PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 208 Acil Arıza Sorunu !

bugrabengisu
15-07-2020, 21:20
Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık 1 senedir Peugeot 208 1.0 VTİ 14 model sahibiyim.
Daha önceleride başıma bobin arızası ve soket arızası gelmişti.Aracımda yine aynı sorun oluştu.Daha doğrusu öyle sandım bobin ve soket değişti.Fakat Araç soğuduktan sonra yine arıza yakıyor ve ısınana kadar tekliyor vites tam gaz yemiyor.Ne yaptıysam bir türlü olmadı.Bir ustaya götürdüm beyinciye kadar götürdüm.Motor üst kapak dediler vs vs yapıldı yine aynı.Beyin arızalı dediler en son bende aracı aldım artık.Böyle bir sorunla karşılaşan var mı ? Veya bana direkt şuraya git buraya git yardımcı olsunlar direkt çözsünler diyecek var mı lütfen yardım edin bu konudan çok midem bulandı.Sanayideki ustalar resmen başlarından savmak için yapmadıklarını bırakmadılar.

Ömer Gedik
15-07-2020, 21:31
Merhaba,
Aracınızı cihaza bağlattığınızda ne arıza veriyor?

bugrabengisu
15-07-2020, 21:34
Hocam şöyle ki aracımda bobin 2 yi devamlı arızalı gösteriyordu.Tam arıza kodu ne veriyor onu bilmiyorum cahilliğime verin not alıp fotoğraf çekmedim.Bu konularda acemi olduğum içinde biraz kazık yedim sanırım.İşin garip kısmı araç ısınınca yani hararet deviri yükselince kendine geliyor bir 5 dakika içinde.Ama tamamen soğuduğu zaman yine aynı problem başlıyor.Bobin soket buji muji hep değişti.Dediğim gibi en son beyinde sorun var dediler ve kestirip attılar.

bugrabengisu
15-07-2020, 21:41
Şimdi firmanızın web sitesini inceledim,Pendik'te de yeriniz varmış yani size göstermek istiyorum aslında aracı.Sizinle iletişim halinde olabilirler mi ? Maslak'a kadar araç gelir mi tam emin değilimde

Ömer Gedik
17-07-2020, 08:57
Pendik EuroRepar Car Service'te Atilla ustamız var. Kendisine de ulaşabilirsiniz.