PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Veletler kaputu çizmiş :))

kadir_28
14-09-2011, 16:54
Aracım ön tampon çiziğinden sonra 2. çiziğini aldı. Hemde 4-5 yaşındaki veletlerden :)
Taşları alıp arabanın üstünde harita çizmece oynamışlar.
Çocukları yakalayıp "Neden çizdiniz oğlum" sorusuna cevaplar şu şekilde..
- "hihihi hihi hi hihiii " :))
- "benim babamın arabasınıda çocuklar çizdi ne var bunda " :))
Sağlık olsun dedik, pasta cila ile çıkacak gibi değil. Ön kaputu acayip çizmişler. Sağ çamurluktada 1 adet var. Onuda boyatıcaz sanırım. Araba o gün pisti. Memleketten gelmiştim. Acaba yıkanmış olsaydı üstünde oyun oynamaya kalkarlarmıydı :))

http://www.kdinteractive.net/cizik.jpg
http://www.kdinteractive.net/cizik2.jpg

Abdullah
14-09-2011, 16:57
vay arkadaş bu kadar olur mu ya çocukta bir suç yok onlara terbiye verenlerde tüm suç bence vallahi siz sabırlıymışsınız tropixe bu yanlış yapılsa o çocuğu sülalesi gelse alamaz elimden o yüzden çocuklar benim aracın etrafında hiç dolaşmazlar sokakta :D

Dreamcatcher
14-09-2011, 16:59
Kadir geçmiş olsun..Sen bakma bizim çılgın Abdullah a :) en iyisini yapmışsın boşver... kalın pasta ile kapanır gibi gözüküyor çizikler ama fotolar yanıltıcı olabilir tabi..

kadir_28
14-09-2011, 17:02
Adı üstünde çocuk işte. Üstelik bitanesi kuzenimin oğlu. Diğer 2'side mahallenin çocuğu. Sağlık olsun ne yapalım, arabayı komplede çizebilirlerdi :) 2 parça ile kurtardık

baragat
14-09-2011, 18:04
sağlam tokatı haketmiş çocukda olsa.şimdi gider başkasının aracına yapar :bam3

Selami
14-09-2011, 18:18
geçmiş olsun hocam, kötü olmuş ama sen bu hareketin ile en iyi tercihini yapmışsın :)

Ozan
14-09-2011, 19:30
Kadir geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Hepimiz çocuktuk.Ben yapmadım diyen çıkmaz sanırım.
Dedim ya çocuk adı üzerinde.
Çizenler 4-5 yaşındaysa da bu işin terbiye ile alakası yok Apo'cum çocuklukla alakası var.

Yasin CCK
14-09-2011, 23:30
Çok geçmiş olsun...

Büyük olgunlukla karşılamışsınız, takdir ettim :iyi

γuяdaeя
14-09-2011, 23:57
Geçmiş olsun.

Abdullah
15-09-2011, 00:26
Çok geçmiş olsun...

Büyük olgunlukla karşılamışsınız, takdir ettim :iyi

vallahi yasinim kesinlikle ben aynı olgunlukla karşılamazdım söz konusu aslanımsa hiçbirşeyi tanımam o yüzden abilerim beni yadırgamasın tabiki kadir abinin davranışı örnek bir davranış hüsmen abinin dediği gibi çılgınlık benimkisi ama söz konusu tropixim :D
bu arada çocuk oldum ama hiç araba çizmedim hep sevdim ben arabaları :D

γuяdaeя
15-09-2011, 00:46
İlk defa ortaokul zamanlarımda şahit olmuştum vandalizme. Bizim sınıftan olmayan ve adam olamayacak türden haylaz bir velet park halindeki arabayı boydan boya anahtarla çizmişti. Sebebi tamamen kıskançlık. Ben tepki gösterince dayılandı "sana ne lan" falan diyerek. Bizim sınıfta Fatih isminde yaşı bizden büyük çift dikiş giden bi arkadaş vardı. Bu arabayı çizen çocukla aynı mahalledenmiş. Fatih bunu evire çevire bi güzel dövmüştü yolun ortasında.

kadir_28
15-09-2011, 09:22
Valla bende çocukluğumda hiç çizmemiştim. Ailelerine söyledik. Onlar gerekli uyarıyı yapmışlardır sanırım. Ben kullandığım sürece problem yokta, satarken biraz sıkıntı çekerim. İşi bilmeyen adam, kaput boyalı diyince kafasında hemen "hımm bu kazalı boşver bu arabayı" diyebiliyor.

cmr_cihangir
15-09-2011, 13:51
İlk defa ortaokul zamanlarımda şahit olmuştum vandalizme. Bizim sınıftan olmayan ve adam olamayacak türden haylaz bir velet park halindeki arabayı boydan boya anahtarla çizmişti. Sebebi tamamen kıskançlık. Ben tepki gösterince dayılandı "sana ne lan" falan diyerek. Bizim sınıfta Fatih isminde yaşı bizden büyük çift dikiş giden bi arkadaş vardı. Bu arabayı çizen çocukla aynı mahalledenmiş. Fatih bunu evire çevire bi güzel dövmüştü yolun ortasında.

Fatih ağabeyimizin ellerine sağlık. Yaşıyorsa mubarek ellerinden öpüyorum:) Sanırım bu işin çözümü böyle olmalı. Vandalist çocuklar aileleri tarafından dizginlenemiyorsa onların hakkından onlarla yaşıt diğer sıkı veletler gelebilir. :bam3 Tabi bir iki goflet karşılığında bu iş organize edilebilir. :bam2 Çok pisikopat gördüm kendimi :cilgin :dil2

Abdullah
19-09-2011, 08:34

Fatih ağabeyimizin ellerine sağlık. Yaşıyorsa mubarek ellerinden öpüyorum:) Sanırım bu işin çözümü böyle olmalı. Vandalist çocuklar aileleri tarafından dizginlenemiyorsa onların hakkından onlarla yaşıt diğer sıkı veletler gelebilir. :bam3 Tabi bir iki goflet karşılığında bu iş organize edilebilir. :bam2 Çok pisikopat gördüm kendimi :cilgin :dil2

aslanlarımız söz konusu olduğunda pisikopatlıkta sınır yok abicim :D

Dreamcatcher
19-09-2011, 08:40
Abdullah bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum doğrusu..tırstım senden şimdi bak :korku3 :korku3 :korku3

Abdullah
19-09-2011, 09:30
Abdullah bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum doğrusu..tırstım senden şimdi bak :korku3 :korku3 :korku3

konu aslanımsa kork abim benden :D cinnet geçiririm geçirtirim vallahi :D

TanerHoca
19-09-2011, 09:42

son derece zekice! :havali aklımızda bulunsun :cilgin

Ömer Gedik
19-09-2011, 09:54
Valla bende çocukluğumda hiç çizmemiştim. Ailelerine söyledik. Onlar gerekli uyarıyı yapmışlardır sanırım. Ben kullandığım sürece problem yokta, satarken biraz sıkıntı çekerim. İşi bilmeyen adam, kaput boyalı diyince kafasında hemen "hımm bu kazalı boşver bu arabayı" diyebiliyor.

Kadir aracı boyatmak yerine çizikleri yok edelim veya görünmez kılalım. :)

Yasin CCK
19-09-2011, 09:59

Kadir aracı boyatmak yerine çizikleri yok edelim veya görünmez kılalım. :)

Tam ben yazıyordum elimden aldın Ömer :D

Çiziklerin boya koruma ile geçeceğini sanmıyorum, derin görünüyor, belki azalabilir ama yok olmaz sanırım..

Benim önerim kaputu folyo ile kaplama yönünde :buldum

Ömer Gedik
19-09-2011, 10:03
Baya düzelir o kaput bir ikisi harici muhtemelen yok olur. :)

kadir_28
22-09-2011, 13:06
Valla Ömer abi, boyacıya gösterdik, pasta-cila falan kurtarmaz dedi.
Ben okmeydanındayım biliyorsun. Bu taraflara geldiğinde ara geliyim yanına bi görüşelim.
Senin söylediğin nasıl bir yöntem?

Abdullah
22-09-2011, 13:13
Valla Ömer abi, boyacıya gösterdik, pasta-cila falan kurtarmaz dedi.
Ben okmeydanındayım biliyorsun. Bu taraflara geldiğinde ara geliyim yanına bi görüşelim.
Senin söylediğin nasıl bir yöntem?

kadir muhtemelen boyacıya gösterdiğin için kurtarmaz demiştir :D Ömer halleder onu sen bi ömerin yanına git yakın sayılırsınız.

kadir_28
23-09-2011, 11:01
Ömer abi yarın bi arıyayım seni. müsait olursan görüşürüz. Bakalım neler yapılabilir.