PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. el 5008 ler neden düşük km de satılıyor?

oziqlsh
16-11-2012, 17:08
Selamlar size dikkatimi çeken bi konu hakkında bir soru soracağim internette baktıgım 5008ler km leri ya 20bin ya 15binde insanlar arabalarından mutlu olmadıklarımı için satıyorlar yoksa araç çok genç diyemi , bende geçen günlerde 5008 hakkında detaylı bi araştırma yaptım ve siteniz sayesinde baya bi bilgilendim ancak kafamı kurcalıyan konu bu aracaba araç sahiplerinin isteklerine cevap vermediği içinmi bukadar erken elden çıkartılıyor.

baragat
18-11-2012, 14:17
Hocam 2 peugeot 5008 aracımız bize bayağı tecrübe kazandırdı. kesinlikle her yönüyle full bir araç .konfor,performans,donanım,yakıt,vergi,parça ucuzluğuyla süper. Fakat tek eksiği,eski vw (alman) kullanıcısı olarak dayanıklı araç değil ,sürekli ilgi isteyen bir araçtır. Şuana kadar amartisör sorunu yaşadım. garantiden yapıldı.baskı balatamda bu aralar bitmek üzere onu değiştireceğim..

reisG
19-11-2012, 09:26
Bu tip araçları alan tüketicilerin çoğunluğu araçlarını belli bir süre kullanıp 2-3 yaşında değiştiren sonrasında tekrar 0 km araç alanlar. Ayrıca, pek çoğu belli bir km. yarıçapındaki alanda araçalrı kullanıyorlar. Tabii bu benim düşüncem.

Burak
19-11-2012, 11:13
cevap: Hiçbiri.

Bu çok göreceli bir konu. sahibinden.com'a baktığımda 3000-5000 km de satılık 2012 model BMW 5.20D var, ki benim hayallerimi süsleyen bir araç mesela. Muhtemelen maddi sorunlar v.s. ön plana çıkıyordur. memnuniyetsizlikten ötürü satıldığını zannetmiyorum.
ben 5008'i 2. el aldım, 17 bindeydi. Sahibi olan kişi maddi sıkıntıdan dolayı satıyordu aracı, yoksa çok memnundu.
Alanların bir kısmı da belki memnun olamadı, servisten sıkıntı çekti, PT'den illallah dedi. beklediğini bulamadı araçta. Gayet normal bence.

Yasin CCK
19-11-2012, 11:34
cevap: Hiçbiri.

Bu çok göreceli bir konu. sahibinden.com'a baktığımda 3000-5000 km de satılık 2012 model BMW 5.20D var, ki benim hayallerimi süsleyen bir araç mesela. Muhtemelen maddi sorunlar v.s. ön plana çıkıyordur. memnuniyetsizlikten ötürü satıldığını zannetmiyorum.
ben 5008'i 2. el aldım, 17 bindeydi. Sahibi olan kişi maddi sıkıntıdan dolayı satıyordu aracı, yoksa çok memnundu.
Alanların bir kısmı da belki memnun olamadı, servisten sıkıntı çekti, PT'den illallah dedi. beklediğini bulamadı araçta. Gayet normal bence.

Üzerine söylenecek birşey kalmamış :alkis