PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bölgesel Boya Onarımı

kaptan magara adami
17-02-2010, 18:42
Arkadaşlar bugün arabanın ön tamponunun sağ ön köşesinin alt kısmı, kaldırımın yüksek olması sebebiyle ufak çiziklere neden oldu.Aslında göze batmıyor ama benim gözüme batıyor.Sizce boya onarımı yaptırsam mı yoksa hiç bulaşmayayım mı nazar olarak bırakayım mı? Metalik olduğu için sıkıntı olabileceğini düşünüyorum..

MaLi
17-02-2010, 23:46
bende geçenlerde arka köşeyi çizdirdim.
pek takma bence.
ne kadar dikkat etmeye kalkarsan çizikler seni daha kolay buluyor.

reisG
18-02-2010, 09:53
bende geçenlerde arka köşeyi çizdirdim.
pek takma bence.
ne kadar dikkat etmeye kalkarsan çizikler seni daha kolay buluyor.

kesinlikle haklısın

Burak
18-02-2010, 14:07
Rötuş yapmayı deneyebilirsin, gözüne batmamış olur böylece.

Selahattin
21-02-2010, 17:11
autokinglik iş derim ben bu işe

frtfrtfrtfrt
24-02-2010, 23:41
Merhaba arkadaşlar, bende bugün Forum Bornova alışveriş merkezinde aracımı parkederken dalgınlıkla sol arkada bulunan sarı demirlere vurdum, park sensörü son anda gördü öttü ancak malesef çarpmış bulundum. Şuan arka tamponun sol 2 noktasında hafif ezik ile birlikte eğer yanlış görmediysem çatlamada mevcut, ayrıca muhtemelen boyada da bozulma var. Auto King Mini Onarım kullanan oldumu? Sizce ne yapayım? Başka konu açıp konu kirliliği olmasın diye buraya yazdım. Yorumlarınız için teşekkürler. İyi Akşamlar.

kivanc
25-02-2010, 00:17
Merhaba arkadaşlar, bende bugün Forum Bornova alışveriş merkezinde aracımı parkederken dalgınlıkla sol arkada bulunan sarı demirlere vurdum, park sensörü son anda gördü öttü ancak malesef çarpmış bulundum. Şuan arka tamponun sol 2 noktasında hafif ezik ile birlikte eğer yanlış görmediysem çatlamada mevcut, ayrıca muhtemelen boyada da bozulma var. Auto King Mini Onarım kullanan oldumu? Sizce ne yapayım? Başka konu açıp konu kirliliği olmasın diye buraya yazdım. Yorumlarınız için teşekkürler. İyi Akşamlar.

benimde arabama ankamall otoparkında çamurluğun sağ üst köşesine vurmuşlardı plastik aksamda hafif bir çatlaklık vardı.Autoking e mini onarıma bıraktım aracı.Bence işinin ehliler birde pasta yaparken makinayı fazla kaydırmasalar:)

kaptan magara adami
27-02-2010, 00:18
ziebart ya da sonax'a ne dersiniz arkadaşlar?

Abdullah
27-02-2010, 00:29
ziebart ya da sonax'a ne dersiniz arkadaşlar?

bence bunlara o kadar para vereceğinize forumumuzun sakinlere çok değerli arkadaşlarımızın sunduğu bir imkan olan eğer İstanbuldaysanız "COG Detailing" (müracaat: Ömer Gedik) yada Ankaradaysanız "BZ Detailing" (Müracaat: Berker Çelik) :D öneririm.