PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mavi 307'ye jant rengi?

huseyinturk
15-11-2011, 00:27
Uzun bir süreden sonra yenide merhabalar olsun. App plaka yönünde çok öneri gelmişti aldım taktım mutluyum :) Araçtaki aksaray malı filmleri komple iptal edip, hakiki amerikan film yaptırdım ön cam dahil. Arada dünyalar kadar fark oluyormuş gerçekten :)

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/Fotoraf0285.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0749.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0775_zps99b9c56f.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0422.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0745_zps7c7376a8.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0790.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0530.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF7413.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF7393.jpg

fexzi
15-11-2011, 00:35
maşallah güzel araç :) özellikler rengi :)

eyup_31
15-11-2011, 00:35
kazasız belasız sürüşler...5.resim ön tampon ledleri :uzgun... tabi zevk meselesi sadece kendi görüşüm yakıştıramadım

huseyinturk
15-11-2011, 00:36
o değilde yakalanmayalım biz başka forumlarda :D

fexzi
15-11-2011, 00:37
o değilde yakalanmayalım biz başka forumlarda :D

hiç belli olmaz her an baskın yiyebiliriz :):)

huseyinturk
15-11-2011, 00:41
kazasız belasız sürüşler...5.resim ön tampon ledleri :uzgun... tabi zevk meselesi sadece kendi görüşüm yakıştıramadım

2 gün kaldı o şekil sadece bende yakıştıramadım sonradan çevremdekilerin apaçi diye baskı yapmasından sonra çıkardım direk :)

Ozan
15-11-2011, 01:37
Hoşgeldiniz.İlk kez orjinal olmayan bir jantın arabaya bu kadar yakıştığını gördüm.Jant konusunda iyi bir seçim olmuş.
Jantları Alessio'ya benzettim.

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/Fotoraf1043.jpg
İsterse dünyanın en kötü arabası olsun koltuklar yeter :alkis2 :alkis2 :alkis2

huseyinturk
15-11-2011, 01:45
Hoşgeldiniz.İlk kez orjinal olmayan bir jantın arabaya bu kadar yakıştığını gördüm.Jant konusunda iyi bir seçim olmuş.
Jantları Alessio'ya benzettim.

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/Fotoraf1043.jpg
İsterse dünyanın en kötü arabası olsun koltuklar yeter :alkis2 :alkis2 :alkis2

Teşekkürler :) jantlarımın markası mak modelide X-Treme diye geçiyodu sanırım.18 konforumu biraz kaçırdı ama görüntü olarak fazlasıyla tatmin edici

Abdullah
15-11-2011, 08:45
aracınız çok güzel maşallah. Bu jantlardan bende alacaktım pazarlık yapmıştım internet üzerinden oda beyaz 307 deydi :D Kazasız belasız sürüşler dilerim araç şık.

Esat
15-11-2011, 09:24
Koltuklar disinda hersey cok guzel rengi janti angeli xenonu :nazar

ÇΔĞLΔΨΔ∏
15-11-2011, 12:10
hoşgeldiniz aracınızın rengi çok güzel jantlarda yakışmış

individual
15-11-2011, 13:46
Hoş geldin Hüseyin
ne yalan söyleyim , 307 ye en yakışan renk sendeki
:arkadas

cmr_cihangir
15-11-2011, 14:42
Hoş geldin Hüseyin
ne yalan söyleyim , 307 ye en yakışan renk sendeki
:arkadas

307 konusunda aramızdaki en deneyimli kişi Ergin'dir. Görüşlerine saygı duyuyorum. Ama ben 307 lere vişne kırmızısının da -içi bej renk olacak- çok yakıştığını düşünüyorum. :D
Hüseyinturk, forumumuza hoş geldiniz. Yakışıklı bir 307 yi daha aramızda görmekten çok memnunuz. Sitemizde keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle...

Ozan
15-11-2011, 18:03
Koltuklar disinda hersey cok guzel rengi janti angeli xenonu :nazar

Kaşınma :bam3 :bam3 :bam3

TanerHoca
15-11-2011, 18:10
bu fotoğraf iyi denk gelmiş :havali

:nazar
http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/Fotoraf-0407.jpg

huseyinturk
15-11-2011, 19:30
bu fotoğraf iyi denk gelmiş :havali

:nazar
http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/Fotoraf-0407.jpg

4 sene önce çektim o fotoyu araba ailenin arabasıydı o zaman filmler bile değişti ondan sonra :)

huseyinturk
21-11-2011, 12:42
bir kaç yeni foto günceli

cmr_cihangir
21-11-2011, 12:45
http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/dscf2906rz.jpg

Bizim aslanları Tazmania canavarı bile durduramıyor. :D

Esat
21-11-2011, 12:46
Hehehehhehee

huseyinturk
21-11-2011, 12:52
Ben öylesine taktım o tazı ama bizim arkadaşlar arkadaşlar arasında çok var öyle gezen isimleri bile var redtaz-blakctaz-huntaz- mümtaz :D

Esat
21-11-2011, 12:54
Mümtaz iyiymiş ama böyle çok gezdirmezler bizim ülkede arabaları durduk yerde çizen bu TAZ a neler yapar sen düşün ötekigün başında pembe peruk pembe etekle bulursun müzeyyen olur :)

huseyinturk
21-11-2011, 12:59
sök tak yapıyolar zaten sürekli köpekler kuduruyo görünce

huseyinturk
22-05-2012, 11:37
22,05,2012 konu güncellendi

TanerHoca
22-05-2012, 12:00
maşallah:nazar

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0042.jpg

TanerHoca
22-05-2012, 12:01
bu arada satmayı düşündüğün jant lastik takımı için eğer yoksa alışveriş bölümünde başlık açabilirsin.:iyi

EmRaH.
22-05-2012, 12:07
kankaaa yakıyorsun ortalıgı arac fenalarda :

Tayfa toplanıyor :)

tatoo
22-05-2012, 12:08
maşallah araç çok diri ve rengi 307 ye yakıştırdığım bir renk.. :nazar

Bekir
22-05-2012, 12:42
Bende çok beğendim özellikle renk süper güzel günlerde keyifle kullan kardeşim.

Abdullah
22-05-2012, 12:46
Renk çok güzel 308 inde var ege mavisi olarak geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam çok beğeniyorum bu rengi. Plakada güzel bir dönem Aktif İriyılın sahibi Levent abi 406 coupe 3.0 ve LVT plaka ile geziyordu arkasından hayran hayran bakıyordum.

EmRaH.
22-05-2012, 12:48
Araç resımlerde gozuktugunden daha guzel arkadaslar canlı canlı bır cok kez bulusup görme fırsatım oldu :)

huseyinturk
22-05-2012, 22:51
bu arada satmayı düşündüğün jant lastik takımı için eğer yoksa alışveriş bölümünde başlık açabilirsin.:iyi

Teşekkürler :) ilan vardı sanırım gerek yok yenisine bir niyetleniyorum bir vazgeçiyorum zaten ama baya oldu değişiklik iyidir bu sefer satıcam gibi

kankaaa yakıyorsun ortalıgı arac fenalarda :

Tayfa toplanıyor :)

Üyeliğim vardı benim buraya zaten. Tayfa hep beraber kardeşim sayfalar bahane ;)

maşallah araç çok diri ve rengi 307 ye yakıştırdığım bir renk.. :nazar

Teşekkürler , boyası pek iyi değil aracımın ama rengi güzel :)

Bende çok beğendim özellikle renk süper güzel günlerde keyifle kullan kardeşim.

teşekkür ettim :)

Renk çok güzel 308 inde var ege mavisi olarak geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam çok beğeniyorum bu rengi. Plakada güzel bir dönem Aktif İriyılın sahibi Levent abi 406 coupe 3.0 ve LVT plaka ile geziyordu arkasından hayran hayran bakıyordum.

Ege mavisi yazıyor ruhsatta öyle geçiyor sanırım. İlk sahibi 83 doğumlu bir Leventmiş sanırım aracın plaka sıradan değil gibi :)

Esat
22-05-2012, 22:58
Valla 307 ciktigi seneler vw boramiz vardi babam hadi gidip bir 307 alalim dedi o zaman ölürumde pejo almam diyordum ama her daim bu rengi beni benden almistir kendi arabam beyaz ama aldigim gun bu renk olsa 1 saniye dusunmezdim gule gule kullan hocam renk cok guzel ...

Alper90
22-05-2012, 23:10
Araç çok şekil yaaa rengi yeter aracın :)

Safak065
22-05-2012, 23:33
Maşallah araç çok güzel kazasız belasız kullanın.

Aracın altında beyaz LED'mi döşenmiş yoksa floresan ampül'mü takılı? Birde elektrik direk aküden mi alındı yoksa kar lambasından felan kablomu çekildi? Ben aracın altına beyaz LED döşemek için elektrikçiyle konuştugum zaman kar veya sis farından alırız demişti. Siz nasıl yaptınız acaba?

huseyinturk
23-05-2012, 00:11
Maşallah araç çok güzel kazasız belasız kullanın.

Aracın altında beyaz LED'mi döşenmiş yoksa floresan ampül'mü takılı? Birde elektrik direk aküden mi alındı yoksa kar lambasından felan kablomu çekildi? Ben aracın altına beyaz LED döşemek için elektrikçiyle konuştugum zaman kar veya sis farından alırız demişti. Siz nasıl yaptınız acaba?

farların içindeki ampüllerden çektim ben. Led var alttada. Angelların parkları söküktü zaten ,o kabloları sıyırarak aşağıya hat çektim.5 dakikalık iş hiç elektirikçiye zahmet vermeye gerek bile yok ;)

tatoo
23-05-2012, 02:18
angelların içindeki amblemi şimdi gördüm harika ötesi.....

Safak065
23-05-2012, 11:18
farların içindeki ampüllerden çektim ben. Led var alttada. Angelların parkları söküktü zaten ,o kabloları sıyırarak aşağıya hat çektim.5 dakikalık iş hiç elektirikçiye zahmet vermeye gerek bile yok ;)

Ama bu kez farlar açıkken sürekli onlar yanacak yani farlar açık oldugu zaman onları kapatma seçenegimiz olmayacak :) Ben onlar icin ayrıca bir düğme koyulsun istiyorum. Ön ızgara içine 2 tane beyaz çakar lamba koyacam onlarla birlikte bir düğme olabilir mesela. Kar lambasına bağlatıp kar ampülünü sökersem oda olabilir. Kar lambasını yakmayı sevmem yakanlarıda :)

huseyinturk
23-05-2012, 12:21
Ama bu kez farlar açıkken sürekli onlar yanacak yani farlar açık oldugu zaman onları kapatma seçenegimiz olmayacak :) Ben onlar icin ayrıca bir düğme koyulsun istiyorum. Ön ızgara içine 2 tane beyaz çakar lamba koyacam onlarla birlikte bir düğme olabilir mesela. Kar lambasına bağlatıp kar ampülünü sökersem oda olabilir. Kar lambasını yakmayı sevmem yakanlarıda :)

Sadece parkları tek olarak açabiliyorsanız , parklarla beraber yanar.Ayrı düğmede yapılabilir , içeriye hat çekilebilir.Elektirikçi daha önce böyle bir işlem yapmamış olabilir aklınızda bulunsun , büyük ihtimal ile bsi kablolarının yanından alıcak kabloyu içeri ordaki yalıtımı iyi sağlamanız lazım tesisat vs çektikten sonra bsi'nin su almasıyla çok garip sıkıntılar çıktığını duydum bizim araçlarda.

huseyinturk
23-05-2012, 12:28
angelların içindeki amblemi şimdi gördüm harika ötesi.....

farı açtım içi tozlanmıştı açmışken bir iz bırakayım dedim :) Ama şöyle bir durum var malesef memlekette (Bursa) sorun çıkarıyorlar , inşallah başıma bir iş açmaz..

Safak065
23-05-2012, 16:02
Sadece parkları tek olarak açabiliyorsanız , parklarla beraber yanar.Ayrı düğmede yapılabilir , içeriye hat çekilebilir.Elektirikçi daha önce böyle bir işlem yapmamış olabilir aklınızda bulunsun , büyük ihtimal ile bsi kablolarının yanından alıcak kabloyu içeri ordaki yalıtımı iyi sağlamanız lazım tesisat vs çektikten sonra bsi'nin su almasıyla çok garip sıkıntılar çıktığını duydum bizim araçlarda.

Parkları açmadan farları açmanın bir yolu bulunduysa banada söyleyin :) Farların yanması için illaki parklar yancak. En mantıklısı arka kar lambasında alınması kesip biçme işine girmemek en iyisi olucak :)

huseyinturk
23-05-2012, 16:07
Parkları açmadan farları açmanın bir yolu bulunduysa banada söyleyin :) Farların yanması için illaki parklar yancak. En mantıklısı arka kar lambasında alınması kesip biçme işine girmemek en iyisi olucak :)

çok pardon ya ben biraz farklı anlamışım aklım dobloya gitti bizim. Kendisinde farları açmadan park açamıyoruzda :) o zaman tek çözüm dediğiniz gibi ayrı düğme olması.Ama farlar yanıkken neden sönsün istiyorsunuz ki? Zaten çok belli olmuyor far açıkken

Safak065
23-05-2012, 16:17
Her ortama alttan LED'ler açık girilmiyor abi yaa :) Birde her zaman açık gezersem polis tarafından mimlenir araba caddeye çıkamam :) Ben sadece arka ve ön değil aracın komple altına döşeyecem yanlarda dahil olmak üzere. Dedigim gibi kar lambasını söküp kar lambasında elektrik alınsa daha iyi olacak. Daha iyi bir fikir varsa onu yapalım aklıma gelen en iyisi bu.

huseyinturk
23-05-2012, 16:31
Her ortama alttan LED'ler açık girilmiyor abi yaa :) Birde her zaman açık gezersem polis tarafından mimlenir araba caddeye çıkamam :) Ben sadece arka ve ön değil aracın komple altına döşeyecem yanlarda dahil olmak üzere. Dedigim gibi kar lambasını söküp kar lambasında elektrik alınsa daha iyi olacak. Daha iyi bir fikir varsa onu yapalım aklıma gelen en iyisi bu.

her ortama gitmiyor dediğin gibi apaçi muamelesi görebiliyorsun :D kar lambası dediğin ne oluyor tam olarak? ilk defa senden duyuyorum. Bence en basiti parklardan çek , kaputun altında bir yerlere düğme koy kafana göre aktif eder kapatırsın.

tatoo
23-05-2012, 18:21
farı açtım içi tozlanmıştı açmışken bir iz bırakayım dedim :) Ama şöyle bir durum var malesef memlekette (Bursa) sorun çıkarıyorlar , inşallah başıma bir iş açmaz..
valla dediğin de doğru şimdi :)

bencede mantıklısı bu olur gibime geliyor..

Safak065
23-05-2012, 19:48
her ortama gitmiyor dediğin gibi apaçi muamelesi görebiliyorsun :D kar lambası dediğin ne oluyor tam olarak? ilk defa senden duyuyorum. Bence en basiti parklardan çek , kaputun altında bir yerlere düğme koy kafana göre aktif eder kapatırsın.

Acele ederek eğri büğrü'de olsa göstermeye çalıştım yerini kusura bakma artık :)

http://d1205.hizliresim.com/x/r/6kvw2.jpg

Sağ stop farında aynı yerde geri vites ampülü var, sol stop'da kar lambası.

Kar ampülünü söküp ordan elektrik alınabilir. Yada dedigin gibi kaputun oralara bir düğmede konabilir bakalım hangisi daha iyi olcak.

Bu arada aracın kapı altlarınada led döşersem sırıtmaz değil mi? Yoksa sadece ön ve arka tampon altları yeterli olur mu?

huseyinturk
23-05-2012, 22:19
Acele ederek eğri büğrü'de olsa göstermeye çalıştım yerini kusura bakma artık :)

http://d1205.hizliresim.com/x/r/6kvw2.jpg

Sağ stop farında aynı yerde geri vites ampülü var, sol stop'da kar lambası.

Kar ampülünü söküp ordan elektrik alınabilir. Yada dedigin gibi kaputun oralara bir düğmede konabilir bakalım hangisi daha iyi olcak.

Bu arada aracın kapı altlarınada led döşersem sırıtmaz değil mi? Yoksa sadece ön ve arka tampon altları yeterli olur mu?

Arka sisten bahsediyosun , tamam :) Yapmışken komple yapmak lazım diye düşünüyorum ben ama kendi aracım yarım kaldı o ayrı.Araç beyaz sanırım mavi rengi tavsiye ederim ama apaçi mavisi değil tatlı bir mavi olmalı. Çok parlayan ledlerde sırıtabilir dirençle biraz loş laştırırsan hoş durur. Ve en önemli husus bence ledin görünmemesi yoksa çok çirkin görüntüler çıkıyor ortaya araç altında parlayan bir şerit garip duruyor :)

Arka sis işe yarayabilir ama bence bozma derim.İyi bir elektirikçi bağımsız bir tesisat bile kurabilir bu ledler için zor şeyler değil.

Safak065
23-05-2012, 23:29
Aynen ondan bahsediyorum, evet arka sis diyenlerde var ama ben kar lambası derim :)

Bende beyaz led düşünüyordum çünkü farlar ve sislerde beyaz ampül var onlarla bir uyum olustursun diye. Herşeye çözüm buldukda iyi bir elektrikçi kaldı herkese güvenip teslim edilmez araba :)

huseyinturk
23-05-2012, 23:39
çorluda olsan tavsiye ederdim çok sağlam birini ama değilsin. Oto elektirkçiden ziyade peugeot üzerine bir servise yaptırırsan iyi olur..Nerde ne var daha iyi bilirler en azından

tigerland
24-05-2012, 15:05
güzel araç maşallahı var :)

Bekir
24-05-2012, 15:51
Aynen ondan bahsediyorum, evet arka sis diyenlerde var ama ben kar lambası derim :)

Bende beyaz led düşünüyordum çünkü farlar ve sislerde beyaz ampül var onlarla bir uyum olustursun diye. Herşeye çözüm buldukda iyi bir elektrikçi kaldı herkese güvenip teslim edilmez araba :)

Konu aslında çok basit benzer uygulamayı ben yapmıştım normal sarı park + gizli led ile Far beyaz park + beyaz sis park hepsini ayrı veya birlikte yakabiliyorum örneğin 3 lü bir sıwıtch kullanarak bu sorunu halledebilirsin ancak park ampullerinden led lerden ve park + 12 v hattından kabin içerisine 4 lü kablo çekmen gerekiyor sıwıtch i mesela direksiyon altına monte etmiştim bunu yapmak için normal elektrik ustaları veya alarm müzik sistemi yapanlar çok kolay bağlayabilirler.

Safak065
25-05-2012, 00:45
Konu aslında çok basit benzer uygulamayı ben yapmıştım normal sarı park + gizli led ile Far beyaz park + beyaz sis park hepsini ayrı veya birlikte yakabiliyorum örneğin 3 lü bir sıwıtch kullanarak bu sorunu halledebilirsin ancak park ampullerinden led lerden ve park + 12 v hattından kabin içerisine 4 lü kablo çekmen gerekiyor sıwıtch i mesela direksiyon altına monte etmiştim bunu yapmak için normal elektrik ustaları veya alarm müzik sistemi yapanlar çok kolay bağlayabilirler.

Bekir abicim teşekkür ederim önerin için ama hiç öyle karışık işe girmeye niyetim yok. Led'i alıp iyi bir elektriciye gidecem alta döşesin arka sislere bağlasın, bende arka sis farını iptal edeyim arka sisleri açtıgım yerden led'leri açayım :)

Izgara içine konulan 2 tane çakar lambalar için görüşleriniz nelerdir? Sırada o var :D

huseyinturk
25-05-2012, 01:14
Bekir abicim teşekkür ederim önerin için ama hiç öyle karışık işe girmeye niyetim yok. Led'i alıp iyi bir elektriciye gidecem alta döşesin arka sislere bağlasın, bende arka sis farını iptal edeyim arka sisleri açtıgım yerden led'leri açayım :)

Izgara içine konulan 2 tane çakar lambalar için görüşleriniz nelerdir? Sırada o var :D

çakar lambalar mavi-kırmızı yanacak ise aşırı gereksiz,saçma,sayısız buluyorum ben.Sonuç olarak kullanmayacak olan takmaz ama kullanılması da hiç hoş değil.Ama arkadaki 3. stopa çakar bağlansa yada resmi araçlardakileri anımsatmayacak her hangi bir yere güzel görüntüler olabilir...

3.stopa düşünüyorum ben bu aradan :)

Safak065
25-05-2012, 01:26
Çakarlar beyaz yanıyor ama ben yanında sarı ve kırmızı kapaklarıda alıp sarı-kırmızı yanmasını sağlayacagım :) Kapaksız hali beyaz-beyaz olcak. Otobanda çakarları açıp soldan yardırınca selektöre gerek kalacagını düşünmüyorum :D Ayrıca baya güçlü ışık veriyor öyle sönük havası yok yani.

huseyinturk
25-05-2012, 06:05
Çakarlar beyaz yanıyor ama ben yanında sarı ve kırmızı kapaklarıda alıp sarı-kırmızı yanmasını sağlayacagım :) Kapaksız hali beyaz-beyaz olcak. Otobanda çakarları açıp soldan yardırınca selektöre gerek kalacagını düşünmüyorum :D Ayrıca baya güçlü ışık veriyor öyle sönük havası yok yani.

bahsettiğimiz çakarlar aynı çakar değil heralde :) Sellektör yapınca flaş etkisi yapanlardan bahsediyosun sen. Onlardan bende düşünüyorum ama hiç araştırmadım , bilgim yok o yüzden

fexzi
25-05-2012, 08:50
Mavi arabamı olur yaa :)

Safak065
25-05-2012, 11:39
Hayır bahsettigimiz çakarlar aynı. Demek istedigim çakarları açıp yardırınca zaten aynadan bakan selektör yemişçesine hemen sağa kaçar o derece güçlü yani:)

Ürün bu : http://www.otoaksesuartoptancisi.com/Cakar-Lamba-BEYAZ-22-Led-Anahtarli-BEYAZ-Flash-Cakar-Lamba,PR-347.html

EmRaH.
25-05-2012, 12:24

hehehehe :)

huseyinturk
25-05-2012, 14:09

bizim orda kırmızı ve türevlerini hanımlar tercih ediyo ama neyse söylemiyim şimdi bordo , kırmızı vs arabası olanlar alınmasın :D

huseyinturk
25-05-2012, 14:12
Hayır bahsettigimiz çakarlar aynı. Demek istedigim çakarları açıp yardırınca zaten aynadan bakan selektör yemişçesine hemen sağa kaçar o derece güçlü yani:)

Ürün bu : http://www.otoaksesuartoptancisi.com/Cakar-Lamba-BEYAZ-22-Led-Anahtarli-BEYAZ-Flash-Cakar-Lamba,PR-347.html

Ana o çakarlar bu çakarlarmıydı.. Ben bunları polis araçlarındaki gibi olanlardan sanıyordum. Benimde ilk alacağım şey bu çakarlar olacak arabaya :D

fexzi
25-05-2012, 18:50
bizim orda kırmızı ve türevlerini hanımlar tercih ediyo ama neyse söylemiyim şimdi bordo , kırmızı vs arabası olanlar alınmasın :D

:D taş direkten döndü ama erbin duymasın hüseyin :D

Allahtan kırmızı değil :D

Safak065
25-05-2012, 19:20
Aynen bu çakarlar :) Acayip güzel birşey tavsiye ederim. Led'leri aldım sırada çakarlar var montajı dahil 50 TL gibi birşey :)

huseyinturk
02-06-2012, 20:57
Aynen bu çakarlar :) Acayip güzel birşey tavsiye ederim. Led'leri aldım sırada çakarlar var montajı dahil 50 TL gibi birşey :)

çakarlardan varmı bir haber ?? Alındımı takındımı?

buraks
05-06-2012, 16:54
acill app plaka lazım arabaya çok güzel maaşallah kazasız belasız..

huseyinturk
06-06-2012, 10:08
acill app plaka lazım arabaya çok güzel maaşallah kazasız belasız..

Teşekkürler. Ay sonu muayneyi bir atlatıyım ilk işim olacak kısmetse.

musti55x
07-06-2012, 09:27
çok güzel bir araç jantlarına hasta oldum ...Kazası belasız..

huseyinturk
07-06-2012, 13:46
çok güzel bir araç jantlarına hasta oldum ...Kazası belasız..

Teşekkürler. Jantları satmakla satmamak arasında kararsızım şu an. Çok kollu 18lik jantlar daha güzel gibi geliyor bu aralar bakalım hayırlısı..

Safak065
07-06-2012, 14:19
çakarlardan varmı bir haber ?? Alındımı takındımı?

Geç oldu ama şimdi gördüm kusura bakma :) Çakarların siparişi verilmişti ertesi gün geldi ama beyaz yerine mavi-kırmızı göndermişler. Bende mavi-kırmızı çakarlar icin yaptırımların olduğunu bildigim için taktırmadım. Çakma polis gibi gezmenin anlamı yok :)

huseyinturk
08-06-2012, 11:02
Geç oldu ama şimdi gördüm kusura bakma :) Çakarların siparişi verilmişti ertesi gün geldi ama beyaz yerine mavi-kırmızı göndermişler. Bende mavi-kırmızı çakarlar icin yaptırımların olduğunu bildigim için taktırmadım. Çakma polis gibi gezmenin anlamı yok :)

Hayırlısı olsun o zaman :)

aRm
11-06-2012, 19:58
Araç çok hoş gözüküyor. İyi günlerde kullanın. (:
1.4 HDI motor mu ?

huseyinturk
17-06-2012, 20:04
Araç çok hoş gözüküyor. İyi günlerde kullanın. (:
1.4 HDI motor mu ?

Evet 1.4hdi 70hp'lik motor, traktörcüyüz yani :)

huseyinturk
17-12-2012, 14:42
App plaka günceli :)

fexzi
17-12-2012, 14:59
Çok güzel Hüseyin :nazar

Abdullah
17-12-2012, 15:18
app plaka günceli derken yaptırmayı düşünüyorsunu yapacak birini mi arıyorsunuz? Yoksa yaptırdınız birazdan fotograflar mı gelecek?

Yasin CCK
17-12-2012, 15:27
app plaka günceli derken yaptırmayı düşünüyorsunu yapacak birini mi arıyorsunuz? Yoksa yaptırdınız birazdan fotograflar mı gelecek?

İlk sayfaya bak Apocan ;)

huseyinturk
17-12-2012, 15:29

İlk sayfaya ekledim fotoğrafları. Eski yeni karışık ne varsa ilk sayfada

Yasin CCK
17-12-2012, 15:31
İlk sayfaya ekledim fotoğrafları. Eski yeni karışık ne varsa ilk sayfada

Arada diğer sayfalara da serpiştirin :)

huseyinturk
17-12-2012, 15:36
Arada diğer sayfalara da serpiştirin :)

Bir düzen çekicem aldığım günden bu güne hallerini. Ondan sonra son sayfadan devam edicem kısmetse.

Abdullah
17-12-2012, 15:40
Yok ilk sayfadakini gördümde şimdi girip güncel yazınca acaba bir değişiklik mi var dedim? Ama arkadaş konu güncel kalsın diye yazmış sanırım.

huseyinturk
17-12-2012, 15:41
Yok ilk sayfadakini gördümde şimdi girip güncel yazınca acaba bir değişiklik mi var dedim? Ama arkadaş konu güncel kalsın diye yazmış sanırım.

İlk sayfadaki fotoğrafları şimdi düzenledim, fotoğraflar yeni. Durup dururken konunun güncel olmasının bir faydası yok bana, yeni fotoğraflar eklediğim için güncel çektim sonuna.

EmRaH.
17-12-2012, 15:56
Çarşı orgınal gezmeye karsı :)

Fotolar çok ıyı kardesm :)

huseyinturk
18-01-2013, 09:47
3 seçenek var aklımda siyah, gri, kollar gri kalanı siyah. Başka fikri olan varsa memnun olurum karar veremedim bir türlü evde yatıyor jantlar zımparalanmış..
Bal köpüğü düşünmüyorum.

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0034-1_zpsa0f1447a.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/DSCF0024_zps4fbdb0c8.jpg

EmRaH.
18-01-2013, 10:40
siyah iyi olacagını dusunuyorum fakat dıger bır secenekte Bal köpüğü ilginç ve güzel durabilir kanka .

fexzi
20-01-2013, 13:15
Metalik füme dene Hüseyin.

orhun57
20-01-2013, 16:50
Metalik füme hoş olabilir bunlar dışında kombinasyonuna bayılırım mavi araba beyaz jant. Zevk işi ama bence çok yakışıyorlar. Bu arada kazasız belasız binin rengi muhteşem aracın :nazar

converse10
20-01-2013, 20:28
senin el emeğinin olduğu herşey yakışır isteğin rengi yap beğenmezsen yeniden boyarsın kardeşim:iyi

Ömer Gedik
20-01-2013, 21:15
Şahsi fikrim Gümüş olması yönünde veya Füme olabilir.

huseyinturk
21-01-2013, 12:31
http://i1085.photobucket.com/albums/j423/huseyinturk/shop2bal_zps0c2adbdd.jpg

huseyinturk
21-01-2013, 12:32
beyazla gunmetal iyi gibi. Ama siyah var gönlümde

EmRaH.
21-01-2013, 13:32
resımde en ıyı duran beyaz kanka

Abdullah
21-01-2013, 14:29
bence kesinlikle beyaz :havali

eyup_31
21-01-2013, 14:58
beyaz beyaz beyazzz

Can ÖNEL
21-01-2013, 15:08
Bence beş kolu jantlarda maviye en çok yakışan şuanki hali yani gümüş rengi. Çok kollu rally tipi jantlarda ise maviye beyaz ve altın rengi yakışır. Benim şahsi fikrim bence bu şekilde kullanmaya devam edin.

Abdullah
21-01-2013, 15:14
aslında Can' a katılıyorum. Aynı jantı kullanacaksan hiç zahmet etme böyle kalsın ama

http://www.pozitifauto.com/Oz_Racing/images/Superturismo%20WRC.jpg

bu olursa mükemmel olur ;)

Safak065
21-01-2013, 15:17
Hiç düşünmeden siyah derim. Aracın rengine en iyi uyacak renk siyah, karar senin :)

Bekir
21-01-2013, 15:58
Sarı veya Gümüş :iyi

huseyinturk
21-01-2013, 18:05
Hiç düşünmeden siyah derim. Aracın rengine en iyi uyacak renk siyah, karar senin :)

Siyah hep gönlümde ama jant göstermez o zaman kendini.. biraz beyaz gezip sıkılınca siyaha dönmeyi düşünüyorum

huseyinturk
21-01-2013, 18:07
Bence beş kolu jantlarda maviye en çok yakışan şuanki hali yani gümüş rengi. Çok kollu rally tipi jantlarda ise maviye beyaz ve altın rengi yakışır. Benim şahsi fikrim bence bu şekilde kullanmaya devam edin.

Boyaları iyi değildi jantın zımparaladım ikisini boya moya kalmadı üstlerinde. Yapmışken farklılık olsun diye düşünüyorum.

Safak065
21-01-2013, 21:23
Siyah hep gönlümde ama jant göstermez o zaman kendini.. biraz beyaz gezip sıkılınca siyaha dönmeyi düşünüyorum

Gayet güzel gösterir göstermesine ama daha belirgin olsun dersen Gun Metal'de çok şık durmuş. Beyaz çok sırıtacak gibi bence :)

Yasin CCK
21-01-2013, 22:20

Aynen öyle. Beyaz dan şaşma, ilerde sıkılırsan siyah denersin...

TanerHoca
21-01-2013, 22:47
kişisel beğenidir ama ben siyah renkli jantları hiç beğenmiyorum.jant lastik aracın altıda boğuluyor.
bu araca rengi itibariyle normal jant rengi(üstündeki jantların rengi), beyaz ve yaldız rengi (subarulardakini kasdediyorum) yakışır.
dark krom denilen aşağıda görselini verdiğim hafif ama çok hafif siyah da olabilir ama doğrusu benim tek yakıştıramayacağım renk tam siyahtır.yazılanların tamamı kişisel fikrimdir...

http://i1111.photobucket.com/albums/h480/thoca407/charger20black20chrome787c1.jpg

mawoix
27-01-2013, 11:44
Teşekkürler :) jantlarımın markası mak modelide X-Treme diye geçiyodu sanırım.18 konforumu biraz kaçırdı ama görüntü olarak fazlasıyla tatmin edici
hocam konforumu kaçırdı derken?? bu arada arabanın rengi çok güzel..

huseyinturk
28-01-2013, 17:00
hocam konforumu kaçırdı derken?? bu arada arabanın rengi çok güzel..

Lastik 195/65ten 225/40a düştü. Yanak inceldiğinden konforda ciddi kayıplar oluyor