PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracım gaz yemiyor

Bg48200
09-07-2020, 22:56
2012 Peugeot Partner Tepee 90 lik aracımın yolda giderken rampa denk geldiğinde gaz yememeye ve hızı düşmeye başlıyor 5. Vitesten 4 e sonra 3 e düşünüyorum ancak o şekilde cikiyorum. Bu arızayı her zaman da yapmıyor bı yapiyorsa bı yapmiyor. Anlam veremedim bakımlarını da günü gününe yaptıran birisiyim ama bı türlü sorunu çözemedim. Ustaya gösterdim turbo değiştirmemiz lazım dedi yada beyni değiştirmeliyiz dedi bende pek inanmak istemedim . Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Araç 110 bin km de Not: kafayı yicem artık yardım edin.

Ömer Gedik
10-07-2020, 19:49
Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı cihaza bağlattığınızda çıkan arıza kodu nedir?

Bg48200
13-07-2020, 22:09
Bir ara baglattım ve bir sürü arıza kodu verdiğini ve hepsinin onemsiz olduğunu söyledi usta hatta sildi hepsini. Ama bu çekiş sorunuyla alakalı olarak turbo hava bilmem neydi diye bir arıza yazıyordu.

Ömer Gedik
13-07-2020, 22:10
Bir ara baglattım ve bir sürü arıza kodu verdiğini ve hepsinin onemsiz olduğunu söyledi usta hatta sildi hepsini. Ama bu çekiş sorunuyla alakalı olarak turbo hava bilmem neydi diye bir arıza yazıyordu.Olur mu öyle şey? Tekrar cihaza baglatın ve arızaları kontrol edin.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bg48200
14-07-2020, 11:58
Bir ara baglattım ve bir sürü arıza kodu verdiğini ve hepsinin onemsiz olduğunu söyledi usta hatta sildi hepsini. Ama bu çekiş sorunuyla alakalı olarak turbo hava bilmem neydi diye bir arıza yazıyordu.

Ömer Gedik
14-07-2020, 21:46

Turbo hava bilmem neyi sorununuzun çözümü olur.