PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : xenon far acil yardım

gumusoglu20
23-02-2011, 20:46
mrb arkadaslar aranıza yeni katlıdım ve forumdaki konular epey bilqi sahibi yaptı beni...gecen hafta 2005 model 307 satın aldım..aracıma xenon far taktırmak istiyorum ama hanqi tür xenon takılacak onu bilmiyorum..yardımcı olursanız sewinirim ..tşkler :)

Esat
23-02-2011, 20:48
ben markasını bilmiyorum ama 8000kw xenon takıldı sisilere ve normallere istersen yönlendirebilirim puglara her marka xenon olmuyor arıza işigi yakıyor aslında hepsi aynı görevi görüyor aradaki fark fiyatı önemli olan 2 sene garanti verilmesi

TanerHoca
23-02-2011, 21:46
mrb arkadaslar aranıza yeni katlıdım ve forumdaki konular epey bilqi sahibi yaptı beni...gecen hafta 2005 model 307 satın aldım..aracıma xenon far taktırmak istiyorum ama hanqi tür xenon takılacak onu bilmiyorum..yardımcı olursanız sewinirim ..tşkler :)

aracınız hayırlı olsun.kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.
aracınızla ilgili başlık açarak aracınızın fotoları ile kısaca kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

gumusoglu20
24-02-2011, 08:46
ileride sorun yaşamayacağım kaliteli bi marka taktırmak istiyorum..takacağım ürün asla çin malı olmamalı,buqün takıp yarın sökcek olduktan sonrada bi anlamı yoktur bence

Ömer Gedik
24-02-2011, 09:23
aracınızla ilgili başlık açarak aracınızın fotoları ile kısaca kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

TanerHocamın yukarıdaki uyarısıyla ilgili konu açılana kadar bu konu kilitlenmiştir.