PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araniza yeni katildim 308 hakkinda yardiminiz gerekiyor

emm06
12-02-2020, 21:23
Değerli arkadaşlar bir buçuk ay önce 2019 model 308 1.5 blue hdi (otomatik eat6) style araç aldım sıfır olarak ve araçtan çok memnunum yalnız bu araçta beni hayal kırıklığına uğratan şey anahtarsız giriş özelliği olmaması ki ben var zannederek almıştım. Kastettiğim özellik aracı durdurup indikten sonra uzaklaşırken kendini otomatik kilitlemesi ve yaklaşınca da kapı kulpunu çekince otomatik açması şeklinde. Şİmdi ben instagramda vs çokça keyless go monte edilmiş araç görüyorum ancak diyorlar ki bunu yaptırırsan aracın garantisini etkiler. Ben bu araca bu özelliği nasıl kazandırabilirim. Eski aracım olan clio da bu özellik vardı ve ona alışınca şimdi bu şekilde olması çok dokundu bana alışması çok zor
Yardımlarınız için teşekkürler

Ömer Gedik
12-02-2020, 22:22
Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Anahtarsız girişi sonradan orjinali gibi uygulamak oldukça maliyetli olur. Bu donanım Allure modeli ile geliyor. Style modelinde bu özellik maalesef sunulmuyor.

Ben de bir soru sorabilir miyim? Aracınız kaç kmde ve bu kmye kadar yakıt tüketim değerleriniz nasıl seyretti?

emm06
12-02-2020, 22:49
Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Anahtarsız girişi sonradan orjinali gibi uygulamak oldukça maliyetli olur. Bu donanım Allure modeli ile geliyor. Style modelinde bu özellik maalesef sunulmuyor.

Ben de bir soru sorabilir miyim? Aracınız kaç kmde ve bu kmye kadar yakıt tüketim değerleriniz nasıl seyretti?

aracım henüz 1000kmde ve tüketim verilerim fabrika verilerinin üzerinde zira şehir içi şehir dışı hibrit kullanım oldu ama özellikle şehirdışı kullanımım izole olarak bakıldığında katalog değerine çok yakın

Ömer Gedik
13-02-2020, 16:46
Katalog değerleri maalesef pek gerçekleri yansıtmıyor. Yakın zamanda WLTP protokolüne göre değerler yayınlanmaya başladı onlar daha gerçekçi...