PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merak Edenler İçin LookPlus Seri

okann
30-01-2010, 23:58
Arkadaşlar aracı aldığımda Look Plus seri olduğunu şu an için Türkiye'ye sadece 2 tane geldiğini sölemişlerdi.

Geçen TekOto'ya uğradım.

Aracınız Look Plus özel seri bundan çok ama çok az var dediler. Bi keyiflendm :P

Merak ettiğim forumda Look Plus serisi aracı olan olup olmadığı ?

Look Plus'un farkı ne diyecek olursanız.

Cam Tavan, Digital Klima, Navigasyon ve arka klima haricinde tüm aksesuarla full dolu.

Gövde renginde çıtalar. Orj. kol dayama. Premium ızgara, Santiaguito jantlar ve aklıma gelmeyen tüm premium özellikleri.

Ömer Gedik
31-01-2010, 01:11
Look Plus aslında Comfort ile Premium arası bir model denilebilir. Çok az dedikleri kesinlikle 2 adet değil. Bu araçtan min. 100 adet gelmiştir.

okann
31-01-2010, 01:13
Aynen öyle Comfort üstü Premium altı. :)

Ayrıca ilk olarak Haziran ayında 2 tane gelmişti.

Daha sonra da geldi. Ama 100 tane olduğunu zannetmiyorum çok zor :-[

umitbu
26-02-2011, 10:42
Merhaba bende dün look plus bir araç alarak aranıza katıldım. Premium diye gittik almaya look plus çıktı arabada hoşuma gitti fiyatta iyiydi aldım. Fakat tam detaylı özellik listesi bulamadım bilen arkadaslar varsa bilgi verebilrmi neyi var nesi yok. Teşekkürler.

TanerHoca
26-02-2011, 15:55
Merhaba bende dün look plus bir araç alarak aranıza katıldım. Premium diye gittik almaya look plus çıktı arabada hoşuma gitti fiyatta iyiydi aldım. Fakat tam detaylı özellik listesi bulamadım bilen arkadaslar varsa bilgi verebilrmi neyi var nesi yok. Teşekkürler.

sevgili umitbu, öncelikle aramıza hoş geldiniz.aracınız hayırlı olsun.
forumdaki paylaşımın samimi, seviyeli ve sürekli olması adına 308 bölümünde
aracınızla ilgili bir başlık açarak hem aracınızı hem de kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz.

bbb90
10-01-2012, 21:29
merhaba, çoğu 308 kullanıcısı gibi ben de başlarda tam olarak bilmiyordum bu serinin özelliklerini araştırdım ancak pek bir bilgiye ulaşamadım bu sebeple forumdaki diğer araçların modelleriyle lookplus'ı kıyasladım ve şunları gördüm;
-sürücü koltuğu kol dayama
-aux girişi
-mp3 çalar
-elektrikli arka camlar
-gövde rengi çıtalar
-premium serideki gibi ön ızgara
-bir de jantlar diğer modellerinkinden farklı

ilk başta aklıma gelenler bunlar sormak istediğiniz extra bir şey olursa seve seve cevaplarım

eyup_31
11-01-2012, 01:16
foto foto foto

emrexxcv
11-01-2012, 02:13
foto foto foto

:aran :D

Ömer Gedik
11-01-2012, 08:42
Konu daha önceden açıldığı için Konular birleştirildi.