PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 307 Tepe Lambasından Ayak aydınlatma ?

xZONEx
26-09-2014, 09:46
Arkadaşlar merhaba dün akşam aracın direksiyon altındaki sigortaları açtım birtane kablo gördüm fakat tek liydi yani + - yoktu sanırım tek artı yada eksi bu duyunun ayak aydınlatması olabilme ihtimali varmı ? bagaj lambasını söküp ona taktım direk uyuyor. fakat çalışmıyor. Neyse şimdi dünde 2 tane kablo aldım indim aşşa arabaya söktüm tavan lambasını ( saat 12:00 Gece ) soketin bağlı olduğu lambada teller açıktaydı 5-6 tane 1 tane artı 1 tane eksi bulup bağladım çalıştı lambaya uygun. şimdi onu uzatıp ön iki ayak aydınlatmasını bitiricem bu gün sorum 2 tane 1. si böyle düz hat çeksem araca zarar verirmi ? 2. bu kabloları nasıl indiricem aşşaya nereden indirmem lazım ön direklerden aşşa indirsem bunun için tavanı ve ön direk döşemelerini sökmem mi lazım ?

emrexxcv
26-09-2014, 10:14
Ben dediğiniz uygulamayı 1 seneyi aşkın suredir kullanıyorum sol direkten aşağı indirdim hiç bir sıkıntı yok elektrik yalıtımını düzgün yaparsanız memnun kalırsınız.

xZONEx
26-09-2014, 23:14
Tamamdır Hocam işlem bitti fotoğraflarıda koydum bakarsınız umarım =) Harika oldu gerçekten ama. http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?7388-Peugeot-307-Ayak-Ayd%FDnlatma-Projesi-Bitti-)