PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba,

yonzum
17-04-2011, 04:03
Öncelikle foruma katılan yeni bir üye olarak siteyi çok resmi bulduğumu söylemek isterim. Servis ile ilgili birkaç görüş almak için açtığım konuya yorum olarak, süperaktif bir yönetici önce kendinizi tanıtınız şeklinde bir yönlendirmede bulundu ardından konunun kilitlendiğini farkettim. Bunları bir şikayet olarak değil ilk izlenim olarak paylaşıyorum. Peugeot sahibi olarak bu forumu kendi evimmiş gibi hissederek giriş yaptım ve biraz da edineceğim bilgiler için heyecanlıydım. Lafı uzatmayayım ben Yunus. 2009 model 407 1,6 HDİ sahibiyim. okuduğum kadarıyla 407 sahipleri biraz azınlıkta kalmış :D +1 çokda bişey değişmeyecek ama sonuçta artık +1iz 8)

γuяdaeя
17-04-2011, 04:16
Hoşgeldin Yunus kardeş,
Bak kendin de ne güzel söylüyorsun. İnsan evine geldiğinde neşeyle önce bi selam verip kendinden bahsetmez mi? :)
Forum olarak belli bir seviyeyi yakalamaya çalışıyoruz. Aktif katılımcı olursan eğer ilerleyen günlerde neler olduğunu sen de göreceksin.
407 kullanıcıları hiç te azınlık sayılmaz. En azından forumun en aktif 4 üyesi 407 sahibi.
Keyifli forumlar dilerim.. Tekrar hoşgeldin ;)

yonzum
17-04-2011, 04:22
Teşekkürler Yurdaer kardeşim, hoşbuldum

Ömer Gedik
17-04-2011, 06:38
Tekrar aramıza hoşgeldiniz. Biz her üyemizi tanımak istiyoruz resmiyet değil samimiyet istiyoruz. :)

407 sahibi aktif üyelerimiz var ve hepsi de çok değerli ve katılımcı insanlar zaten paylaşımlarından Sende farkedeceksin. ;)

TanerHoca
17-04-2011, 07:23
hoşgeldin.mesajının 407 sahibiyim bölümünü okurken içim kıpır kıpır oldu. ;)
aracını iyi günlerde kullanman dileklerimle. seni de 407 sahibi üyeler arasına ekliyorum.
ancak aracının donanım seviyesini ve rengini de yazman gerekiyor.

senden isteğim aracım bölümünde başlık açarak aracınla ilgili paylaşımlarda bulunman.
böylece azınlıktaymış görüntüsünden kurtulmak amacıyla insanlık için küçük ama forum için
büyük bir adım :havali: daha atmış oluruz ;)

İlkay
17-04-2011, 14:42
Yunus bey hoş geldiniz keyifli forumlar. Aktif olmanız dileklerimle.

yonzum
18-04-2011, 01:49
hoşbuldum arkadaşlar teşekkür ederim,

Aktif 407 kullanıcılarının olması güzel birşey tabiki ama şimdilik yeni bir kullanıcı ve üye olarak çok fazla şey katamayacağım sanırım

Taner hocam, aracı tanıttım ;)

Umarım keyifleri paylaşımlarda bulunuruz

TanerHoca
18-04-2011, 08:07
hoşbuldum arkadaşlar teşekkür ederim,

Aktif 407 kullanıcılarının olması güzel birşey tabiki ama şimdilik yeni bir kullanıcı ve üye olarak çok fazla şey katamayacağım sanırım

Taner hocam, aracı tanıttım ;)

Umarım keyifleri paylaşımlarda bulunuruz

sevgili yunus bizim için her türlü paylaşım önemlidir ve foruma yapılan bir katkıdır.
önemli olan paylaşımların illa da teknik konularda olması veya yılların tecrübelerine dayanması değil
iyi niyetle ve içtenlikle yapılmasıdır.o yüzden paylaşımlarının artarak devamını bekliyoruz. :havali