PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smeg ekran ve android auto

ogretmenn
16-06-2018, 10:30
Merhaba. Telefonumda araci çalistirdigimda android auto otomatik basliyor ama araçta hicbir tepki olmuyor. Cakmaklik yanindaki usb ye de bagli telefon. Android auto yu araca nasil tanitabilirim.Torpidoda ayri bir usb girisi mi var. Nerede acaba. Şimdiden teşekkur ederim.

tsinanb
16-06-2018, 21:12
Merhabalar

Aracınız kaç model? Makyajlı kasa mı?

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ogretmenn
18-06-2018, 20:25
Merhaba. 2017 model galiba makyajsiz kasa. Calistirmanin bir yolu var mi acaba. Tesekkur ederim.

tsinanb
20-06-2018, 11:45
Merhaba. 2017 model galiba makyajsiz kasa. Calistirmanin bir yolu var mi acaba. Tesekkur ederim.Malesef aracınızda android auto özelliği yok. Makyajla birlikte değişen multimedya sisteminde android auto ve apple car play özelliği geldi 308'e

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jlozde
19-09-2018, 12:41
Makyajsız kasalarda, SMEG+ olarak bilinen SMEG IV1 cihazlar bulunur. Versiyon numaraları 5.xx ile başlar. Makyajlı kasa ile birlikte bu üniteler SMEG IV2 olarak güncellenmiştir ve bir çok donanımsal yeniliği getirir bu yeni üniteler. Bu yeni ünitelerin yüklü versiyonları ise 6.xx şeklindedir.

Bunun yanında Android Auto ve Apple CarPlay sadece yazılımsal bir destekle Smeg IV1 cihazlarda açılabilecek olmasına karşın, bu destek verilmemektedir. Bununla ilgili çalışmalarım var umarım ileriki zamanlarda bir çözüm üretebiliriz.

tsinanb
19-09-2018, 12:48
Makyajsız kasalarda, SMEG+ olarak bilinen SMEG IV1 cihazlar bulunur. Versiyon numaraları 5.xx ile başlar. Makyajlı kasa ile birlikte bu üniteler SMEG IV2 olarak güncellenmiştir ve bir çok donanımsal yeniliği getirir bu yeni üniteler. Bu yeni ünitelerin yüklü versiyonları ise 6.xx şeklindedir.

Bunun yanında Android Auto ve Apple CarPlay sadece yazılımsal bir destekle Smeg IV1 cihazlarda açılabilecek olmasına karşın, bu destek verilmemektedir. Bununla ilgili çalışmalarım var umarım ileriki zamanlarda bir çözüm üretebiliriz.

bu konuda bir çözüm bulabilirseniz ben de faydalanmak isterim :)

Jlozde
24-05-2019, 12:26
bu konuda bir çözüm bulabilirseniz ben de faydalanmak isterim :)

Çözdüm hocam, makyajsız kasa araca makyajlı kasa ünitesi taktım. ;)

TaNGo-X
12-11-2019, 13:14
Çözdüm hocam, makyajsız kasa araca makyajlı kasa ünitesi taktım. ;)Nereden buldunuz bižde temin edebilirmiyiz üstad?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byaliozer
10-01-2020, 07:53
Nasıl yaptınız ? fotoğraf vs paylaşabilir misiniz?

PROLOGUE
25-01-2020, 16:12
aracımda rneg unite var.ben rneg 2 cihaz aldım.rneg 2 cihaza rneg ekran uymuyormuş.bu ekranı nerden bulabilirim ve montaj için usta var mı bu işi bilen?araç 407 coupe...

TaNGo-X
25-01-2020, 20:22
aracımda rneg unite var.ben rneg 2 cihaz aldım.rneg 2 cihaza rneg ekran uymuyormuş.bu ekranı nerden bulabilirim ve montaj için usta var mı bu işi bilen?araç 407 coupe...
Nereden aldınız? Bende Meg cihaz almak istiyorum

MI PAD 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pöhtaha61
25-07-2020, 00:41
Merhaba. Telefonumda araci çalistirdigimda android auto otomatik basliyor ama araçta hicbir tepki olmuyor. Cakmaklik yanindaki usb ye de bagli telefon. Android auto yu araca nasil tanitabilirim.Torpidoda ayri bir usb girisi mi var. Nerede acaba. Şimdiden teşekkur ederim.

Arkadaslar ben soyle bir unite siparis verdim yurt disindan ama aracima uyumunda sikinti olur mu yardimci olabilecek var mi

https://www.car-interface.com/vendita/en/carplay-android-auto-peugeot/1575-carplay-and-android-auto-integration-interface-for-peugeot-smeg-and-smeg-touchscreen.html?search_query=Peugeot+308+2016&results=4

Ömer Gedik
25-07-2020, 20:43
Arkadaslar ben soyle bir unite siparis verdim yurt disindan ama aracima uyumunda sikinti olur mu yardimci olabilecek var mi

https://www.car-interface.com/vendita/en/carplay-android-auto-peugeot/1575-carplay-and-android-auto-integration-interface-for-peugeot-smeg-and-smeg-touchscreen.html?search_query=Peugeot+308+2016&results=4

2017 modellere kadar uyumlu yazılmış. Firma ile iletişime geçseydiniz keşke sipariş vermeden önce.

Pöhtaha61
27-07-2020, 11:18
2017 modellere kadar uyumlu yazılmış. Firma ile iletişime geçseydiniz keşke sipariş vermeden önce.Görüştüm ekran ile uyumlu olduğunu söyledi bugün kargoya verecek. Geri görüş kamerayla beraber sipariş verdim. Türkiye'de sanırım hem android auto hem apple carplay yok. O yüzden bunu almak istedim. Taktirdiktan sonra görüntüleri paylaşırım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmangdk
21-02-2021, 17:08
Görüştüm ekran ile uyumlu olduğunu söyledi bugün kargoya verecek. Geri görüş kamerayla beraber sipariş verdim. Türkiye'de sanırım hem android auto hem apple carplay yok. O yüzden bunu almak istedim. Taktirdiktan sonra görüntüleri paylaşırım.

Hocam merhaba, smeg cihazınız geldi mi? Arabanıza monte ettirip sağlıklı olarak çalıştırabildiniz mi acaba?
Konu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

Pöhtaha61
21-02-2021, 17:16
Evet ben taktirdim hem Android auto hem de ios uyumlu geri görüş kamerasıda gayet iyi çalışıyor

osmangdk
21-02-2021, 17:18
Evet ben taktirdim hem Android auto hem de ios uyumlu geri görüş kamerasıda gayet iyi çalışıyor

Teşekkürler hocam.

Pöhtaha61
21-02-2021, 17:19
Rica ederim