PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 premium pack tampon geniş ayrıntı ve fiyat/BONUS "Service Box"

kivanc
15-11-2009, 00:53
Arkadaşlar aşağıda premium pack in parça dağılımını ve fiyat bilgisini(işçiliksiz) bilgilerinize sunuyorum.

http://img199.imageshack.us/img199/7822/premiumpack.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/1042/adsz234.jpg

Bunu nerden buldun diyorsanız;

http://public.servicebox.peugeot.com bu adrese girin sağ üst köşeden türkçeyi seçip onaylayın.

daha sonra login bölümünün altında sırasıyla "onayla, iptal, *S'inscrire" olacak son olan "*S'inscrire" ye basıp kayıt oluyoruz sonrasında e mailimize bir kullanıcı adı ve sizin belirlediğiniz şifre geliyor bununla servicebox a login oluyoruz ve aracımızla ilgili yedek parçaya fiyatlarına kadar herşeye ama herşeye ulaşıyoruz peugeot da zaten bunu kullanıyor serviste.Ben yarım saatte programı çözdüm sizde biraz uğraşırsanız çözersiniz takıldığınız yer olursa burdayım...

Sevgiler.

Selahattin
15-11-2009, 01:00
kardeşimm eline koluna sağlıkk super bi paylaşım

Ömer Gedik
15-11-2009, 01:40
Bu işlem için arka sac tampon ve muhafaza yeterli, çıtaları ayrı almanın esprisi yok hem pahalı hem de muhafaza da zaten çift çıta geliyor.

otmotvmhndsi
24-11-2009, 15:51
Ankara Ostim'de bütün çıkmacıları gezdim bugün. Birçok 308 tamponu var ancak Premium Pack tamponu yok maalesef... Olsa 100-150 TL arasında almak mümkün... Boyası vb ile birlikte en fazla 300 TL yi bulur yani...

kivanc
24-11-2009, 18:12
Geçen haftada ben gittim aynen bende bulamadım fakat gezerken çok keyif aldım neler neler var:)

cagkanozar
09-01-2012, 07:01
Geçen haftada ben gittim aynen bende bulamadım fakat gezerken çok keyif aldım neler neler var:)

evet bende sizin gibi ostimde dolaşıp tampon ararken aracıma premium direksiyon bulanlardanım :)) ama cok keyıflı gercektende orda birsürü pejo parçası buldumm :) birdaha asla servise gitmicem burdan alırım cümlesini kaç defa kurdum hatırlamıyorum bile :D :D :D

serdar06
02-04-2012, 16:04
Süper bir paylaşım. Teşekkürler.

mimit
02-04-2012, 20:52
Ankara Ostim'de bütün çıkmacıları gezdim bugün. Birçok 308 tamponu var ancak Premium Pack tamponu yok maalesef... Olsa 100-150 TL arasında almak mümkün... Boyası vb ile birlikte en fazla 300 TL yi bulur yani...

hurdacılardan bu tamponu bu söylediğiniz fiyata almak çok ama çok zor olur,servis boxtan fiyatları takip ediyorlar,bu tampon için 350 400 tl den aşağı isteyeceklerini sanmam.

serdar06
02-04-2012, 22:29
hurdacılardan bu tamponu bu söylediğiniz fiyata almak çok ama çok zor olur,servis boxtan fiyatları takip ediyorlar,bu tampon için 350 400 tl den aşağı isteyeceklerini sanmam.

Söylediğiniz çok doğru. Gitmeden sıfır fiyatlarını öğrenip öyle gidiyorum, adamlar çıkma parçalara ondan daha pahalı fiyat söylüyorlar :)

musti55x
03-04-2012, 00:16
Paylaşım için teşekkürler. .

arada sırada çıkmacıları kontrol etmek gerekiyor .Ben benim aracımın renginde bulmuştum pack tampon . Fakat 1 saat farkla kaçırdım.. Şimdi pusuya yattım oyle çıkmacıları dolanıyorum bostancı sanayi - kartal sanayi gitgel yapıyorum :)

eforfn
06-06-2012, 10:33
Arkadaşlar öncelikle selam, çıkma olarak 308 pack tampon satın alıp taktırdım, ancak krom çıtaları üzerinde yoktu. Bugün satın almak için bütün peugeot servislerini aradım, iki adet krom çıtaya 180 tl fiyat verdiler. Muhafaza denilen parçanın üzerinde krom çıtaların olup olmadığını sorduğumda ise üzerinde bulunmuyor dediler. Sizce ne yapmam gerekir ? Teşekkürler.

Yasin CCK
06-06-2012, 10:35
Arkadaşlar öncelikle selam, çıkma olarak 308 pack tampon satın alıp taktırdım, ancak krom çıtaları üzerinde yoktu. Bugün satın almak için bütün peugeot servislerini aradım, iki adet krom çıtaya 180 tl fiyat verdiler. Muhafaza denilen parçanın üzerinde krom çıtaların olup olmadığını sorduğumda ise üzerinde bulunmuyor dediler. Sizce ne yapmam gerekir ? Teşekkürler.

Hoşgeldiniz...

Bence önce bir forum kurallarını okumanız gerekir :)

tatoo
06-06-2012, 10:35
öncelikle forumumuzun kurallarını okuyup tanışma konusu açmanız gerekiyor.daha sonra size yardımcı olmaktan zevk duyarız..

eforfn
06-06-2012, 10:44
Forum kurallarını okudum, madde 10 u ihlal ettiğimden dolayı kusurabakmayın :)

tatoo
06-06-2012, 11:07
Forum kurallarını okudum, madde 10 u ihlal ettiğimden dolayı kusurabakmayın :)

keşke herkes sizin gibi duyarlı olsa :) tekrardan aramıza hoşgeldiniz.Aracınıza "Aracım" bölümünde konu açıp sorunuzu oradan sorarsanız daha görünür olacaktır kanısındayım.

eforfn
06-06-2012, 11:18
Çok teşekkürler, Hoşbulduk , aslında yıllardır vakitsizlikten forumlara giremediğimden dolayı böyle bir hata yaptım :) , çok pardon diyip "Aracım" bölümüne geçiyorum...

eforfn
07-06-2012, 07:57
Arkadaşlar bir servisten sadece krom parçaları satın alıp olayı hallettim...

budsing
15-06-2012, 20:41
dostum ben nasıl sipariş vericem kodu yazıyorum olmuyor