PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 tepe alure.şıkırtı sesi

yakup bora
03-08-2014, 02:50
gvgyuuyyyy

yakup bora
04-08-2014, 10:20
2013 tepe alure 115 bg .

budsing
04-08-2014, 15:19
2013 tepe alure 115 bg .aracım 10.200 km ye kadar performansı beklentimin üstünde oldu çok memnundum ;bu km itibariyle , özellikle motor soğukken gaza bastığımda ve rampa çıkışlarda motordan şıkırtı sesi geliyor,yumuşak kullanımda şıkırtı sesi yok, performansıda düştü,aracımda kasisli yollarda amortisorlerden ve direksiyondan gelen sesler tüm zevkimi bitiriyor..2500 bakımında belirtmiştim ama servis normal demişti eğer normal bu ise bu araçla asfalt dışına çıkmayacağım!!1 aracım şu anda 11.000 km de servisim yakıt kaynaklı olacağını bu durumda garanti dışı bakılacağını söyledi.aracımı 0
aldığım günden beri yakıtımı opet veye po dan alıyorum,sorun için servise gitmeden önerilerinizi yazarmısınız,şu şıkırdı sesi nedir....saygılarımla

Benim aracımda 2013 allure 22.000 km yi devirdik aslanımla . O şıkırtı sesi benim bindiğim tüm dizel peugeotlarda vardı tabi şu gaza basarken arabanın bitesi yüksekte iken çıkan ses ise o normaldir . Ama siz farklı bişey diyorsanız onu bilemem. Bende aracımdan memnunum ama peugeotnun şasisi sert oldugundan dolayı çukurlarda ses yapar ama asfalta çıktığınızda çok güzel oluyor .

yakup bora
04-08-2014, 19:37
uygygfvghff

Abdullah
08-08-2014, 20:28
2013 tepe alure 115 bg .aracım 10.200 km ye kadar performansı beklentimin üstünde oldu çok memnundum ;bu km itibariyle , özellikle motor soğukken gaza bastığımda ve rampa çıkışlarda motordan şıkırtı sesi geliyor,yumuşak kullanımda şıkırtı sesi yok, performansıda düştü,aracımda kasisli yollarda amortisorlerden ve direksiyondan gelen sesler tüm zevkimi bitiriyor..2500 bakımında belirtmiştim ama servis normal demişti eğer normal bu ise bu araçla asfalt dışına çıkmayacağım!!1 aracım şu anda 11.000 km de servisim yakıt kaynaklı olacağını bu durumda garanti dışı bakılacağını söyledi.aracımı 0
aldığım günden beri yakıtımı opet veye po dan alıyorum,sorun için servise gitmeden önerilerinizi yazarmısınız,şu şıkırdı sesi nedir....saygılarımla

Zaten var olan konu için tekrar farklı ve alakasız bir bölüme hemde aynı konu başlığıyla tekrar konu açarak hızlı cevap alamazsınız. Forumumuz bilgi ve dostluk paylaşımı yapılan bir forumdur. Sadece bilgi alıp çekip gidilen bir forum değildir. Sorununuz acil olabilir ama her yere aynı konuyu açarak acil olarak cevap alamazsınız. Konular birleştirilmiştir. Lütfen konu açarken daha dikkatli olalım.

yakup bora
09-08-2014, 09:12
Vermiş olduğum rahatsizlik dolayisiyla özür dilerim