PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kpss Sınavı Hk.

SerKan1923
11-07-2014, 21:02
Değerli Arkadaşlarım:

Benim Bir Askerim, Kpss Sınavına Girecek Kendisi 'Lise' Mezunu, Ortaöğretim Kategorisinde Sınava Girecek, Bu Konuda Tam Bilgisi Olan Arkadaşlardan, Yapılması Gereken İşlemleri Doğru ve Anlaşılır Bir Biçimde Açıklamalarını Rica Ediyorum.

Şimdiden Teşekkür Eder, Esenlikler Dilerim.

Emrah_06
11-07-2014, 21:26
Fazla vakit kaybetmeden işlemlerinizi hallediniz.

Sınav ücretini : T.C. Ziraat Bankası Güvenevler Şubesi Hesap No: 6028011-5010 ANKARA hesabına yatırabilirsiniz.

Sınav ücreti 40 TL. Tek oturum tercih edeceksiniz.

Sınav kayıt merkezine de gidip sınav başvurusu yapacaksınız.

Sınav merkezine giderken öğrenim durum belgesi ( öğrenci belgesi yada lise diploması) ve kimliği olması gerekir.

Sınav merkezi şehrinizde ki ismi duyulmuş liselerden biridir.

Hepsi bu kadar. 24 Temmuz son gün unutmayın ve sakın son günlere kalmayınız.

----------------

İşinizi kolaylaştırmak adına önerilerim.

Askeriniz sınav ücretini size versin sizde hesabınızın online şubesinden eğitim ödemelerinden osym yi seçerek kpss ücretini TC no girerek yatırabilirsiniz.

Banka ile uğraşmanıza gerek kalmaz. 10 dakika içerisinde osym ye para aktarılıyor.

Askeriniz daha önce kpss ygs vs bi sınava girmişse şayet ( ösym tarafından yapılan bir sınava son 2 yıl içerisinde başvuruda bulunmuşsa)

" https://ais.osym.gov.tr/ " adresinden TC NOSU ve ŞİFRESİNİ girerek online kayıtda yapabilir.

Eğer daha önce bi sınava başvurmamış ve ücreti de online şubeden yatırmışsanız sınav merkezine gitmeden önceden interaktif dekontunuzun bir çıktısını alınız yanınıza.

Askeriniz için şimdiden başarılar dilerim.

SerKan1923
11-07-2014, 21:39
Fazla vakit kaybetmeden işlemlerinizi hallediniz.

Sınav ücretini : T.C. Ziraat Bankası Güvenevler Şubesi Hesap No: 6028011-5010 ANKARA hesabına yatırabilirsiniz.

Sınav ücreti 40 TL. Tek oturum tercih edeceksiniz.

Sınav kayıt merkezine de gidip sınav başvurusu yapacaksınız.

Sınav merkezine giderken öğrenim durum belgesi ( öğrenci belgesi yada lise diploması) ve kimliği olması gerekir.

Sınav merkezi şehrinizde ki ismi duyulmuş liselerden biridir.

Hepsi bu kadar. 24 Temmuz son gün unutmayın ve sakın son günlere kalmayınız.

----------------

İşinizi kolaylaştırmak adına önerilerim.

Askeriniz sınav ücretini size versin sizde hesabınızın online şubesinden eğitim ödemelerinden osym yi seçerek kpss ücretini TC no girerek yatırabilirsiniz.

Banka ile uğraşmanıza gerek kalmaz. 10 dakika içerisinde osym ye para aktarılıyor.

Askeriniz daha önce kpss ygs vs bi sınava girmişse şayet ( ösym tarafından yapılan bir sınava son 2 yıl içerisinde başvuruda bulunmuşsa)

" https://ais.osym.gov.tr/ " adresinden TC NOSU ve ŞİFRESİNİ girerek online kayıtda yapabilir.

Eğer daha önce bi sınava başvurmamış ve ücreti de online şubeden yatırmışsanız sınav merkezine gitmeden önceden interaktif dekontunuzun bir çıktısını alınız yanınıza.

Askeriniz için şimdiden başarılar dilerim.

Çok Teşekkür Ederim.