PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 pedal seti satılık otomatik yada düz vites için..

cagkanozar
09-04-2012, 23:42
set ikisi içinde ayak dayama dahil 150tl dir.. Sipariş için PM atınız.. teşekkurler..

Ömer Gedik
10-04-2012, 09:34
36 Mesajının neredeyse tamamı Satış ilanı ve Satınalma bölümünde... Bunu ben veya forumdaki diğer arkadaşlar hoş karşılamaz bilesin. Bu şekilde de devam edemez.

cagkanozar
10-04-2012, 12:55
ben ticaret yapmıyorum arkadaşlarıma uygun fiyatlı ürünler temin etmeye çalışıyorum tanıdıklar vasıtasıyla.. hoş karşılamayanların eleştirilerine açıgım arkadaşım..

Esat
10-04-2012, 15:16
Cagkan Ömer her forumun kurucusudur hemde bu isleri kimseyi incitmeden bircok kisiye yardim ederek yapar amaci sadece pedal seti dreksiyon navigasyon satmak degildir bircok arkadasimiz icin service box arastirir ucuza parca bulmaya calsiir hakatten pejo sevdalisi bir adamdir ve bunu kendi imkanlariyla yapar.

Sen buraya aklin estiginde ilanlarini guncelleyip gelip gideceksen zaten hicbirimizin samimiyetini kazanamassin ben sahsen yukardaki cumleni talihsiz bir cumle olarak algiliyorum
'sende 250 tl yerine fiyatini indirisen cumlesi ' birkere eger ticaretse bu esnaflik ahlakina uymaz hepimizin elinin altinda internet var zaten foruma uye olmus insanlar internetle hasir nesir insanlardir.
insallah diger basliklara girip bakar buranin bir pejo parcalari satmak tanitmak veya pazarlamak yerinden once bir AiLE ortami oldugunu gormeni temenni ederim
laf sokarak degil gonul alarak bi yerlere varman dilegi ile
(sadece parca pazarladigin icin omer sana tepki gosterdi fiyatlari icin degil ben omeri iyi tanirim)

cagkanozar
10-04-2012, 15:20
Kusura bakmayın amacım laf sokmak degıldı, yardımcı olmaktı.. Umarım daha sık aranızda olurum sımdı durup bakınca sankı sırf o amacla burdaymı$ım zaNnedebılırsnz ama ben yardm etmek ıstemstm.. Sorry..

TanerHoca
10-04-2012, 15:22
ben ticaret yapmıyorum arkadaşlarıma uygun fiyatlı ürünler temin etmeye çalışıyorum tanıdıklar vasıtasıyla.. hoş karşılamayanların eleştirilerine açıgım arkadaşım.. sende 250 tl ye pedal seti satmaktansa biraz daha fiyatını indirsende maliyetine yakın fiyatlara satsan daha iyi olmazmı ?

para karşılığı yapılan her alışveriş ticarettir.
bu forum bilgi, tecrübe, deneyim paylaşma amaçlıdır.
elbette bu arada da amatörce alış veriş yapılabilir. öyle olmasaydı bu bölüm açılmazdı zaten.
ancak bir üyenin bütün mesajları eğer alışverişle ilgili ise o zaman durum değişir.

hal böyle olunca bölüm kuralları devreye girer doğal olarak:
4) Alışveriş bölümüne ilan konusu açmak için üyelik tarihi üzerinden en az 1 hafta geçmiş olması şarttır. Forumu reklam alanı olarak, ticari çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyenlerin üyelikleri sonlandırılacaktır.

ha bazen insanlar kendilerine kuralların hatırlatılmasından rahatsız olabilirler.kuralları gereksiz ve anlamsız bulabilirler.
o zaman da yapılacak şey bellidir zaten.kurallarını beğenmediğiniz/benimsemediğiniz bir yerde takılmazsınız olur biter...

Esat
10-04-2012, 15:25
Kusura bakmayın amacım laf sokmak degıldı, yardımcı olmaktı.. Umarım daha sık aranızda olurum sımdı durup bakınca sankı sırf o amacla burdaymı$ım zaNnedebılırsnz ama ben yardm etmek ıstemstm.. Sorry..

Cagkan kendi mesajlarina gir bak istersen herhalde hepsi satis pazarlama uzerine tabikide biz hepimiz hizmeti daha uygun almak isteriz ama bunuda dosthane guzel bi muhabbet icinde yaparsak hepimiz daha memnun oluruz bunada en cok ömer sevinir emin ol ...

tarantino
23-08-2012, 21:33
güzel tespit. !

Turyap13
16-10-2014, 10:11
slm ben almak isterim tabi hala tedarık edebılıyorsanız
yanlız bır sorum olucak bu pedal setı orjınal sercıi malımıdır

Abdullah
16-10-2014, 14:17
slm ben almak isterim tabi hala tedarık edebılıyorsanız
yanlız bır sorum olucak bu pedal setı orjınal sercıi malımıdır

Merhaba konu çok eski konudur. Ayrıca konuyu açan şahıs forumda sadece alışveriş ve ticaret amacı ile bulunduğundan uzaklaştırılmıştır. Eğer isterseniz forumumuzun kurucusu Ömer Gedik' e özel mesaj atın orjinal aksesuar için size bir fiyat versin.

Mobil