PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özel bir 308 SW İlanı

Ömer Gedik
16-04-2012, 21:16
Dostlar, yıllar evvel fuarda çalışırken özel olarak getirilen bir kaç araç vardı. İlanlara bakınırken onlardan biri olan 308 SW yu gördüm açıkçası bizden birinin almasını isterim.

Araçta diğer 308 SW lara göre ekstra olarak
RT4 Navigasyon Sistemi
HDD (60 Gb Harddisk)
Deri Koltuklar
Isıtmalı Ön Koltuklar
17" Rinjani Jantlar
ESP
mevcut...

İlanı şudur;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-iddia-ediyorum-daha-full-u-ve-temizi-yok-64771352/detay?source=promotion_topl

Araçta bir tek Bi-Xenon ve Far Yıkama eksik.

Yanlış anlaşılmasın araç sahibini tanımam ve aracı son gördüğümde Sıfır km idi.

Yasin CCK
16-04-2012, 21:21
Harbiden FULL bir araç :iyi

Cem B
16-04-2012, 22:44
Bu ilanı gördüm gezinirken evet, fakat sanırım 4 ay önce değiştirmek istediğimde bulamadıgım aracı da bulmuş oldum

senin yazdıgın özelliklere birde bi xenonlar ekli

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gercekten-turkiyede-tek-f1-vites-308-82377550/detay

ilanı bulduk ama iş işten geçti araç inanılmaz,içim eriyor inanın

MaLi
16-04-2012, 23:59
Bunu gördükçe benimde içim gidiyor, Mayıs döneminde Bursa Nilkar dan satıldı diye biliyorum. 3.defa ilanı çıkıyor. Ya sahibi vazgeçiyor, satamıyor yada el değiştiriyor.
1 ay ike kaçırdım bu aracı ama fuar arabası alırmıydım oda ayrı.

gokhancpt
17-04-2012, 07:52
neden sadece fuar veya tanıtım araclarına bunlar ekleniyorda bizim araçlarımıza ful+ful almak istesekte bunlar olmuyor:kafa

alacak olan arkadaş var ise her iki araçta çok güzel, ömer in söylediği gibi bizlerden birinin almasını isterim

reisG
17-04-2012, 08:14
Ne kadar acı verici değil mi . PT bu kadar dolu araçları sadece lütfedip fuar için getiriyor.Oda bir iki tane oluyor. Neden sürekli getirmez diye sormuyorum. Çünkü, PT nin Peugeot satmak istemediğini hepimiz artık biliyoruz.

Abdullah
17-04-2012, 08:17
araca bakın özelliklerine bakın hemde fiyatına bakın yani km si ne kadar yüksek olursa olsun bu aracın 39 olması inanılmaz insanlar full olmayan araçlarına 40-45 istiyor bu aracın bu halini istesenizde alamıyorsunuz bide işin en ilginç yanı bu :D

γuяdaeя
17-04-2012, 08:22
İzmir'deki gri 308 güzelmiş.. para olsa almayı düşünürdüm :)

Ömer Gedik
17-04-2012, 09:11
İkinci araç fuarın ilk günü satılmıştı sanırım. Bir avukat almıştı diye hatılıyorum. Hey gidi günler :)

Arkadaşlar lütfen PT'yi açtığımız her konuda eleştiri yağmuruna tutmayalım. Her konu dönüp dolaşıp araç gelmiyor oluyor. Eğer bu araçlar gelse idi bu seferde araç navigasyonlu ama harita yok. Peugeot'u kınıyorum sözleri duyacaktık. 508'in navigasyonlu araçları var ama kullanıcıları aynı benim bahsettiğim şikayeti sayıyor. Ben sadece ekran için alırdım ama firma insanlara ekranı için getirdik böyle olduğunu biliyordun niye aldın mı diyecek.

reisG
17-04-2012, 09:16
Sevgili Ömer yerden göğe haklısın. Aslında PT ye biraz fazla bindiriyoruz, bunda hem fikirim. Ancak, Bir sohbet esnasında aaaa Peugeotun mu var 308 mi o alınır mı 407 mi para etmez RCZ mi TT kopyası bir işe yaramaz gibi lafları işitmek bu markaya sevgi ile bağlanmış olan insanları üzüyor. Biz belki de bunu yaşadığımız için PT ye biraz fazla bindiriyoruz. Ama bundan sonra senin bakış açından da bakarak daha toleranslı olmaya en azından gayret edeceğim.

Burak
17-04-2012, 09:30
araç süpermiş gerçekten. bu araçları 3008 ve 5008 satsın diye kestiler herhalde, kötü olmuş...

reisG
17-04-2012, 10:37
Burak haklısın 308 SW özellikle 307 SW kullanıcılarının ve 307 SW nin dev iç hacmini bilenlerin aradıkları ve aldıkları araçlardı. Tek eksiği o dönemde sadece HDi 110 bg. ve manuel vites kombinasyonu ile gelmesiydi. Ve bu özellikle potansiyel bayan alıcıların önünü kesti. Ve 3008 ithal edilmeye başlandığı an itibariyle 308 SW nin Türkiye'ye ithalini durdurdular. Otohaber yıllık testlerinde müşteri tercihlerinde 2 yıl boyunca ve ithali bitmesine rağmen 308 SW en sevilen B sınıfı SW seçilmişti. Tam anlamıyla hacim canavarı olan 7 koltuk opsiyonu da bulunan 308 SW özellikle e-HDi 112 bg. FAP auto 6R olarak gelmeye başlasa ciddi satış şansı olur..

γuяdaeя
17-04-2012, 12:18
...Eğer bu araçlar gelse idi bu seferde araç navigasyonlu ama harita yok...

Rusya'da ve Malezya'daki araçlarda durum nasıl acaba? Söylediğine katılmıyorum ben. Navigasyonlu bir araç almak için ekstra para ödeyeceğim ve harita desteği olmayacak. Bu kadar basit bir konuda bile işbirliği yapamamalarını kınıyorum. Başka markalarda da aynı sorun var deme.. :)

Ömer Gedik
17-04-2012, 12:30
Rusya'da ve Malezya'daki araçlarda durum nasıl acaba? Söylediğine katılmıyorum ben. Navigasyonlu bir araç almak için ekstra para ödeyeceğim ve harita desteği olmayacak. Bu kadar basit bir konuda bile işbirliği yapamamalarını kınıyorum. Başka markalarda da aynı sorun var deme.. :)

İşbirliğini Peugeot Fransa ile Navteq yürütmeli. Şu an 508 lerde harita mevcut. Ama mevcut harita oldukça zayıf.

Diğer markalarda benzer sıkıntılar yaşıyor zaten. Diğer forumlarda da bu konu oldukça gündemde.

Sonuç olarak şu an harita desteği yok ve harita desteği yokken Ünitenin gelmesi sadece problem doğurur.

Abdullah
17-04-2012, 14:09
Hem problem hemde çok komik olur sorun zaten bu donanımda aracın getirlmemesi değil sorun bu donanımda bir aracı üretiyorsun ama Türkiyeyi düşünmeden üretiyorsun gerçi adamlar ne yapsın satışlar belli Türkiyeyi neden düşünsün Türk insanının klasik mantığı pejooo aman kapıya yaklaştırma dökülüyor sorunlu araba vosvagen ooooooo 30bin fazla da olsa vosvagen al vosvagennn

Cem B
17-04-2012, 21:41
Her ne olursa olsun arkadaşlar,araçlar harika yahu baktıkça bi kez daha aşık oluyorum aracıma ben,o koltuklar o cd changer.... ahhh ahhh

γuяdaeя
18-04-2012, 01:33
Hem problem hemde çok komik olur sorun zaten bu donanımda aracın getirlmemesi değil sorun bu donanımda bir aracı üretiyorsun ama Türkiyeyi düşünmeden üretiyorsun gerçi adamlar ne yapsın satışlar belli Türkiyeyi neden düşünsün Türk insanının klasik mantığı pejooo aman kapıya yaklaştırma dökülüyor sorunlu araba vosvagen ooooooo 30bin fazla da olsa vosvagen al vosvagennn

Çok ayıp Abdullah.. markanın ismini düzgün zikret. O bir folksvagen :cilgin :D