PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 sportium 2012 fiyat hakkında.

Can ÖNEL
04-12-2012, 14:56
Herkese selamlar. Bugün bayiden 2012 308 1.6 e-HDI Sportium Metalik renk için aldığımız fiyat 53000TL dir. Bu fiyat nasıldır? Büyük şehirlerde sanıırım biraz daha indirim yapıyorlar, burada ilde tek bayi var. Aslında bu indirimi de tanıdık olduğumuz için yaptılar. Biz opak beyaz istiyorduk ancak stokta yokmuş, metalik renk farkı 920TL.

reisG
04-12-2012, 16:06
Aslında aracın özeliklerine göre fiyat iyi daha düşük olur mu bayilerden sormak lazım. sizinde dediğiniz gibi büyük şehirlerde özellikle Ankar'da fiyatlarda daha bir düşüklük oluyor. Ankara da Göraldan fiyat alabilirsiniz.

Abdullah
04-12-2012, 17:35
Opak renklisini forumdan arkadaşımız 49.000 e aldı. Sıkı pazarlık yapmanız gerekiyor. 49000 e düşüremesenizde 51 e kadar düşürebilirsiniz.

Can ÖNEL
04-12-2012, 18:31
Aslında aracın özeliklerine göre fiyat iyi daha düşük olur mu bayilerden sormak lazım. sizinde dediğiniz gibi büyük şehirlerde özellikle Ankar'da fiyatlarda daha bir düşüklük oluyor. Ankara da Göraldan fiyat alabilirsiniz.

Teşekkürler Göral aklımdan çıkmıştı şimdi telefonla aradık. Telefonda verdikleri fiyat 52000TL opak, kasko bandrol hariç, plaka trafik sigortası dahil. Bizim baktığımız metalik olunca şimdi fiyat makul geldi. En azından aşırı bir kazık durumu yok. 49000 50000bin gibi fiyatları burada duymak zor anca istanbulda...

Opak renklisini forumdan arkadaşımız 49.000 e aldı. Sıkı pazarlık yapmanız gerekiyor. 49000 e düşüremesenizde 51 e kadar düşürebilirsiniz.

Haklısınız hocam ancak opak stokta yok metalik fiyat bu. Zorladık baya 52500e gene zorlayacağız bakalım. Bir pazarlık da parayı bırakırken yapacağız. Sünnet yerini bulsun. :)

Abdullah
05-12-2012, 10:31
hadi hayırlısı inşallah istediğiniz aracı en uygun fiyata alırsınız.

Ayrıca sizden bir ricam olacak lütfen mesaj flood yapmayınız.
http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?4460-Forumda-Mesaj-Flood-Yapmak-Yasakt%FDr!!!&highlight=mesaj+flood

Can ÖNEL
05-12-2012, 18:58
Teşekkür ederim. Aynı mesaj içinde bir kaç alıntı yapmayı bu forumda bulamadım. Normalde teker teker alıntıya tıkladıkça otomatik olarak mesaj kutusuna atması gerkiyor ama atmıyor bu nedenle öyle oldu. Dikkat ederim bundan sonra.

Yasin CCK
05-12-2012, 21:20
Teşekkür ederim. Aynı mesaj içinde bir kaç alıntı yapmayı bu forumda bulamadım. Normalde teker teker alıntıya tıkladıkça otomatik olarak mesaj kutusuna atması gerkiyor ama atmıyor bu nedenle öyle oldu. Dikkat ederim bundan sonra.

Alıntı'nın yanında ki "+ işaretine tıklayıp son seçiminizde alıntı'ya tıklarsanız seçmiş olduğunuz her mesaja tek bir mesaj içinde cevap verebilirsiniz.

Can ÖNEL
05-12-2012, 21:30
Alıntı'nın yanında ki "+ işaretine tıklayıp son seçiminizde alıntı'ya tıklarsanız seçmiş olduğunuz her mesaja tek bir mesaj içinde cevap verebilirsiniz.
Teşekkürler. Evet, fark ettim şimdi aslında basitmiş.

Özdemir
06-12-2012, 14:28
Peugeot Efe'den mesaj geldi az önce 308 Active e-hdi auto6r 46.000 yazmışlar güzel fiyat sportiumu da bir sorun derim. Dünde telefon açmışlardı bana ne yaptınız aldınız mı aracı diye bunlarla da sıkı bir pazarlığa girmiştim ben.

reisG
06-12-2012, 14:54
Bugün öğlen Kadıköy açı otodaydım. bir arkadaşımız için 301 baktık. orada bir tane 308 e-HDi sportium var babylone kırmızı ...308 alacaklar kaçırmasın derim... Niyeti olan varsa orayı arayıp satış md.Sait ile görşsün bugün öğlen gelen kaptan arkadaşların dostuyum derse dip fiyat alabilir.

Can ÖNEL
06-12-2012, 18:35
Reis bey, Özdemir Bey bilgiler için sağolun gerçekten güzel fiyatlar ancak babamla konuştuk da şehir dışından almak bize biraz zor geldi. Kalmak, beklemek plaka işlemleri falan. Bir de ilk taksit MTV'yi ödemiyor onlar genelde. Burada anlaştığımız fiyata metalik boya farkı 920TL ve ilk taksit MTV dahil yani yaklaşık 400 tl de o. İstanbulda ikamet etsek çok daha farklı olurdu tabi. Bakalım bu cumartesi alım için gideceğiz, babylone düşünüyoruz.

reisG
06-12-2012, 22:16
babylone renk olarak mükemmel tercih. kullanırken farkı göreceksiniz.

Can ÖNEL
06-12-2012, 22:45
babylone renk olarak mükemmel tercih. kullanırken farkı göreceksiniz.

İnşallah, hayırlısıyla bir alalım bakalım. Fotoğraflardan rengin dikkat çekici olduğu belli oluyor zaten. :) Açıkçası diğer renkleri babam beğenmedi. Hep beyaz istiyorduk stokta yokmuş beyaz. Opak olsaydı bin lira daha indirim yapacaklardı. Bir çok renge fotolarla baktık babylone ortak karar. :iyi

reisG
07-12-2012, 09:17
Can , Açı otodaki babylone sportium eHDİ için fiyat 52.000 TL

Can ÖNEL
07-12-2012, 10:04
Can , Açı otodaki babylone sportium eHDİ için fiyat 52.000 TL

Reis Bey. İsminiz bilmediğimden böyle diyorum. Bilgi için teşekkürler. Biz de burada 53000TL fiyat aldık. Şimdi peugeota gideceğiz. Bu fiyatı da söylerim, o kar ettiğine göre bizimki de kar ediyor. Yani demekki 52000'e verilebiliyor. Ayrıca bin tl için başka şehirden almayı düşünmüyor babam, 4-5 bin fark olursa belki gideriz dedi. Bin tl fark var dedim bin tlyi yolda harcarız zaten dedi. Bir de biz aracı alıp ocak ayında trafiğe çıkarabiliriz 15-20 gün için mtv ödememek adına. Bir sakıncası yoktur değil mi?

reisG
07-12-2012, 11:43
Bildiğim kadarıyla faturanın kesildiği tarihe göre aracın trafiğe tescil arasında bir paralellik oluyor ve buna göre MTV döneminin parası ödeniyor. temmuz vergi döneminde bayiler bir iyilik yapıp ay sonundan sonra olası fiyat farklarını istemeyip MTV den kurtarabilirler . ancak sizin durumunuz biraz farklı gibi çünki yıl bitiyor. muhasebe açısından sıkıntı olabilir. ya da 1 ocak itibariyle düzenlenecek fatura ve tescil tarhi konusunda sıkıntı olabilir. ayrıca fiyatta da farklılığa gidebilirler. bayi ile konuşmak lazım.
Bu arad bir dip not. 52.000 TL lik fiyat xenon farsız sportium içindir. xenon farlı pakete sahip 308 Sportium e-HDi için fiyata 2.240 TL ekliyorlar. sizin baktığınız araçta xenon varsa aracın fiyatı güzel xenon kit yoksa 1.000 TL pahalı.

Can ÖNEL
07-12-2012, 15:34
Hocam fiyatta bugün anlaştık pek fazla bir indirim olmadı ama olsun başka illere gitmeyi bin lira için göze almadık. Otomatik vitesi de 68bglik 208 üzerinde test ettim hoşuma gitti.

Kaporasını verdik ve satış için anlaştık. Aldığımız araç 308 sportium, beyaz renk 52000TL. Araç eğer bulamazlarsa Fransa'dan gelecek. Ocak ayının ilk haftalarına doğru fiyatta bir değişiklik olmayacak. bu hafta içi parasının tamamını yatıracağız, o şekil.

Fiyata plaka, ruhsat, tescil bedeli, bandrol (MTV) dahil. Hayırlısı olsun.

Sormak istediğim bir şey var sportium araçlarda aşağıdaki jant standart mı? araç başka jantla gelmesin sonra.
http://imageshack.us/a/img84/9259/fotoraf0079w.jpg
Resim Özdemir Bey'in aracından alıntıdır.

reisG
07-12-2012, 15:49
Çok sevindim hayırlı olsun. senin sportium da da Özdemir'in aracındaki dark stromboli alaşım jant gelecek. PDI da beyaz sportium varsa ve açık duruyorsa hemen alabilirler. bu ayın son haftasında fransa dan gelecek bir gemi bu hafta yükleniyor. yola çıkmak üzere..

Selim Sümer
07-12-2012, 16:05
bu ayın son haftasında fransa dan gelecek bir gemi bu hafta yükleniyor. yola çıkmak üzere..[/QUOTE]

Reis Bey bilgi dağarcığınızı saygıyla selamlıyorum.

Can ÖNEL
07-12-2012, 16:10
Çok sevindim hayırlı olsun. senin sportium da da Özdemir'in aracındaki dark stromboli alaşım jant gelecek. PDI da beyaz sportium varsa ve açık duruyorsa hemen alabilirler. bu ayın son haftasında fransa dan gelecek bir gemi bu hafta yükleniyor. yola çıkmak üzere..

Valla ne diyeyim biz de sevindik. :) 208'i kullanınca birden heyecanlandım. Dört gözle bekleyeceğiz bakalım. Bu jantlara da bayıldım, abim hatta şaşırdı "Bu jantla vermezler oğlum bir araştır." dedi ben de sorayım dedim. Satış müdürümüz de sizin dediğiniz gibi dedi, stokta görünmese de birkaç yer var oraya bakacağız dedi eğer kesin yoksa hemen fransaya söyleyeceğiz gemiyle gelecek ama ocak ayının ilk haftasını hatta gecikme olması ihtrimaline karşın en geç 15'i gibi alırsınız dedi. Zaten acelemiz de çok yok. Geç olsun güç olmasın.

Cahilliğime verin PDI= Pre-delivery inspection mıdır? Yoksa başka birşey mi? Site içinde bulamadım.

Yasin CCK
07-12-2012, 16:14
Hadi hayırlı olsun. Bence 308'in en güzel serisini aldınız :iyi

Güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

Selim Sümer
07-12-2012, 16:19
Can Bey,hayırlı olsun.Güzel günlerde kullanırsınız inşallah.

Can ÖNEL
07-12-2012, 16:34
Amin. Teşekkür ederim. Allah kimseye aracıyla tatsız anılar yaşatmasın. Gözümüz gibi bakarız aracımıza ailecek. Bir çakıl taşı gelse üzülürüm valla :) Eminim sizler de öylesinizdir.

Sattığımız eski aracımız 2006 1.6 hdi Premium, Alan kişi hayrını görsün o da zamanında güzel bir araçtı.
http://i1111.photobucket.com/albums/h471/Can_Ordu/2012-10-12-218.jpg

sohbet23
07-12-2012, 17:22
Aracınız hayırlı olsun sağlıklı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

reisG
07-12-2012, 17:40
PDI= Pre-delivery inspection mıdır? Yoksa başka birşey mi? Site içinde bulamadım.
Kısaca şöyle, ülkemize ithal edilen araçların gümrüklü bölgede tüm işlemlerin yapıldığı ve ardından bayilere dağtımının yapıldı tüm alan gibi adlandırılabilir. PDI ın bir önemi şu;
Tüm bayiler belli aralıklarla (mesela her ay gibi) Peugeot Türkiyeye satcakları araçları ve stoklarını oluşturacakları araçları sipariş ederler, Bunu Peugeot Türkiye kendi stoğunu da dahil ederek Fransa'ya bildirir ve araçlar üretilip ülkemize gelirler. Gümrükteki tüm işlemleri biten araçlar bayilere gönderilir. Peugeot Türkiye nin kendi stoğu için ithal ettiği araçlar ise PDI daki tahtidli bölgede parkta bekler. Bunlar tüm bayilere açıktır. Mesela siz bir 308 babyloen red THP 156 bg. xenon kitli araç istediniz Ve bu bayide yok. o zaman bayi sisteme girer ve Peugeot Türkiye nin PDI daki stoğunda böyle bi araç var mı diye bakar eğer varsa size söyler siz o an bir kapora verirseniz araç o bayiye rezerve edilir. kesin sipariş açılırsa bayi PT nin stoğundaki aracı çeker ve kendi bayisine fatura ettirir. Kısaca basite indidirerek anlattım. Benim babylone u ve ondan önceki 206 mı bu şekilde almıştım.

Can ÖNEL
07-12-2012, 17:53
Kısaca şöyle, ülkemize ithal edilen araçların gümrüklü bölgede tüm işlemlerin yapıldığı ve ardından bayilere dağtımının yapıldı tüm alan gibi adlandırılabilir. PDI ın bir önemi şu;
Tüm bayiler belli aralıklarla (mesela her ay gibi) Peugeot Türkiyeye satcakları araçları ve stoklarını oluşturacakları araçları sipariş ederler, Bunu Peugeot Türkiye kendi stoğunu da dahil ederek Fransa'ya bildirir ve araçlar üretilip ülkemize gelirler. Gümrükteki tüm işlemleri biten araçlar bayilere gönderilir. Peugeot Türkiye nin kendi stoğu için ithal ettiği araçlar ise PDI daki tahtidli bölgede parkta bekler. Bunlar tüm bayilere açıktır. Mesela siz bir 308 babyloen red THP 156 bg. xenon kitli araç istediniz Ve bu bayide yok. o zaman bayi sisteme girer ve Peugeot Türkiye nin PDI daki stoğunda böyle bi araç var mı diye bakar eğer varsa size söyler siz o an bir kapora verirseniz araç o bayiye rezerve edilir. kesin sipariş açılırsa bayi PT nin stoğundaki aracı çeker ve kendi bayisine fatura ettirir. Kısaca basite indidirerek anlattım. Benim babylone u ve ondan önceki 206 mı bu şekilde almıştım.

Anladım. Açıklama için çok teşekkürler.

sessizgece
07-12-2012, 20:42
hayırlı olsun arkadaşım.

Can ÖNEL
07-12-2012, 21:00
Aracınız hayırlı olsun sağlıklı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

Teşekkürler. Sizlere de keyifli sürüşler.

hayırlı olsun arkadaşım.

Teşekkür ederim.

Özdemir
07-12-2012, 22:26
Hayırlı olsun benim sportiuma kardeş geliyor çok sevindim sizin adınıza güzel günlerde kullan. Cam tavanı ledleri direksiyonu jantları gerçekten keyif veriyor araca her binişinizde :nazar

Can ÖNEL
07-12-2012, 23:10
Hayırlı olsun benim sportiuma kardeş geliyor çok sevindim sizin adınıza güzel günlerde kullan. Cam tavanı ledleri direksiyonu jantları gerçekten keyif veriyor araca her binişinizde :nazar

Teşekkürler Özdemir Bey evet sizinkinin aynısı olacak ikizi hatta :) Sizin aracınızı çok beğenmiştim.:nazar

Hayırlısıyla bizimki de kısa zamanda gelir inşallah.

Safak065
07-12-2012, 23:26
Hayırlı olsun. Beyaz olması daha iyi olmuş :)

Can ÖNEL
08-12-2012, 11:21
Hayırlı olsun. Beyaz olması daha iyi olmuş :)

Haklısınız aklımızda hep beyaz vardı, bence aracı beyaz daha iyi gösteriyor. Teşekürler.

mygold
08-12-2012, 16:12
hayırlı olsun. en guzel seriyi aldınız.. fotoları isteriz...

Can ÖNEL
08-12-2012, 16:42
hayırlı olsun. en guzel seriyi aldınız.. fotoları isteriz...

Teşekkürler. Daha gelmesine çok var. Hayırlısıyla bir gelsin. Her cm2'sini fotoğraflarım :)

Can ÖNEL
13-12-2012, 17:19
Bugün, sipariş ettiğimiz beyaz aracın gemiye yüklenmediğini öğrendik. Sanırım geç kaldık. :( Gemide 3 araç varmış sportium. Biri siyah, biri köpekbalığı diğeri kırmızı ve zenonlu. "Bu gemiye yetişmedi bir sonraki gemiyle gelebilir ancak ocak ayında gelirse faturayı aralık ayında kesmediğimiz için ocak ayı fiyatı geçerli olur." dediler. "Gelen 3 arabadan birini alırsanız iyi olur." dediler. "Ocak ayında bu indirimler olmaz pahalı olur." dediler. Biz de bir sonraki geminin geliş tarihini öğrenemelerini söyledik ve bayiden ayrılıdık. Ya diğer arabanın gelişini ya da bu 3 arabadan birini alacağız hatta 2 sinden birini. Ya siyah olanı ya da çok istemezek de 3 bin fark verip kırmızı, zenonlu olanı.

İşler biraz karıştı, üzüldük biraz. Yarın geminin durumu hakkında bilgi alacağız. :(

Abdullah
13-12-2012, 17:21
Hayırlısı olsun ama sizi fiyat olarak fazla zorlamıyorsa kırmızı ve zenonlu olanı kaçırmayın derim.

Can ÖNEL
13-12-2012, 18:15
Biraz önce bayi aradı, gemide bir tane kırmızı xenonsuz varmış yeni düşmüş listeye. Fiyat zorluyor Abdullah kardeşim, hele para benim param olmayınca ailemizin parası ben sadece fikir veriyorum... Haber gelene kadar ben de senin dediğin gibi dedim bizimkilere. Şimdiki duruma göre en kötü ihtimalle kırmızı xenonsuz olanı alacağız o şu an gemideymiş. Gemide online liste sürekli güncelleniyormuş satış müdürü de kontrol ediyor sürekli. Beyaz olan listeye düşerse (gemiye) onu, eğer düşmezse de kırmızı olanı alacağız. Hayırlısıyla.

mygold
13-12-2012, 18:23
beyazdan sonra kırmızı cok yakısıyor .beyaz olsa iyiymiş ama xenonlu kırmızda kendini kesınlıkle sevdırır ..fotolara bakın bence..
http://www.taggarts.co.uk/upload/images/stock/large/sg12jcy_1.jpg

Yasin CCK
13-12-2012, 21:59
Kısmet diyelim. Çok üzülmemek gerek. Kırmızı da iyidir ;)

Can ÖNEL
13-12-2012, 22:15
Kısmet diyelim. Çok üzülmemek gerek. Kırmızı da iyidir ;)

Tabi kısmette ne varsa o. Üzüldük derken babam beyaz olmasını daha çok istiyordu ondan. Hayırlısıyla bekliyoruz.

uzman
14-12-2012, 07:01
Ocak ayında gelecek araçlar da 2012 model olacağı için fiyatın pekte artacağını tahmin etmiyorum.

Can ÖNEL
14-12-2012, 12:38
Bakalım bu ay içinde halletmeye çalışacağız. Bayinin bize dediği hedef tutturmak için son ay bu ay ama 2013 yeni bir yıl olduğu için hedef tutturmak için çok süre var ve indirimleri yine yıl sonuna saklanır diyorlar.

Can ÖNEL
27-12-2012, 20:14
Selamlar herkese. Araç hakkında bir gelişme var haber vermek istedim. Bugün haber geldi araç Gümrükteymiş, yarın parasının geri kalanını yatıracağız aracın şasi numarasına göre faturasını kesecekler. Araç da sanırım yıl başından sonra gelir ve tescili yapılır. Aralık ayında araca sahip olmak için malesef görmediğimiz aracın parasını yatıracağız. Bir sorun çıkmayacağını söylüyorlar. Umarım sağ salim gelir ve bir sıkıntı olmaz. Bir sıkıntı çıkarsa ne gibi haklarımız olur? Yoksa hiç bir hakkımız olmaz mı?

Ek olarak Beyaz renk yetişmediği için araç Babylone kırmızı olacak. :) Umarım karartılmış jantlara yakışır.

Yasin CCK
27-12-2012, 20:29
Hadi hayırlı olsun :) Elinizde aracınızın donanımını, opsiyonlarını belirten bir belge olacak mı? Yine de bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Babylone sportium çok güzel olacak ;)

Can ÖNEL
27-12-2012, 20:46
Hadi hayırlı olsun :) Elinizde aracınızın donanımını, opsiyonlarını belirten bir belge olacak mı? Yine de bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Babylone sportium çok güzel olacak ;)

İnşallah bakalım.

Elimizde marka, model, donanım olarak sipariş belgesi var. Faturada da bu bilgilere bakacağım. Zaten araç full gibi, ekstra olarak birşey istemedik. Tek opsiyon metalik boya farkı. Son çıkan sportium donanım yazması kafi diye düşünüyorum. Faturada teker teker yazar mı? stromboli jantlı, arka camlar karartılmış,...vb. Bunlar sonuçta sportiumda standart. Bir yamuk olacağını sanmıyorum ama iyice dikkat edeceğim.

Selim Sümer
27-12-2012, 21:52
Güle güle kullanırsınız inşallah. Kırmızının daha çok yakışacağına eminim.

Can ÖNEL
27-12-2012, 21:58
Güle güle kullanırsınız inşallah. Kırmızının daha çok yakışacağına eminim.

Sağolun. İnşallah hayırlısıyla gelir de içimize siner.

Can ÖNEL
04-01-2013, 12:57
Herkese selamlar. Bu sabah aracımızın tescili yapıldı. Bugün 3 gibi aracımızı almaya gideceğiz. Bize şans dileyin. Sağlıklı bir araca denk gelelim inşallah...

Yasin CCK
04-01-2013, 13:00
Bol şans :)

Selim Sümer
04-01-2013, 13:45
Şimdiden hayırlı olsun.Servis görevlisine fazla para kaptırmayın :) Fotoğraflarınızı bekliyoruz.

reisG
04-01-2013, 13:51
Can , verdiğin habere çok sevindim. Kazasız belasız sürüşler dilerim. 308 lerin frenleri çok iyidir. bayi önünde kısa bir tur atıp frenlere alış.
Bu arada yaşaın bir babylone daha foruma katıldı......

Abdullah
04-01-2013, 14:00
şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah sorunsuz bir araç olur rahat rahat sıkıntısız binersiniz.

Can ÖNEL
04-01-2013, 14:04
Bol şans :)

Sağolasın Yasin hocam. ;)

Şimdiden hayırlı olsun.Servis görevlisine fazla para kaptırmayın :) Fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Teşekkürler Selim Bey. Bakalım eğer kız evinden gelin alma gibi olursa... Vay halimize... :)

Can , verdiğin habere çok sevindim. Kazasız belasız sürüşler dilerim. 308 lerin frenleri çok iyidir. bayi önünde kısa bir tur atıp frenlere alış.
Bu arada yaşaın bir babylone daha foruma katıldı......

Sağolun Reis Bey. Bu süreçte çok yardımınız oldu diğer arkadaşları da unutmayalım tabi onların da fikirleri bana çok yol gösterdi. Teşekkür ederim.

şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah sorunsuz bir araç olur rahat rahat sıkıntısız binersiniz.

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Amin.

gokhancpt
04-01-2013, 15:56
hayırlı olsun.

GOXIN
04-01-2013, 16:07
Hayırlı olsun, heyecanını paylaşıyorum. Umarım Babylone renk beklediğin gibi olur. Ben Beyaz sevdama İstanbuldan Babylone araç almadım. Ama farklı duracağı kesin. Allahın izniyle foruma iki ayrı 308 katılacak. Sorunsuz olması dileğiyle.

Can ÖNEL
04-01-2013, 17:25
Hayırlı olsun, heyecanını paylaşıyorum. Umarım Babylone renk beklediğin gibi olur. Ben Beyaz sevdama İstanbuldan Babylone araç almadım. Ama farklı duracağı kesin. Allahın izniyle foruma iki ayrı 308 katılacak. Sorunsuz olması dileğiyle.

Amin. Şimdi aldık geldik aracı. Valla ses ve vites geçişlernde şimdilik bir problem yok. Ses yalıtımı vites geçişleri motor sesi ve donanımlar beklediğim gibi. Babaylone renk de insana engel olamayacağı bir tebessüm ettiriyor. Hele aracı teslimden evvel spot altına çekmişler. Görünce bir hoş oldum. :) Allah herkese kazasız belasız sürüşler versin. Allah olmayanlara daha iyisini versin.

Not: Konu amacına ulaştığından, gerek görülürse kapatılabilir. Aracımız için yeni konu açacağım.

Abdullah
04-01-2013, 17:28
Hadi hayırlı uğurlu olsun. Konu kapatılmıştır.