PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satilik sportium

Kansu_Genc
15-05-2014, 16:01
Kilit lutfen

e_uludag
15-05-2014, 17:10
Kardeşim hayırlı satışlar, kendi aracını mı satıyorsun?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

gonsales
15-05-2014, 19:49
hayırlısı olur inşallah

gokeri06
15-05-2014, 19:52
hayırdır ya kendi arabanı satıyorsan bu şekilde satamazsın bilesin Konya yoluna çıkıp bi tane BMW bulman lazım :)

Hayırlı satışlar...

Alper134
15-05-2014, 19:57
3.20d ye geçiş yapacak sanırım :D

horus
15-05-2014, 20:00
merhaba, umarım mecburiyetten yapılan bir satış işlemi değildir :S araç yeni alındı Aşk 3 rakamlı konusunda yapılan uygulamalar ve verilen emekleri düşününce yerine daha iyisi alınıyordur inşallah demek istiyorum.

ayzinim
15-05-2014, 20:55
Hayırlı satışlar.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kansu_Genc
15-05-2014, 22:50
Hepinize iyi düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Ömer Gedik
15-05-2014, 22:54
Öncelikle hayırlı satışlar ama birkaç birşey söylemeden geçemeyeceğim.

Pazarlık var, dediğim fiyatın altına inmem demişsin ama ortada fiyat yok.

Özel servis sahibi olarak biz araç mı yiyoruz da esnaflara gösterilemiyor bu araba... Daha geçen gün servisin olmayan sorunları listeleyerek satıcı müşterimizi mağdur etmeye çalıştığını biliyorum.

emrexxcv
15-05-2014, 23:06

Özel servis sahibi olarak biz araç mı yiyoruz da esnaflara gösterilemiyor bu araba... Daha geçen gün servisin olmayan sorunları listeleyerek satıcı müşterimizi mağdur etmeye çalıştığını biliyorum.
Her yetkili servis işini Ömer kadar sevse ve iş ahlakı ile yapsa özel servis kalmaz ortada ;)

Kansu_Genc
15-05-2014, 23:21

Öncelikle bazı insanların PRENSIP leri vardır bunu bilmeden yazdığın için bu açıklamayı yazıyorum. Garanti kapsamındakı bir aracın orasını burasını elletmem arkadaş Servisi bile ellerken dikkat etmiyor ki bide özel servis .

Servisteki vatandaş çok mu iyi anlıyor hayır .

benim kendi özel servisimdeki ustam haricindeki hiçbir ustaya güvenmem bu bir prensipdir. benim bu tavrıma saygı duymanı beklerdim . Şunuda eklemek isterim Ankara göral yetkilisi servisi benim aracımdan ve benden ne

çekiyor bilsen !!!!!! Ve madem konuyu açtın detaylı anlatayım sana

Aracı servise götürürüm Fakat direksiyonuna başkası geçemez yan koltuga kılıf poşet geçirir nereye götürülecekse ben götürürüm . Motor kaputunun altında yada Jantın bijonu sökülecek olsa iznim olmadan asla dokunamaz arabama.. hadi hangi özel servis bunu yaptırır.

Bazı insanlar arabasını Eşinden , sevgilisin daha yakın görür işte onlardan biride benim .

fiyat konusunu güncellerim sorun degil.

Yasin CCK
16-05-2014, 07:49
Hayırlı satışlar Kansu. Çok acil bir durum çıktı sanırım. Yay siparişi vermiştin, gelmişti, montaj yapacaktın :(

Model yılını belirtmemişsin.

Aracın konusunda çok hasassın biliyorum ama mesela Ömer'de işi konusunda çok hassas. Özel servis genellemesi her zaman doğru çıkmayabilir ;)

Dip Not: Mersin Peugeot Yetkili Servisi Mer-Mot araç alım-satım konusunda expertiz bakımı yapmıyor.

Ömer Gedik
16-05-2014, 07:51
Özel serviste aracına işlem yapılmayacak ki sadece kontrol yapılacak. Zaten yasin abinin dediği gibi bir çok yetkili servis ekspertiz yapmıyor.

Hiç bir yere gösteremem de diyebilirsin ben fikrimi yazdım. Tercih senin araç senin neticede.

tapatalk...

307bursa
16-05-2014, 08:30
Hayırlı satışlar inşallah istediğiniz rakama satılır

Teknolojinin Gözünü Seveyim :-)

matara
16-05-2014, 08:37
Hayırlı satışlar.. Sadece fikrimi belirtmek istiyorum;
- Keşke sadece satışını belirseydin PRENSİP lerin aracı görmeye gelenlere kalsaydı.
- Nacizhane fiyat çok yüksek.

Kansu_Genc
16-05-2014, 08:47
Özel serviste aracına işlem yapılmayacak ki sadece kontrol yapılacak. Zaten yasin abinin dediği gibi bir çok yetkili servis ekspertiz yapmıyor.

Hiç bir yere gösteremem de diyebilirsin ben fikrimi yazdım. Tercih senin araç senin neticede.

tapatalk...

Omer ben aracima deger veriyorum tabiki sizlerde veriyorsunuz biraz fazla keske istanbulda olsam senin servisini kullanabilsem bu konuda gercekten hasasim sozum sana degil talihsiz bir olay yuzunden bu kadar hassasim ne olur yanlis anlamayin :(

Kansu_Genc
16-05-2014, 08:58
Hayırlı satışlar Kansu. Çok acil bir durum çıktı sanırım. Yay siparişi vermiştin, gelmişti, montaj yapacaktın :(

Model yılını belirtmemişsin.

Aracın konusunda çok hasassın biliyorum ama mesela Ömer'de işi konusunda çok hassas. Özel servis genellemesi her zaman doğru çıkmayabilir ;)

Dip Not: Mersin Peugeot Yetkili Servisi Mer-Mot araç alım-satım konusunda expertiz bakımı yapmıyor.

Malesef istenmeyen bi olay yüzünden satma girisimim zaten :((( 3 un 5 in pesimdede degilim 10 gun icin lazim karsilkli anlasma saglanirsa geri alirim yasinim .

15.04.2013 tarihinde trafige çıkmış

turistömer
16-05-2014, 09:02
alanada satanada bakanada baktıranada hayırlısı olsun

Kansu_Genc
16-05-2014, 09:07
Teşekkür ederim.

Kansu_Genc
16-05-2014, 09:39
Araç satilmistir. 64.750 tl ye

Yakin bir arkadaşıma satildi temizlenip garaja cekilecektir allah kismet ederse 10 icinde geri alacagim.
Herkese ilgisinden dolayi tesekkur ederim.

turistömer
16-05-2014, 09:41
Hayırlısı olsun.alan arkadaş kazasız belasız kullansın inş.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi