PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 407 hk. bilmediklerim

efegunay
07-05-2014, 19:53
arkadaşlar aracımı alalı 2 yıl oldu ancak hala bilmediğim veya aracımda eksik olduunu sandığım bir kaç şey var aracım 407 1.6 HDI executıve black 2008 model daha once bir arkadasımda 2006 model 1.6HDI executıve vardı onun aracında lastiğin havası inikken ekranda bilgi veriyordu benim aracımda bu yok cam suyu eksildiğininde haber veriyordu bende yok onun aracında orjinal jbl marka wofer vardı bagajında bende yok bunları benden oncekı sahıbı sokturmus olabılırmı yoksa standarttamı yok

HamzaHakkı
07-05-2014, 20:52
Arkadaşınız aracı executive premium olani yani sizin aracinizdan daha donanimli. Lastik basinc sensorleri executivede de olur fakat sizinkileri iptal etmisler buyuk ihtimal. Cam suyu seviye ölçeri ve jbl ses sistemi exectuvie pakette yok. Jbl ses sistemi zaten ayrica opsiyonla alinan bir pakettir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efegunay
07-05-2014, 21:32
Arkadasin arabasi benimkini bir dusuguydu sade executive olandi sanrufsuz modelden cevapladiginiz icin tesekkur ederim peki bu sensor sadece iptalmi edildi sokulup atildimi anlasilma imkani varmi acaba

HamzaHakkı
07-05-2014, 21:47
Executive black executive in üst paketi diyemeyiz, aslinda donanim olarak ayni pakete sahipler black serisi sadece siyah renktir ve cogunda sunroof vardir. Executive pakete jbl opsiyonlamis olabilir. Sensör Belki bilgisayardan iptal edilmistir belki de sensorler sokulmustur. Araç ara ara uyari veriyorsa (basinc uyarisi degil sensor bozuk uyarisi) sensorler sökülmüş demektir fakat hiç uyari vermiyorsa bilgisayardan iptal edilmistir. Anlamanın bir diger yolu da siboplarinizi saga sola iteleyin eger sert bir sekilde duruyorsa yani sallanmiyorsa sensor uzerindedir.

efegunay
08-05-2014, 11:04
Ben lastikleri degistirirken siboplarida degistirdim orda herhangi bir sensor yoktu

HamzaHakkı
08-05-2014, 13:55
O zaman sensörleriniz önceden sökülmüş.

caglar06
08-05-2014, 13:59
Aynen öyle olmuş anlaşılan ve adet fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 160 TL maalesef ...