PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rcz kokpit hakkinda !!!

Swon
18-07-2019, 06:41
Merhabalar . Uzun bir süredir ikinci el temiz bir rcz bakınmaktayım fakat hiç araca oturup test etme şansım olmadı . 187cm 120 kg biriyim . Rcz nin kokpitininde çok büyük olmadığını biliyorum . Benim gibi cüsseli olup kullanan bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim . Yoksa bu sevdadan vazgeçmeli miyim ?

SerhatRCZ
18-07-2019, 13:19
Merhabalar. Rcz nin ön kısmı dusundugunuz kadar dar degil. 308 altyapisi oldugu icin on taraf genistir. Sizin boyunuzda kullanan bicok kisi gordum ancak tabi bu birazda kisinin kendini nasil rahat hissettigiyle alakali. Surus pozisyonunu yukarida tutuyorsaniz klostrofobik gelebilir arac. En guzeli istanbulda iseniz bizim forum bulusmalarina katilip test edebilirsiniz. Yada bir ilanda ki dusundugunuz araca gidip bakip oturursaniz daha dogru karar cikabilir. Rcz nin on koltuklariyla alakali sikayet duymadim. Ancak arkasina oturmak tam bir eziyet [emoji4]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rocker307
18-07-2019, 13:25
Tavan yüksekliği hariç 308 ile aynı duruyor bence de çok sorun olmaz. Rcz denk gelmese bile belki 308 ile deneme yapılabilir.

Eski kasa 308 ile aynıydı değil mi serhat, yanıltır yenisi

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Swon
18-07-2019, 16:40
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için