PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lastik içi çamurluk mukavva

sezer826
03-12-2011, 18:36
Arkadaşlar galeride bir tane 308 e göz attım ön lastik çevresindeki çamurluklar metal arkadakiler mukavva gibi.Tüm 308lerin fabrika çıkışı mı böyle acaba ? Cevap atan olursa sevinirim

Ozan
03-12-2011, 19:11
Arkadaşlar galeride bir tane 308 e göz attım ön lastik çevresindeki çamurluklar metal arkadakiler mukavva gibi.Tüm 308lerin fabrika çıkışı mı böyle acaba ? Cevap atan olursa sevinirim

Sizce mukavvadan çamurluk olurmu?
Bilmediğim için soruyorum.

ÇΔĞLΔΨΔ∏
03-12-2011, 19:59

Sizce mukavvadan çamurluk olurmu?
Bilmediğim için soruyorum.

:D

sezer826
03-12-2011, 20:30
Anlatamadım sanırım.Lastiğin çevresindeki çamurluklar ön kısımdakiler metal arkadakiler dokununca göçüyo.Ses yalıtımı konusundada sorun olabilir demek istediğim.

Ozan
03-12-2011, 20:47
Anlatamadım sanırım.Lastiğin çevresindeki çamurluklar ön kısımdakiler metal arkadakiler dokununca göçüyo.Ses yalıtımı konusundada sorun olabilir demek istediğim.

Yaptığınız tesbit ters.
Ön çamurlukların ve çamurluk içindeki davlumbazların malzemesi plastiktir.
Arka çamurluklar saçtan imal edilmiş olup,içerisindeki davlumbazlar 2011 model yılına kadar ses izolasyonunu sağlaması için keçe,2011 model yılı ve sonrasındada ön davlumbazlar gibi plastiğe çevrilmiştir.

sezer826
03-12-2011, 20:55

Yaptığınız tesbit ters.
Arka çamurluklar saçtan imal edilmiş olup,içerisindeki davlumbazlar 2011 model yılına kadar ses izolasyonunu sağlaması için keçe,2011 model yılı ve sonrasındada ön davlumbazlar gibi plastiğe çevrilmiştir.
Araç 2008 model 1.6 90 hp

Abdullah
04-12-2011, 00:00

Yaptığınız tesbit ters.
Araç 2008 model 1.6 90 hp

Ozan abi gerekli aciklamayi yapmis. Arkadakiler kecedir daha iyi ses yalitimi icin kullanilmistir fakat tazikli su sikildiginda zamanla kendini birakir ve plastikle degistirirsiniz