı bidaha gördüm:) bayağı bayağı hoşuma gitmeye başladı.Peki bu premium tamponu almak istersek ne kadar? ne kadar sürede? uyumsuzluklar? vb gibi şeyleri bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Sevgiler.

GLR
19-10-2009, 00:39
Selam.premium tampon seninkisiyle aynıdır sadece çıtalar boyalıdır. ;)
premium pack arka tampon komple farklı bir tampon ve arabanın hatlarını ortaya çıkaran önemli bir değişiklik olacaktır.Toplam maliyeti 1000 lira civarı tutacaktır.unutmadan uyum için siyah çıtalarıda boyatmak gerekecek.bekleme süresi vb gibi bir sorun yaşamazsın büyük ihtimal depolarda mevcuttur.siparişini verdikten sonra en fazla 3 5 gün içinde takabilirsin. :)

reisG
19-10-2009, 07:53
pack tampon uygulamasını aracına yapanlardan Ahmet tüm bilgileri vermiş. Onun da yazdığı gibi pack arka tampon alınca mutlaka yan çıtaların boyanması gerekiyor bir de Ahmet'in yaptığı gibi GT ön tampon olursa süper olur ama GT ön tampon için bildiğim kadarıyla sipariş vermek lazım Çünki bu tampon sahip 308ler ülkemize gelmiyor.stokta tutmuyorlardır.

Ömer Gedik
19-10-2009, 09:41
Gerçektne aracın arka görünümü çok değiştiriyor. Şiddetle tavsiye edilir ama 1000 TL çok para...

reisG
19-10-2009, 10:38
e-bay de geçenerde ben pack tampon efekti gibi gözüken bir kit bulmuş ve paylaşmıştım. hatta Ankara'daki bir 308 sahibinin bu kiti alıp taktığı arkadaşlar tarafından fotoğraflanmıştı. o da güzeldi.

GLR
19-10-2009, 16:23
ReisG;benim spoyleri kalıp yapmışlardı maslak'ta hatta kum gri modifiyeli bir 308 taktı aracına.arka ve ön tamponu da kalıp için istiyorlar,karşılığında benim araca rc line yan marşbiyel yapacaklarını söyledi.

ben daha karar vermedim aslında bakalım.benim adıma yararlı bir anlaşma olurmu bilemiyorum.keşke ben anlasam bu işten veya işi bilenlerle çalışsam,yapsam ve pazarlasam diyorum :Dmodifiye yapmaya çalışanlarda bozuyorlar aracın görüntüsünü.(bence)

peugeot 308 için yapılabilecek en iyi değişiklikler bunlar dış görünüş için.(pack arka ve gt ön tampon,gt spoyler,rc line yan marşbiyel)mesela ön far karartma yap diyen cok oldu ancak orjinal ve sade görüntünün bozulacagını düşünüyorum.xenon mercek modifiyesinide yaptırmıştım daha önce.aslında bixenon yerine xenon mercek kullanılsa toplam 300+Xenon kit fazla bir maliyeti yok...

GLR
19-10-2009, 16:37
ebay da dediğiniz kit peugeot dan sipariş edebiliyorsunuz ve gereksiz pahalı ayrıca araca çokta özel birşey kattığını düşünmüyorum.

ön ızgara cok kötü.marşbiyeller var mı yokmu belli değil.direk normal tampona ek olan plastik parça bile 200 pound civarıdır heralde.birtek pack tampona uygulanan egzos çıkışlı kiti sordurdum ve alacaktım.(egzos cıkışlarını beğenmememe rağmen)maslakta düzelttirebilirim diye düşündüm o da 800 tl üstü bir fiyat verdi.

acaba sadece plastik olanı sipariş etsem maslakta yaptırabilirmiyim diye düşündüm ancak arabayla uğraşacak zaman kısıtlı.neyse aklıma koyduğumu yaptım.baya da masraf oldu yeter artık diyorum ;)

reisG
19-10-2009, 16:40
seninde yazdığın gibi en iyi görünüm orjinal ön ve arka GT ile pack tamponlar veriyor. bence hiç bozma senin beyaz aslan bu haliyle çok çok şık gözüküyor zaten.

GLR
19-10-2009, 16:52
evet yan marşbiyeller dışında o da olursa birşey yapmayacağım dış görünüşe.sadece chip ve deri direksiyon düşünüyorum.xenon mercek modifiyesinde ise kararsızım.başkada bişey kalmıyor zaten geriye benim için.