PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silecek sıkıntısı

Alperdu
15-01-2020, 10:45
Herkese merhabalar . 407 aracımda silecekler kafayı yemiş durumda bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ve asla hızlı moda geçmiyor hep en yavaşta çalıştırıyor kendini ve bazen sapıtıp birbirlerine çarpıyolar. Ustaya gittim dedi silecek motoru kontrol edelim tamam dedim. Çıkma silecek motoru bulduk taktık aynı sorun devam ediyo. Usta sorun motorda değil ya elektronik aksamda ya da beyinde dedi beni beyinciye yönlendirdi beyinciye gittim sorun motorlarladır diyor beyine bakmadı bile bunlar beyinden silecek arızası olmaz diyor sorun motordur diyor arkadaşlar her kafadan başka ses çıkıyor sorunu bulamıyoruz bi türlü bana istanbulda gerçekten bu işten anlayan bi usta lazım veya bu tarz bi sorun yaşayıp çözümüne kavuşturan yardım edecek biri lazım yardımcı olursanız sevinirim

ayı_boğan
15-01-2020, 13:07
Hoşgeldiniz.Forumun admini Maslak'ta PSA bünyesinde bulunan Euro Repar servisi mevcut ,gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz.Geçmiş olsun.Adres,telefon ve konusunu paylaşıyorum

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?12248-Euro-Repar-Car-Service-olduk

Ömer Gedik
15-01-2020, 13:55
Merhaba,

407 lerde karşılaşılan bu sorun sonradan takılan Xenon far ya da su alma sonucu oluyor. Muhtemelen Silecek motorları zarar görmüştür ilaveten de Motor içi sigorta kutusu gerekebiliyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alperdu
15-01-2020, 14:55
Hoşgeldiniz.Forumun admini Maslak'ta PSA bünyesinde bulunan Euro Repar servisi mevcut ,gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz.Geçmiş olsun.Adres,telefon ve konusunu paylaşıyorum

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?12248-Euro-Repar-Car-Service-olduk

Hocam tavsiyeniz için çok teşekkür ederim

Alperdu
15-01-2020, 14:58
Merhaba,

407 lerde karşılaşılan bu sorun sonradan takılan Xenon far ya da su alma sonucu oluyor. Muhtemelen Silecek motorları zarar görmüştür ilaveten de Motor içi sigorta kutusu gerekebiliyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arabada xenon far mevcut değil normal halojenler var dediğiniz mantıklı su almış olabilir 2 ihtimal kalıyor ya bizim taktığımız çıkma motor da bozuktu ve dediğiniz gibi ya da başka bi yerde sıkıntı var hocam sanırım Euro Repar servisi sizsiniz sizinle iletişime geçeceğim yakında

rocker307
15-01-2020, 18:08
Ömerin oraya giderseniz her türlü halledilir diye düşünüyorum. Beyinci dediğiniz usta da hemen yan dükkanda zaten. Kolla alakalı bir sorun olabilir mi acaba fikir yürütüyorum sadece

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
15-01-2020, 18:24
Arabada xenon far mevcut değil normal halojenler var dediğiniz mantıklı su almış olabilir 2 ihtimal kalıyor ya bizim taktığımız çıkma motor da bozuktu ve dediğiniz gibi ya da başka bi yerde sıkıntı var hocam sanırım Euro Repar servisi sizsiniz sizinle iletişime geçeceğim yakında

Bekleriz. Görüşmek üzere