PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ikinci El 14-15 Model Tavsiye

mercar
02-04-2018, 18:32
arkadaslar selam.araba konusunda cok bir bilgim yok ve yakin zamanda ilk arabami almayi dusunuyorum.
2014 - 2015 308'ler butceme uydugu icin dikkatimi cekti. genelde 1.6 eat6 onerilmis ama butcemi 75 civarina kadar arttiramam. o yuzden 1.2 82hp benzin dusunuyorum (zaten cok fazla yol yapmayacagim). ucuza denk gelirse puretech de kovalayabilirim.
bu arabada dikkat etmem gereken ne var? belirli bir yasi/kmyi gecince ariza veriyor mu? en cok sikinti yasatan yerleri neler?

bu konularda yardimci olur, fikir verirseniz cok sevinirim.
iyi forumlar

HamzaHakkı
02-04-2018, 21:33
arkadaslar selam.araba konusunda cok bir bilgim yok ve yakin zamanda ilk arabami almayi dusunuyorum.
2014 - 2015 308'ler butceme uydugu icin dikkatimi cekti. genelde 1.6 eat6 onerilmis ama butcemi 75 civarina kadar arttiramam. o yuzden 1.2 82hp benzin dusunuyorum (zaten cok fazla yol yapmayacagim). ucuza denk gelirse puretech de kovalayabilirim.
bu arabada dikkat etmem gereken ne var? belirli bir yasi/kmyi gecince ariza veriyor mu? en cok sikinti yasatan yerleri neler?

bu konularda yardimci olur, fikir verirseniz cok sevinirim.
iyi forumlar

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. eat6 şanzıman gayet güzel ama dediğiniz gibi fiyatları yüksek. Vti larda çıkan şanzıman hakkında pek bilgim yok ama motor ve şanzımanında kronik bir sorunu yok diyebiliyorum. Bir kaç mekanik parçada kronik sorun vardı onları da fabrika geri çağırarak düzeltti ve düzeltiyor. Alacağınız aracın otomatik olması şart mı?