PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeout 407 Kolçak Kol Dayama

sydoby
10-08-2014, 06:42
Selamlar aracı ikinci el olarak aldım ve aldıgımda kol koldayama sorunluydu kolçak aşagıya indirince tutmuyor tekrar yukarı kayıyor baştan sağma derme çatma birşeyer yapmışlar oda bir işe yaramıyor orjinal kolçak yedek parça olarak satışı varmıdır

sydoby
11-08-2014, 20:48
Sorunu pratik bir çözümle çözdüm çokta güzel oldu kol dayamanın köşe iç kısımda bulunan esneme yay cıkardım kalıcı bir çözüm oldu

http://i.hizliresim.com/PvrRJ7.jpg

TanerHoca
12-08-2014, 07:26
gerçekten oldukça pratik bir çözüm olmuş.
mevcut durumdam çok daha iyi olduğu kesin :iyi

sydoby
12-08-2014, 20:08
Eskisinden daha güzel olduğu kesin böylelikle yeni bir kolçak aramak ve almaktan kurtuldum indirince iniyor kaldırınca havada kalıyor

beko9126
29-01-2015, 17:11
Abilerim iyi günler ,

Benimde aracımda aynı sorun mevcut. kolcagi tutan metali söktüm ama yayı çıkaramadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim .

Selamlar

HakanAnt
29-01-2015, 22:06
Abilerim iyi günler ,

Benimde aracımda aynı sorun mevcut. kolcagi tutan metali söktüm ama yayı çıkaramadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim .

Selamlar

Merhaba sevgili kardeşim;

Benim kolçağın plastik tutucularını kırdım,alttaki yuvaya göre, kırılılan plastik yere bir cıvata yerleştirdim ve sorunu çözdüm hatta eskisinden çok daha kullanışlı oldu,sen de böyle yap derim çünkü yayı sökersen sürekli ses yapar ve bu da sinir bozucu bir durum haline gelir...