PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17jant için yay veya coilover önerisi

rocker307
09-03-2020, 19:44
Merhaba, benim 307sw ye 17rc jant aldım. Takarken biraz da görüntüsü düzgün olsun istiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine açığım, daha önceden hiç denemediğim işler çünkü. Fazla alçaltma niyetim yok biraz görüntü olsun yeter. Uzun yola çok gidiyorum konfor önemli.

307lerde sw ve hb yayları aynı mıdır?

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
15-03-2020, 11:25
Konfor olarak Eibach yaylar biraz daha iyi sanırım ancak ne takarsan tak konforun azaldığını hissedeceksin.

rocker307
15-03-2020, 17:52
Konfor olarak Eibach yaylar biraz daha iyi sanırım ancak ne takarsan tak konforun azaldığını hissedeceksin.Evet eibach öneriliyor ama çok basma niyetim yok zaten. Biraz görüntü düzelsin yeter. Hep o yönde eleştiri geliyordu leylek gibi diye.. bir de ben deneyeyim bakalım nasıl olacak.

Hb ve sw yayları aynı mı Ömer? Sipariş verirken yanlış almayayım uyarayım ona göre..

Ömer Gedik
15-03-2020, 18:33
Yayları aynı ölçüde olmalı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NecdetPek
15-03-2020, 21:44
Ben 301'de Eicbach 35 mm spor y ay kullanmıştım. Aracın duruşu da, viraj hakimiyeti de rüzgar gezintisi de olumlu etkilenmişti. Kısa mesafe veya şehir içinde hiisedilecek bir konfor farkı olmadı. Otoban dışındaki uzun yollarda ise özellikle kasislerin fazla olduğu örneğin Antalya İzmir yolu, veya Çanakkale- Altınoluk virajlar bölümü gibi yollarda insanı biraz yorduğunu farketmiştim.

Ayrıca senin araban çok hoş görünüyor. Ben 301'e sırf rüzgarda biraz daha ortalama hızı yüksek tutabilmek için değiştirmiştim. Böyle bir gerekçem olmasa ellemezdim. Orjinal iyidir.

rocker307
15-03-2020, 22:55
Ben 301'de Eicbach 35 mm spor y ay kullanmıştım. Aracın duruşu da, viraj hakimiyeti de rüzgar gezintisi de olumlu etkilenmişti. Kısa mesafe veya şehir içinde hiisedilecek bir konfor farkı olmadı. Otoban dışındaki uzun yollarda ise özellikle kasislerin fazla olduğu örneğin Antalya İzmir yolu, veya Çanakkale- Altınoluk virajlar bölümü gibi yollarda insanı biraz yorduğunu farketmiştim.

Ayrıca senin araban çok hoş görünüyor. Ben 301'e sırf rüzgarda biraz daha ortalama hızı yüksek tutabilmek için değiştirmiştim. Böyle bir gerekçem olmasa ellemezdim. Orjinal iyidir.Virajlarla ilgili bir problemim yok şükür. Benimki biraz da heves aslında. Bayağıdır ellemiyorum bir şeyler yapasım var[emoji3] 17 jant alarak başladım işe bakalım