PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 Allure Anlık Yakıt Tüketimi ve Smeg Ekran ile ilgili bir kaç soru

can50
13-07-2018, 10:10
Arkadaşlar merhaba; yaklaşık 1 hafta önce 2017 model 1.6 bluhdi allure aracımla aranıza katıldım, bir kaç sorum olacak yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

1 - Anlık yakıt tüketimini hız göstergesi ve devir saatinin arasındaki küçük ekranda göremiyor muyuz? ben bir türlü yapamadım 208 lerde vardı diye hatırlıyorum...

2 - Bluetooth bağlantısıyla telefon görüşmesi yapabiliyorum fakat müzik dinleyemiyorum (audio streaming açık) telefonum huawei mate 9, bunun yolunu bulamadım...

3- Smeg ekran yavaş çalışıyo gibi geldi bana, daha önce test ettiğim araçlarda bu şekilde değildi, müzik listesinde gezinirken bile çok yavaş geldi...

4- Usb den dinlediğim müziklerin bazılarının isimleri albüm ismi olarak görünüyor. bilgisayardan müzikleri inceledim tek tek ama bi sorun yok, araçta bunun bi ayarı var mı?

Peugeot 308 almaya son anda karar verdim.. Seat leon almaktan da son anda vazgeçtim. Çok memnunum

tsinanb
15-07-2018, 22:57
Arkadaşlar merhaba; yaklaşık 1 hafta önce 2017 model 1.6 bluhdi allure aracımla aranıza katıldım, bir kaç sorum olacak yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

1 - Anlık yakıt tüketimini hız göstergesi ve devir saatinin arasındaki küçük ekranda göremiyor muyuz? ben bir türlü yapamadım 208 lerde vardı diye hatırlıyorum...

2 - Bluetooth bağlantısıyla telefon görüşmesi yapabiliyorum fakat müzik dinleyemiyorum (audio streaming açık) telefonum huawei mate 9, bunun yolunu bulamadım...

3- Smeg ekran yavaş çalışıyo gibi geldi bana, daha önce test ettiğim araçlarda bu şekilde değildi, müzik listesinde gezinirken bile çok yavaş geldi...

4- Usb den dinlediğim müziklerin bazılarının isimleri albüm ismi olarak görünüyor. bilgisayardan müzikleri inceledim tek tek ama bi sorun yok, araçta bunun bi ayarı var mı?

Peugeot 308 almaya son anda karar verdim.. Seat leon almaktan da son anda vazgeçtim. Çok memnunum

Merhabalar öncelikle aramıza hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun güzel bir seçim yapmışsınız. 1.5 yıl 308 Allure bluehdi eat6 kullanan biri olarak yardımcı olmaya çalışayım size :)

1- Anlık yakıt tüketimini hız göstergesi ve devir saatinin arasındaki küçük ekranda görebilmek için renkli bilgi ekranına sahip olmak lazım orada. Onu da premium pack veya sport pack opsiyonu ile alabiliyorsunuz. Malesef standart allure da yok o özellik bence allure da standart olmalıydı.

2- bluetooth ile müzik dinleyebilirsiniz ben hem 308 de hem 208 de dinleyebiliyorum telefonum samsung s7 edge. Bunun için medya bölümünde kaynak olarak bluetooth u seçmek gerekiyor ondan sonra da telefondan istediğiniz şarkıyı açabilirsiniz. Yapamazsanız özelden görüşüp yardımcı olabilirim size.

3- 308 deki smeg ekranın çok hızlı olduğunu söyleyemem ama ekstra bir yavaşlık varsa servisle irtibata geçebilirsiniz belki güncelleme vs olabilir.

4- bu sorunla ilgili bir çözüm önerim yok malesef benim dikkatimi çeken bir sorun olmadı bunla ilgili.

Başka sorunlarınız olursa sorabilirsiniz :)

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can50
18-07-2018, 15:50
İlginiz için teşekkür ederim... ekran yavaşlığı sıcak havadan kaynaklanıyor olabilir mi?

tsinanb
18-07-2018, 23:13
İlginiz için teşekkür ederim... ekran yavaşlığı sıcak havadan kaynaklanıyor olabilir mi?Rica ederim. Olabilir belki de ama servise bir danışın yine de bence

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi